Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
27. aug 2010

@olifcek davas jej aj studeny obklad na nozicky v mieste pichu? My sme tiez teplotkovali, ale len den

avaka
27. aug 2010

@olifcek
Tak Oli 😅 aked si sa minule pytala,tak ja som bola 2 x bez malej po hodine (raz to bola stretavka a po hodine som isla domov konskym krokom,vraj taky rev este nepoculi.. 🙄 ) Inak ked potrebujem niekam ist,tak malu vozia v kociku niekde poblizku v pohotovosti... 🙂 Ale uz sa to fakt lepsiii vsetko,po pol roku vidim velke zmeny k lepsiemu 😉
A uz musim nas spanok skoncil 🙂

nika0607
27. aug 2010

ahojte baby, potrebovala by som od vás radu. vyhodil sa mi herpes na pere, nemôže sa to nejako preniesť na malú, teda inak ako dotykom? môžem kojiť? Ďakujem za rady....

olifcek
27. aug 2010

@jaja32 dala som na clenky a hlavicku, na miesto vpichu dam, ked zabuva, lebo odtial si to vzdy vezme a hra sa s tym 😀

laxity
27. aug 2010

@avaka no pekne takto nás šmíruješ 😀 😀 😀

@nika0607 neporadím neviem 😕 ale asi by som ju zbytočne nepusinkovala 😕

olifcek
27. aug 2010

@avaka no, mne sa zatial rata, ze uz vydrzi i s tatkom sa dlhsie pohrat, kedysi nehrozilo x;o) i ked tu bol maser, u nas doma, tak sa hrali spolu 40minut x;o)
@nika0607 kojit mozes v pohode, len jej nedaj pusinku na tvar ani na rucky, ci nozicky, ak si ich cmula

olifcek
27. aug 2010

@blumka takze biely rozok abo korku z bieleho chleba, jo? sice asi rozok, boimy len ceralny chlebik papame...a tam vajicko nevadi?

maminnka
27. aug 2010

@laxity noo, my sme okrem sochy Janosika nesli nikam, boli sme same mamicky s malinkymi detmi... taakze vemi neporadim, zial :(

avaka
27. aug 2010

@olifcek ,nasa mala v pohode vydrzi,aj na rukach,on je stastna s ludmi,ale mavala take amoky,ze s nou nikto nechcel zostat sam.. 😒

@laxity 😀 ,ale bavi ma to

nika0607
27. aug 2010

@olifcek ďakujem,pusinkovať určite nebudem, len som sa bála či jej nemôžem niečo iné spôsobiť...

laxity
27. aug 2010

@maminnka nevadí, veď my to tam nejak pochodíme 🙂

laxity
27. aug 2010

@avaka to ti verím...ja tiež sem-tam zašmírujem do inej témy 😀

maminnka
27. aug 2010

@avaka vitaj 🙂 ja myslim, ze je vla ludi ako Ty, co halvne citaju a neprispievaju... vyhoda verejneho fora, ze mozu citat a nevyhoda verejneho fora, ze sa boja prispievat 🙂

olifcek
27. aug 2010

@avaka jj, uz i Oliv sa necha cudzimi zabavit, prekvapila ma tym pred par dnami, chi...uzasne sa meni...oplatilo sa, ze spociatku papala kazdu hodku, ci polhodku, to vecne nosenie sa na rukach a pod.vyzera, ze uz zacina lahsie obdobieeee, ale uz je dlhsie, uz v noci casto haja chrbatikom odomna, ci kolko na mna s vylozenymi nozkami na mne, hehe, tak si ju pritulim vzdy k sebe 😅

olifcek
27. aug 2010

@nika0607 nie, mm jej nic neurobiiis

maminnka
27. aug 2010

@laxity potom das tipy ty mne 🙂 my sme totiz ockov nechali doma a hlavne sme mali malo aut, na pocet deti 🙂
Ale predsa len sme boli na vylete, spomenula som si. Cestou domov sme sli na Vychylovku odviest sa histrickou zeleznickou a pozriet si muzeum.
A ak ti mozem poradit, rezervujte si apartman 🙂

laxity
27. aug 2010

@maminnka fakt apartmán? bo mňa sa pýtali, že či sme nejak nároční a ja že nie tak mi poradila klasickú izbu s postieľkou...prečo apartmán? Predsa je tam rozdiel 18 Eur na noc a my ideme na tri 😕

laxity
27. aug 2010

@maminnka určite že dám tipy 🙂 no a aj na Vychylovku pôjdeme teda ak nám to počasie dovolí 🙂

olifcek
27. aug 2010

baby? treti tyzden septembrovy sme v novom meste nad vahom a piestanoch....bol by zaujem o stretko? @granado Ty si v piestanoch, zeee?

ivka79
27. aug 2010

@zucana, ja keď som bola v nemocnici, tak som za celý deň odsala z jedného len 50ml. Možno stres...možno to, že nechcel piť. Dávala som mu pomaličky striekačkou, ale potom sa znova rozpil. A doma je môj osvedčený recept na zvýšenie tvorby mlieka - pomaličky cuckať jedno pivko 🙂 na druhý deň je hneď viac mliečka. Možno babský recept...ale u mňa to funguje. A snáď mu to neuškodí

blumka
27. aug 2010

@olifcek, jj, biele pecivo detom..ziadne cerealne alebo cierne...a ked budes davat jogurty tak plnotucne 😉 takze to pre nas znamena ze po detoch nedojedame lebo este viac priberieme 😀

olifcek
27. aug 2010

@blumka ts 😝 😀

olifcek
27. aug 2010

@blumka a ake mozem davat? activia biela?

olifcek
27. aug 2010

@blumka teda jogurty, rozok asi je jasny x;o)

lenica81
27. aug 2010

ahojte, my po prechadzke a hrani... varim kalerabik, tak hadam zachuti...

olif, ty kedy davas papat, ked uz je mala hladna, bo vsetky ste ma odignorovali... 😔

ja budem davat sabi biely, mnam, ten je suprovy... 😵

olifcek
27. aug 2010

@lenica81 rano davam po prebudeni a pohrani sa, na obed, resp po nom taktiez 😵

olifcek
27. aug 2010

@lenica81 odkedy budes davat? ja som myslela, ze len zakysane smu do roka...

lenica81
27. aug 2010

@olifcek ale sak jogurt je zakysany vyrobok tak ci tak... 😉

lenica81
27. aug 2010

@olifcek a s jogurtom este cca mesiac pockam... rano na prechadzke som videla jednu mamicku, co do dvojiciek aktiviu ladovala... 😀

olifcek
27. aug 2010

@lenica81 😀
activia sa ale tiez smie, ci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre