Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
24. aug 2010

@olifcek co som to tak davnejsie prebehla, kazdy den jes nieco ine, ale furt jes, nie je to ze obmedzujes brutalne jedalnicek a tym ukrajujes babatku, takze podla mna ano, ale netreba sa do toho tlacit, ak s tym clovek nie je ok... 😉 ake mas ty skusenosti jaja...

olifcek
24. aug 2010

@lenica81 ja som posl. par dni dost unavena...tak asi bych nemala dietu, kym mi nebude opat ok, co?

fuuu, ja sa nemozem v podpazusi holit baby...od 17rokov sa tam epilujem, a ked oholim, ja sa neskutocne potim....telo si zvyklo, ze tam chlpky proste nema, fuuu...musim nechat narast a vyepilovat, budem vyzerat jak one...ale tak snad uz zajtra to pojde vyepilovat,,,

lenica81
24. aug 2010

@olifcek kazda zmena sa ma robit, ked je clovek v pohode, takze urcite pockaj... 😎

olifcek
24. aug 2010

@lenica81 oki, paq idem na 90dnovku...chcela by som v zime nosit aspon nieco z vci, co mam...nechcem nove kupovat bo paq co s nimi?

poslete mi niekto na mailika tu 90?

olifcek
24. aug 2010

@lenica81 uz si v ke?

lenica81
24. aug 2010

@olifcek uz som spat v BA... ta cesta to je vam ale zaberak... maly vcera skoro 2 hodky reval... vystupili sme, rozdaval usmevy a po 5 min. v aute zasa rev... mm bol z toho na prasky a nasi si myslia, ze to pohoda takto cestovat...
este skusime ist na noc nabuduce, ci to bude lepsie... len ja som este velmi v noci nesoferovala, ale sak dialnicu potiahnem a potom uvidime... sak sa neponahlame... 😔

hajdylca
24. aug 2010

@olifcek ak chces ja Ti mozem poslat, ale ja by som ju uz viac nedrzala- drzala som ju pred svadbou, sice som za tie tri mesiace schudla vyse 15 kg, ale do pol roka som mala spat 20, kedze som nedodrziavala delenu stravu, a moje telo si proste zo stresu ze bude zase ina dieta robilo zasoby i z vody.... skusila som ju este 2 krat- a vysledok vzdy ten isty po schudnutych 5kg som pribrala spat 8, a este ovocie som ani citit nemohla velmi dlho, doteraz je mi z jablk zle 😔 ak chces natrvalo schudnut skus skor precitat http://www.chudnutie-ako.sk/, su tam i fora, ja tiez planujem raz zacat chudnut, ale nejako sa neviem dokopat 😒 😠

olifcek
24. aug 2010

@lenica81 my sme boli v hu....tam sme sli 4hodky, nazad 3.5 a Oliv cely cas komunikovala s ludmi, divala sa z okna, bola pricucnua a tak dokola x;o)))

o necely mesiac ideme do noveho mesta nad vahom, ku svokrovcom, tak snad tych 5 hodin vo vlaku zvladne tiez...do hu sme sli busom
@hajdylca iiiiihaaa...tak ja ju nechcem...i ked mam rada delenu stravu...no lubim i rozok so salamkou, co uz delenou nie je...i pecienku s ryzou...bleeee

idem citat link, dakujem Ti

hajdylca
24. aug 2010

@olifcek je to len moj nazor, mozno ze ja som jedla viac ako som musela, lebo niekomu naozaj zaberie trvale, ale podla mna je to stale dieta... v 90 sa striedaju 4 dni- prvy mozes na obed a veceru bielkoviny, druhy den zemiaky a ryzu, treti uhlohydraty (cestoviny, pizzu- a na veceru zakusok)a stvrty den je ovocny, na ranajky sa je kazdy den ovocie, ked mas bielkovinovy a skrobovy den mozes na obed i vyvar a pecivo- a na veceru len polku z toho co na obed...
ja sa tera zsnazim aspon po 19 nejest, a hlavne teda aspon nepriberam... uz len cez den nejest tolko sladkosti a mozno i kila pojdu pomalicky dole... a este i cvicit planujem zacat chodit 🙂

olifcek
24. aug 2010

@hajdylca tak taka dieta zatial nie je nic pre mna....ja by som si pri olivke zatial nevedela take robit...a stale chystat vecer, by sa mi nechcelo x;o))

olifcek
24. aug 2010

baby, kropi vonku, ci sa mi to zda? nemozem kuk, bo oliv haja...uz sa nepokusam ist s nou, bo ked sa opat zobudi, bude nevyhajana, kedze o jednej si to rozmyslela a hrala sa...ale bola uzasna, ja so podriemkavala, divala sa na mna, lezala, kecala s lustrom, potom si nasla visacku z paplona, z obliecky, hrala sa s tym, potom som jej dala hracku....nevladala som, hech...a pritom mi v noci celkom pekne hajala...1x sa zobudila az o pol piatej tusim...

olifcek
24. aug 2010
olifcek
24. aug 2010

normalne stoji 17eur, ale aha tu
http://detsky-bazar.hyperinzercia.sk/hracky/inz...

blaaazni

olifcek
24. aug 2010

jeeeej, na novu parapetu take kupim?

http://www.simos.sk/detail.php?zbozi=1505414

😵 😵

olifcek
24. aug 2010

my sme sa nejak vratili k davnym casom x;o) Oliv len na prse byt chce dnes....duuufam, ze ma len potrebuje, ze to nie je zaciatok cohosi....mrnci vela...hrat sa vydrzi chvilku a hnrd chce prso.....

@blumka 07.09. zaciname s plavaniiiim

blumka
24. aug 2010

😉 @olifcek ja budem chodit so @svetlankat do barce 😉 zajtra sa dozvieme blizsie podrobnosti

olifcek
24. aug 2010

@blumka prva hodina zadara, ukazkova....a nemusim si kupovat nijaku permanentku, a nic mi neprepadne pocas vyletu na zapad, juchuuuu....ale jeden vstup 13,50eur, no 45minut, tesiiiiiiiiiiim

my uz po kupkani, Oliv to miluje, som zvedava, ci i v bazene 😅

olifcek
24. aug 2010

babyyyyyyyyyyyy, Oliv ma 6000g 😵 😵 😵 😵

blumka
24. aug 2010

@olifcek tak to mas fajn ze nemusis kupovat permanentku...ale tak zas ja som si ista ze juli sa bude vo vode pacit 😅 a ked nie no hold smola no...ale za pokus to stoji 😉

blumka
24. aug 2010

@olifcek sak nas dobehnete? 😀

olifcek
24. aug 2010

@blumka ja tiez verim, ze sa bude pacit, ved vo vANI by bola hodinu kludne x;o)) ale super itak..x;o)

no a vaha...nevim, neviiim....ved 28.06. vazila cca 4500g, dnes 6000g... 😕

blumka
24. aug 2010

@olifcek, ty si uz skusala dat olvku do manducy na chrbat? vies ako sa tak paradne da vysavat 😉 mam odskusane s Tete

maminnka
24. aug 2010

@olifcek no parada, kocka je to! blahozelaaam!

mimisash
24. aug 2010

cafte baby zhanam pre maleho stolicku na krmenie prosim poradte naco hlavne pozerat pripadne v com krmite vy a ako ste spokojne? Dakujem.

maminnka
24. aug 2010

@jja pomooooc, moja krstna dcera ma 10 rokov a ja nemam sajnu, co jej kupit na narodeniny :( co take slecny zaujima?

njonja
24. aug 2010

@maminnka sice nie som jja, ale sminky a take sety, aby si ich mohli robit doma same, ale myslim, take uz viac na urovni - dostat ich v baumarktoch...

njonja
24. aug 2010

@blumka ked sme pri tom, ako sa dava do manduci na bok? Ide to vobec?

jja
24. aug 2010

@maminnka njonja ma pravdu....sety sminiek, kopec oblecenia, a moju veeela knih...samozrejme pubertalnych-typu chalanom vstup zakazany 🙂 asi to co nas zaujimalo v takych 15-18tich tak terza to je skor 😀

svetlankat
24. aug 2010

caute babenky tak mi uz hajame. Boli sme trosku von, ale dnes sme boli nejaky uplackany

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre