Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
16. jún 2010

@jaja32 no tak to preto je zelena stolica, to je normalne 😉

blumka
16. jún 2010

idem spat zeny, som ako keby ma presiel parny valec...zajtra idem konecne na alergo..znamy mi vybavil, len v takom debilnom case o druhej ked mi obe deti maju spat...no tak jeden den nebudu, to bude soromoro dov vecera

matesl
16. jún 2010

@jaja32 aj my mame reflux ...este stale sme dogrckany, ale uz len taka cira tekutina z neho ide

a inak aj moj maly je menej...teda myslim, lebo len chvilu je na prse a staci mu...ale za to v noci mu smakuje
😀

jaja32
16. jún 2010

... to je naša buchtička 🙂

svetlankat
16. jún 2010

@blumka dobru nocku

jaja32
16. jún 2010

@blumka dobrú

svetlankat
16. jún 2010

@jaja32 vobec nevyzera ze by jej nieco chybalo. mas krasne zdrave babatko

laxity
16. jún 2010

dobrú noc baby aj ja sa lúčim 🙂

matesl
16. jún 2010

☹ aj ja idem spat, bola tazka noc a maly sa hadze takze asi aj bude...zajtra ideme na rotarix, a co bude este po nom...no ak ho nevyblve hned

selyma
16. jún 2010

inak dnes som klaudiku niesla na rukach z mesta domov. Tlacila som kociar, trosu poprchavalo. Ona sa jednoducho tak rozplakala v meste, ze koniec. Myslela som si , ze umrem, ked som dosla domov. To uz nie je lahka vaha

svetlankat
16. jún 2010

@matesl My reflux nastastie nemame, my grckame len niekedy. V noci vobec nepapame, lebo spime od 20.30 do 5.30 skoro kazdu noc

jaja32
16. jún 2010

@matesl my v noci nepapkáme... spinká od 19.h do 6 h, papkáme a potom ešte hodinku - dve pospíme
už to je s refluxom lepšie... aj keď my ho máme tichý, vracká ale nie tak, že ovracká všetko dookola

olifcek
16. jún 2010

@loginka aki ste aj vy uz velki....no joooo...

@matesl nestraveny tuk z mlieka su take malicke biele hrudky x;o) co v prazenicke bolo vidiet x;o))

my papame vela, dufam,ze mame rastovy skok, ktory uz ked pojdeme na operaciu nebude, nech sa mi dieta uplne nezblazni, uz tak to pre nu bude tazke

no idem si ja s oliv lahnut, skor, nez zacne vystrajat, ze este nelezime x;o))

pa jutreee

@laxity kludne prezvanaj, hoc kazdu chvilu x;o)) ja zavolam naspat a dohodneme saaaa na opalovackach, a taaaq x;o) peniazky poslem este v ten isty den ako nakupis x;o)

matesl
16. jún 2010

bru nocku baby 😉

svetlankat
16. jún 2010

Dobru baby, aj ja uz idem

jaja32
16. jún 2010

@svetlankat ďakujem 🙂

olifcek
16. jún 2010

bruuuu

jaja32
16. jún 2010

dobrú 🙂

selyma
16. jún 2010

bru

laxity
16. jún 2010

@olifcek jasnéééééé 😉

loginka
16. jún 2010

my si este nozicky nechytame, iba kolienka a pretacaju sa na bok len tak symbolicky 🙂
moj maly vypije cca 130 7x denne

matesl
16. jún 2010

@jaja32 to co ze tichy, ze si tak pregrcne a zhltne spat? nam to vyteka strasne von ☹ ☹ ☹

asi preto potrebuje stale cucnut aby zatlacil spat kyselinu

a aj vam boli deturence z refluxu v noci nekludne?

loginka
16. jún 2010

@olifcek na aku operaciu idete? pruh?

loginka
16. jún 2010

@matesl nasi spapali rotarix uplne v pohode, je to dobre a nastastie nevygrckali

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
16. jún 2010

Zoska, garonka: aj vasim drobcom vsetko naj! Zienky, stracam mlieko :( :( :(

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
16. jún 2010

@rivatha
prikladam uz piaty den kazdu chvilu, nalievam sa vodou, jem homepatika, vsetko co len ma napadne, ale mliecka je stale menej a menej. Natalka place, ja s nou...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
16. jún 2010

@maminnka To mi je tak Luto.ja som mala tiez ten pocit Ale asi nie zacala zas grckat vodove asi lebo som ju mutila sa mi zdalo ze malo papa
teraz tu na mna kuka a uz sa mi otocila chrbtom na zaspanie doteraz s tatom tancovala

zucana
16. jún 2010

@loginka Krasni su kolko uz vazite ?
Mami keby sa ti dalo nejak pomoct...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre