Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
12. aug 2010

@rivatha wow, sikulaaaak...my sa uz nesnazime x;o((( akonahle je na brusku, okamzite sa otovi na chrbatik, a to uz i vo vani x;o(((( takto sa neviem kedy nauci lozit x;o(( moja chyba asi, ked som ju motivovala pretacat sa, dostala za odmenu vzdy prso...a teraz, ked sa niekam chce dostat, gula sa...chjooo

@dorotka2 ja davam po jednom pudinguuuu 😉

blumka
12. aug 2010

@olifcek mozno sa olivka rovno postavi...neporovnavaj 😉

blumka
12. aug 2010

to opravovanie je fasa 😀

olifcek
12. aug 2010

@blumka ja viem, ze nemam porovnaaaavat, ale neda sa to uuuplne, nooo x;o)) ale ked bude neuro mat snahu byt tabulkova, vymenime ju, pediatricku sme uz vymenili x;o))

a co to plavanie baby?

@svetlankat tesim, ze dalsie babo s prijatelnejsimi hodnotami k naaaaaam....teda, snad spravne chapes...x;o) my mame asi 64cm a 5400g 😉

olifcek
12. aug 2010

@blumka no, bud napises cesky, abo opravis, co? 😀 😀

blumka
12. aug 2010

@olifcek 😀 😀 😀
ja viem ze to tak zvadza porovnavat..ale ak to beries tak normalne tak sak oki, ale stresovat kvoli tomu sa neoplati 😉
som ti pisala o tej kamoskinej, ne? s nou porovnavaj 😅 😀

garonka
12. aug 2010

i ja chcem na plavanie ale naša milostiva doktorka sa dotrepe až v oktobri teraz tam nahaňa kengury, včera mi suseda trepla že nešla do Ameriky ale do Australie, joj jak jej fajne

takže my na plavanie by sme od nej musei mať papier a odporučanie 😠

a ja i tak nemam plavkyyyyyyyyyyyyyy 😀

dorotka2
12. aug 2010

@blumka dakujeeem, uz je v chladnicke, jednovrstvova 🙂

dorotka2
12. aug 2010

@olifcek aj viki sa tak otaca, a to som ju nemotivovala. Dala somdva pudingy, teda piskoty,a na vrch plnku z dvoch amandarinky s broskynami, uz sa tesiiiim

dorotka2
12. aug 2010

@blumka ja to stale nemaaaam, kde to mate? maaam, opraveneee

blumka
12. aug 2010

@dorotka2 co nemas?
@olifcek ja by som sla plavat ale neviem ci tam kde ty alebo tu do Barce, bo @svetlankat spominala ze asi aj tam sa bude...a to asi by som mala blizsie..ale to je vsetko vo hviezdach..lebo ja sa musim prisposobit casovo aj terezke a aj juli..ona ma dost pevny rezim a ja jej ho kvoli plavaniu nebudem menit...
ako to vlastne je, kedy sa plava? o kolkej?

dorotka2
12. aug 2010

@blumka to opravovanie, ale mam to, no truba som,no co narobim 😎 😀

blumka
12. aug 2010

@dorotka2 jaaaaj :D

olifcek
12. aug 2010

@blumka jj i v barci to robia...cas netusiiim

olifcek
12. aug 2010

@garonka pocuj, cislo uctu si holubom poslala? 😀

olifcek
12. aug 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2382835

uz som jej pisala, ci robi i na objednavku a co by to vyslo x;o)) lebo vzadu by mohol byt napis z ineho tricka ,,Nas dokonalych je malo,, x;oD

olifcek
12. aug 2010

uz aj odpoved

chcete panske naj tatino a na zadnej strane nas dokonalych je malo???

ano viem take urobit, cena by bola 8eur + postovne 1,40. ak mate zaujem, dajte vediet do vikendu, v pondelok budem robit tricka a v utorok posielat. Zuzka

blumka
12. aug 2010

@olifcek aj ja chcem 😕 mohli by sme spolu, lacnejsie by nas posta vysla 😉

blumka
12. aug 2010

@olifcek ale len xl je? aj M bude nem? a neda sa racej napisat ocko miesto tatino?

olifcek
12. aug 2010

@blumka super, suhlasim, som jej napisala, ze zajtra dam vediet...pockam, cii @svetlankat a @garonka nahodou nechcuuu...

vpredu bude toto
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2382835

a vzadu toto
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2397158

chi

olifcek
12. aug 2010

@blumka co si povieme, to bude x;o)

my tatina aj volame tatko....

blumka
12. aug 2010

@olifcek a nemoze pre vas spravit tatino a pre mna ocko? 😅 popytaj sa pliiiiz...ja bezim deti revuuuuuuuuuuuuuuuuuu

olifcek
12. aug 2010
maminnka
12. aug 2010

@rivatha blahozekam k svornozkovaniu! Mas doma sikovnu chlapinu 🙂

maminnka
12. aug 2010

ja tu opravu preklepov nemam :(

maminnka
12. aug 2010

maaaam, hehe a veruze to budem casto vyuzivat

olifcek
12. aug 2010

Olga, da sa hocico, hocijake farby a velkosti. ak mate zaujem aj o ine farby, tak ked si kliknete na http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=114166 a hore vlavo je plno farebnych triciek (namiesto loga bazarik) tak z tych vsetkych farieb sa da vybrat. sucasne plati akcie - nad 5ks oblecenia neplatite postovne. Zuzka

jaja32
12. aug 2010

Ahojte, my sme dnes boli v poradni....69,5 cm a 7400g. Lepok môžeme zavádzať od ukončeného 7.mesiaca a dostali sme domácu úlohu...cvičiť s Natálkou sedkanie, aby sa naučila držať rovnováhu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre