Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
26. máj 2010

nasa Natralka zalomila na stretku, stale spi a uz ma noc... 😵 😵 😵

maminnka
26. máj 2010

Laxi, pridal, len dufam, ze mna tam nemas 😀 😀

laxity
26. máj 2010

garon...mam je na fotkách od lolky na tretej čo sa naťahuje za niečim po stole 🙂

mam...určite ti to pozriem ak pôjdem okolo a keď budú mať budem ťa informovať 😉

laxity
26. máj 2010

moja sa napapala a potom to pekne krásne všetko vyvracala, tak som menila návlečky a plachtu....a ju som celú musela prezliecť, tak po pol hoďke som jej dala znovu, neviem či tam vôbec niečo vytiahla, ale už krásne spinká 🙂

laxity
26. máj 2010

mam...myslím, že vy ste tam ešte neboli keď som robila tie zábery 😕

lolka
26. máj 2010

maminka, pekne si to napisala, az na to ze Viki nespala vobec - to bola zucankina Viki 😀 my sme len kojili a nosili sa na rukach, inak by mrncala, potvorka moja. na nu to bolo velmi staticke a dlhe stretko 😀 my sa radi prechadzame 😀

loginka
26. máj 2010

joj ale vam zavidim stretko, nezmokli ste? al eboli ste asi dnu, podla fotiek
my sme boli na rizikovej poradni a mame po 6 kilov
olif, v manduce ti chce mala byt? ja som si kupila, taku satku co je bez viazania, ale v takej polohe ze ku mne otocene velmi nechcu byt, len tak tvarickou von do priestoru

maminnka
26. máj 2010

@lolka Loli, ona bola tak ticho, ze som myslela, ze spinka... neboj, nepomylila som si ju s druhou Viki 🙂

olifcek
26. máj 2010

@loginka logi oliv tiez musi vidiet von, a zboznuje sa nosit na rukach v smere v akom sa divame a ideme...no v manduce to uz nastastie zvlada, ja ju mam zazipsovanu, aby mala hlavku von...lebo ved uz davno ju drzi pekne sama 🙂

lolka
26. máj 2010

loginka, nezmokli sme ale bolo to tesne 😅 sme sa stretli a utekali do vnutra.
jeeej, aky ste krasni a buclati, skoda ze ste nemohli, ale s dvoma deturencami to asi nie je take jednoduche 😵

maminnka
26. máj 2010

v Manduce sa da nosit dieta aj tvarou dopredu? Lebo ja osm kupila novu Manducu a Natalka mi tam vrieska 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

alex
26. máj 2010

msminnka ako si to pekne zhrnula 😉
nezmokli sme, len trošku poprchalo, keď sme vyšli von a za chvíľku prestalo. Jakubko v buse zaspal, ale ako sme prišli domov, tak sa zobudil no a teraz som ho uspala.

olifcek
26. máj 2010

@maminnka daju, ale na chrbte...ja mam manducu asi 4 mesiace, mozno tri, ale az predvcerom mi v nej oliv ostala a dnes opat 😵 😵

loginka
26. máj 2010

supis lolka, muselo byt super
olif tak uz si si ju konecne vycvicila 🙂 , ja pouzivam tu satku len tak doma na odlahcenie chrbta a nosim deti na boku, ale to len niekedy
ozaj mate niekto hemangiomy? lebo nas Dominik ma dost a moc nemiznu

blumka
26. máj 2010

sewas...blavacky, no fakt super stretko...nas bude malicko, len 4 sme tu,no ale aspon sa zmestime hocikde 😀

mami, ty si to tak krasne o vsetkych babach napisala...a na fotkach ste vsetky symposky 😉

a daco som este chcela a uz neviem co

selyma
26. máj 2010

zavidim vam streko, ale vas tam bolo a ako pozeram nalada bola super. Vsetky ste kocky s krasnymi detickami. Ale to bol rozruch, co?

olifcek
26. máj 2010

@loginka ze vycvicila....ani ee...len mala skvelu naladu, tak som ju dala do manduci a sup von...pochopila, ze v manduce lepsie ako v kociari, podla mna...to oliv cvici mna 😀 😀

alex
26. máj 2010

olif parádne topánky 🙂

olifcek
26. máj 2010

@alex ze?

alex
26. máj 2010

No brala by som ich, len neviem kedy by nám boli dobré. Či by sme ich využili. Teraz máme nožku 10cm. Za koľko asi vyrastie na tých 13,5cm? resp. v koľkých mesiacoch je asi nožka 20/21?

olifcek
26. máj 2010

@loginka akych mas uz bucloskov...takze sme definitivne najmensie...a inak krasna profilovka....co preberate na rizikovej poradni? ako ste dopadli a kedy znova idete?

olifcek
26. máj 2010

@alex napis jej, odpise x;o)

selyma
26. máj 2010

uplne nove, dostali sme na krstiny

matesl
26. máj 2010

ahojte baby...no bolo neskutocne super, strasne rychlo to uslo 😉 musime si to zopakovat

matesl
26. máj 2010

baby ako davate tu odpoved so zavinacom? ja ked dam na niekoho odpovedat tak sa nic nedeje

alex
26. máj 2010
alex
26. máj 2010

matesl, ani mne to nerobí 😕

olifcek
26. máj 2010

bud dajte zavinac a bez medzeri meno, alebo na konci riadka ma kazda odpovedat a to Ti hodi zavinac i meno same x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre