Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
23. aug 2010

@blumka a to je hopsadlo? mala som pocit, ze sa v tom sedi...

olifcek
23. aug 2010

@maminnka aaaa ake to mas odrazadlo, ze je tak pevneeeee?

blumka
23. aug 2010

@maminnka neviem vyjadrit co to je ale nesedi sa v tom ani nehopsa..sice to peruje ale nie je to hopsadlo...
ta sedacia cast je na princip choditka...a kruti sa dookola takze babo musi nozkami sa same tocit ak sa chce dostat ku hracke na druhej strane...ale zas no je to vhodne kvoli nozkam az ked uz same stoji...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
23. aug 2010

@olifcek preco pevne? nechaaapem... no ale mam toto: http://www.babytrend.sk/chicco-choditko-activit... ono to aj po 5 detoch (poziciavala som kamoskam) vyzera fakt ako nove.

blumka
23. aug 2010

@rivatha hopsadlo je len tak na zabavu 😉

maminnka
23. aug 2010

inka. hopsadlo - take zavesne na zarubnu - bola jedna z mojich najhorsich investicii do detskych veci 😀

blumka
23. aug 2010

@maminnka take maju svagrovci a tiez ho na figu kupovali... 😀 ja mam to cudo co som dala vyssie a som s tym spokojna, terezka sa tam pobavila, potom ked uz nechcela byt v tom som jej hracky vybrala vonku a to svieti, spieva, blika, takze radost 😉

blumka
23. aug 2010

@olifcek nezabudni na to puzzle 😉 je uz mm v praci 😉 bude ta tam cakat 😉 😀 😀
bru noc...

olifcek
23. aug 2010

@maminnka ved preto, ze tolko deticiek uz pouzilo a stale je to ok x;o))

aaaaaaa chiccoo...ja asi kupim to, co @zucana....nad sa nehnevas, ze sa opicim? ale vyzera to fakt super...ale mozno ito, co ma @maminnka kupime....@blumka ten lev je na tom ako?

no do decembra sa snad rozhodnem 😉

olifcek
23. aug 2010

@blumka jj vieeeeeeeem...dufam, ze jutre nebude hic...

aaaaa prave som mm nahovorila, takze zajtra sa tam na obed zastaviiiii

olifcek
23. aug 2010

baby, dobru noc

maminnka
23. aug 2010

@blumka paci sa mi to tvoje, je tam vela hraciek, na prvy pohlad az moc,m ale kedze sa daju vyberat, mozes tam vzdy nechat len niektore a obmienat ich, Ozaj zaujimave. Skusim vygtooglit, ci sa predava aj na SK, to na MK je uz pouzivane, to ja ee...

jja
24. aug 2010

@olifcek nie oli, ja som, ale bez J 🙂 ja som mala pred mesiacom 🙂 okolo tvojich 🙂

blumka
24. aug 2010

dobre rano 🙄
toto bola hrozna noc...terezka ju celu preplakala, normalne zo sna..dokonca aj bila paplon. 😒 vcera sa poobede hrala so susedom, trosku sa klbcili, raz sa on ospravedlnoval jej, potom ona jemu ale ze az tak to bude prezivat... 😒 juli je hore od siestej. joj, to zas bude den ☹ ach, boze...

jja
24. aug 2010

bre ranko, my sme po dlllllllhej dobe mali super noc. zobudili sme sa iba raz...jupi...ale citia to moje prsia....normalne sa mi robia hrcky ked menej pije.... ☹

jja
24. aug 2010

@blumka blumi, moja starsia slecna ma 11 a toto robi denno denne zo sna. co prezije cez den v noci to ma zase. a vykrikuje a cestuje po posteli a dokonca aj po dome. myslela som ze vekom to prejde a le u nej sa to stupnuje. 😎

svetlankat
24. aug 2010

Dobre ranko, tak my sme tiez mali super noc, ani raz sme neboli hore az o pol siestej. Teraz si Miska schrupla opat. A to som sa bala ze bude otrasna noc, kedze som si myslela ze je spln. Bol nie?

jaja32
24. aug 2010

dobre ranko, my asi reagujeme na spln 😒 o druhej som natalku uspavala na rukach a o 5 hod. davala mliecko a potom spala do 7.hod. celu noc som mala hlavu ako vo zveraku 😠 a teraz tiez. Ten pocit poznam....nasleduje migrena
@olifcek dakujem

olifcek
24. aug 2010

bujakaaaaa!

@blumka uska, pokial si Oliv necha chytit lalocik, a aj cele usko, tak ju nebolia, ze? prievan nema urcite, ja len, ked ju kupkam, tak sa jej tam vodicka dostane, dokonca i sama sa vo vani pretaca, tak tiez v pohode voda do uska vojde...vobec nereaguje, ke dju za usko chytim...len, ked sa jej cosi nepaci, mrnci, tak chyta uska...

blumka
24. aug 2010

@olifcek keby ju boleli uska tak by aj plackala aj by jej bolo neprijemne na dotyk 😉

@maminnka dala som na fb video terezku v tom "hopsadle" 😉

olifcek
24. aug 2010

@blumka daki...sledujem ju, lebo sa blizi stvrtok, navseva novej pediatricky aaaaaaa asi i ockovanie, bleee

olifcek
24. aug 2010

@matesl mala si pravdu, tie huggies su vacsie, v okoli stehienok urcite...takze teraz huggies nepouzivam, ked cakam, ze Oliv bude kakat, babylov mini taktiez, tych mame nastastie uz len asi 5ks, 2 uz niesu pre nas, no...este mozno huggies 2 by boli ok, ale nebudem riskovat....pampersky pouzivame a uz sa nevyhadzuje, chi...

@svetlankat teaz mame to tesco, co si priniesla na skusku..super je tona stehienkach, takze uvidiiiime, ked sa nevyhadze, mozno skusim i tie kupit najblizsie x;o)

zucana
24. aug 2010

@maminka aj mne potom daj pls link ked to objavis ;)
inak my super noc aj ked spava s nami a vyzera to aj na super den tak budem moct vela prist na konika 😀
@olif jasne kup ved rada poradim ak mozem 😉 ak dobre teda .....

zucana
24. aug 2010

@blumka a kolko mala tete ked v tom bola? a jake ma haro :D

janielah
24. aug 2010

Ahojte dievky, my sme si dnes krasne pospali, zrejme to bude tym pocasim...

Dakujem za gratulacie 🙂
Dievky, davate olej do detskych papaniciek? A aky je najlepsi?
Dakujem 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
24. aug 2010

@zucana tu na tomto videu mala skoro 10 mesiacov. vyrobca pise ze je to vhodne pre deti od 6. mesiaca, ale no ja neviem, ked si predstavim juli ze aka je makka ako puding a dat ju do toho...mne to pride to iste ako dat ju do choditka...Terezka v tom bola asi tak od 8. mesiaca na 5 minut..len tak trosku aby sa pobavila a potom neskor, ked uz sa sama postavila na nozky a zacala chodit s oporou tak uz som sa tak nebala ju tam dat
ona take ciro mala az do minuleho leta...to len za posledny rok jej tak narastli vlasy ze uz mozme copiky robit a musim jej ofinu vypinat a to pritom ofinu sme uz 2x strihali 😀

olifcek
24. aug 2010

@blumka mm pojde za Tvojim mm....vie o nom, jo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre