Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
24. máj 2010

olif, tak neviem ci dobre, ale na podlahu len tak ju nedas a deku ak pod nu das tak bude ju zhrnat..ak mate koberce tak netreba asi puzzle...ale my mame plavajucu vsade 😉

maminnka
24. máj 2010

to s Petrom Mukom ma sokovalo, ak je to pravda, bude mi smutno :(

zienky, v stredu maju byt v BA burky... tak snad ta predpoved nevyjde :(

olifcek
24. máj 2010

@blumka aj my plavajuce len...

chcem ist o chvilu s oliv von, skusime manducu...myslis, ze staci obliect...

body tielko, predlzene tricko s dlhym rukavikom, podkolienky, teplaciky? a capicka tenkaaaa

olifcek
24. máj 2010

@blumka ktore by si kupila?

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=37976

kupim olivke na meninky 😉

blumka
24. máj 2010

olif, zvierata alebo geometricke tvary.ja mam doma pismenka a cisla ale to je na figu, lebo tam je vela malych casti a ked bola TT vacsia musela som davat pozor aby tie male casti nezjedla...cim vacsie tym lepsie...aj tak to bude mala zut ale tak nech to nezje

svetlankat
24. máj 2010

Baby aj ja sa v piatok pridavam, dnes nestiham ani pisat ani citat, aj teraz mala krici tak uz utekam.

zucana
24. máj 2010

kosicanky vedu 😀
baby tak budeme v auparku nie?????
inak sme boli s lolkou vonku ....velka symposka 😉 boli sme take 3 hodky a bolo super....dufam,ze aj lolke sa pacilo
boli sme na klbikoch tak vsetko v poriadku a nemusime uz na kontrolu ....
a neverme predpovediam 😅

zucana
24. máj 2010

alebo nebodaj chcete zmenit termin???ja mozem aj stvrtok....ale tak aj ine baby vedia ze v stredu....tak ako teda???
inak druha vikinka je velmi velmi zlatunka a krasnunka a ma dlhocizne mihalnicky 😵

zucana
24. máj 2010

no kukala som to na nete a stvrtok vyzera horsie 😕

olifcek
24. máj 2010

a sme domaaaaa, boli sme skusit manducu a ostali sme vonku 2 hodkyyyyyyyyyyyyyy, dali rande s tatkom, sli spolu kupit plienky ku babe z www.najlacnejsieplienky.sk a pesi dom, spotene s oliv jak kacicky, tak som dala rychlu sprchu, paq mi mm priniesol oli, poclapkali sme sa spolu a uz papaame.....aj sme papali v manduce...ked musis, tak musiiis 😀 😀 😀

ivetkab.
24. máj 2010

Ahojte, aj my sme mali byť februárčatá... no nevyšlo... Kubko prišiel na svet o mesiac skôr...

olifcek
24. máj 2010

@ivetkab. vitaj, ako vidis, i my sme mali byt februarcatko x;o)))

olifcek
24. máj 2010

@ivetkab. jeeeeej a dalsia do partyyyyyyyyy, kosiceeeeeeeeeeeeeeee 😎

ivetkab.
24. máj 2010

Juj, ale Tebe sa drobec narodil pozerám ešte skôr ako mne. Kubko sa mi narodil v 36 týždni. Ale zato jeho parametre nezodpovedali 36 týždnu... našťastie... bol to malý obrík...

olifcek
24. máj 2010

@ivetkab. no veru, o mesiac a pol skor....nastastie aj oliv bola o dva tyzdne vacsia...nemuseli sme byt ani sekundu na pristrojoch x;o)) a apqar skore sme mali 10/10/10 😵 😵

blumka
24. máj 2010

ivetka ahoooj 😉

kuk na dnesne salenoty 😀

a jedna foto pre socialku 😀 😀 😀

ivetkab.
24. máj 2010

No tak to je super dátum... Kubčo mal pri narodení 3300g a 51cm... a tiež nebol ani v inkubátore.... len na klasický vyhrev. Kde si rodila?

ivetkab.
24. máj 2010

Ahoj Blumka, dakujem za privítanie ... máš krásne deťurky... prečo ste tu drobunkú tak poviazali??? To je nejaká hra? Ten môj by tak nevydržal ani sekundu... stále so sebou niečo robí...

olifcek
24. máj 2010

@blumka nadheraaa1!!!! i mm povedal 😵 😵 😵 a ta mala mumia, he he

blumka
24. máj 2010

😀 😀 😀 ne hraaa. ona tak spinka v zavinovacke 😀 😀 vyzera tam na tej fotke sice akoby jej to vadilo ale to uz bola velmi unavena

olifcek
24. máj 2010

@ivetkab. v novej nemocnici...v nemocke sdme boli 25 dni...nemas aj svoje fotooo? mm mas v albume a z videnia mi je povedomy

zucana
24. máj 2010

jezis blumi to su krasne fotky 😵

ivetkab.
24. máj 2010

mm ????? Mám aj svoje foto, len som nestihla poprikladať ďalšie foto... 25 dni??? Mala bola na pozorovani, alebo preco tak dlho? Ja som bola normálne asi 5 dni... Boli ste aj v takej poradni alebo co to je pre predčasne narodené deti?

blumka
24. máj 2010

@zucana dnes mali naladu na fotenie 😉

ivetkab.
24. máj 2010

Blunka a to prečo ju tak stláčaš? Možno to znie divne, že sa také pýtam, ale ...

olifcek
24. máj 2010

@ivetkab. vies, my sme museli mat potrebnu vahu a opakovane sme mali zltacku...tak preto, kvoli vahe...malicka papala a papa vela, ale aj vela kaka a cika stale...ma fajny metabolizmus vyzera...takze pomalsie pribera...mm je manzel 😵 ja chodim k dr varadymu, on mi aj rizikovu poradnu robi, cize nemusim do nemocky do poradne, ale mam to na sidlisku...Ty snad tiez chodis do poradne?

ivetkab.
24. máj 2010

Chodime len na klasickú poradnu k nasej pediatričke. V nemocnici sme boli len raz tuším po mesiaci čo sme prisli domov. A teraz by sme mali ist este raz, teda zaciatkom juna. Robili nám ultrazvuk hlavicky a vraj ma Kubko lavu komôrku na mozočku mensiu ako pravu. Ale nastastie to nemá ziaden vplyv na jeho rozvoj. Ale istota je guľomet a radšej nás pozrú ešte raz... neviem odkiaľ by si mohla poznať môjho manžela... on je z Drienovca...

blumka
24. máj 2010

ivetka a jakubka v nemocnici nezavinovali? 😉 ja robim to iste akurat ze jej aj rucky zaviniem, lebo s nimi zo spanku sibrinkuje a budi sa, takto krasne dlho spinka

lolka
24. máj 2010

@zucana , bolo super, som rada ze sme sa spoznali 😉 a tvoja Viki je krasnucka a dobraaaa.......nie ako ta moja herecka uplakana 😅 traz sme boli vonku s vajickom a bola uplne super, kukala, spinkala. 😅

blumy, super foto, ta posledna je perfis 😉

stretko nechajme na stredu, aupark to isti 😉

blumka
24. máj 2010

tete uz spi 😀 😀 sesterka ju vycerpava 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre