Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
9. sep 2010

@zucana ty to nesmies tak brat ze si moc neuzije, ved ona si este nevie uzivat 😉 pre teba je to tazsie ako pre nu, ale ty si dospela tak to zvladnes...ona to co jej nedas okusit nepozna, pre nu bude samozrejmost ze nema keksy s mliekom a vajcami...pre teba to bude tazsie zohnat..ale kvoli viki sa netrap...detom je jedno ci maju v ruke piskotu alebo kukuricnu chrumku 😉

@maminnka ved ja sa len tak pytam, zatial jej tiez stacia chrumky a tiez vtedy ked mi jeme a ona krici po nas 😀

@ewiku1984 uz ti zuci napisala alnatura alebo aj hipp ale si pozri zlozenie lebo v niektorych je napisane ze od 4. alebo 6. mesiaca a v zlozeni su pisane take veci co by som nedala jest ani 8. mesacnemu babu 😉

blumka
9. sep 2010

@maminnka no ve to s tou chorobou je na figu, vtedy naozaj clovek oceni ked nie je na deti sam......u nas dnes leje nenormalne tak pojde po terezku svokra, ja si netrufam este sama soferovat a pesi to mam 15-20 minut ale by som zmokla cokolvek by som dala na seba.

ewiku1984
9. sep 2010

@blumka
@zucana Ďakujem vám pekne, a ktorým veciam by som sa mala vyhýbať? Prípadne, poraď mi zo 3 - 4 druhy, ktoré si mám kúpiť, aby som mu nedala papať niečo zlé. My budeme preč 5 dní, tak tie 3 - 4 kúsky kúpim, viac netreba, bude na mliečku prípadne. Vďaka

blumka
9. sep 2010

@ewiku1984 kup to co ste uz jedli 😉 su rozne kombinacie, isto si vyberies

zucana
9. sep 2010

@ewiku1984 HIPP zelenina s telacim masoma ryzou...BIO
ALNATURA- mrkva kuracie a dyna a partinak s hovadzim trebars (samo aj si uz zaviedla obe masa....resp. jedno nove) a potom maju este ine ale pozri si zeleninu aku si uz dala a nech tam neni sol a nech je to BIO

ewiku1984
9. sep 2010

@blumka Áno, to je samozrejmé, že kúpim niečo, čo už papal, len si spomínala to zloženie, že u niektorých je zloženie také, že by si nedala ani 8-mesačnému dieťaťu, čo si tým myslela? 😒

zucana
9. sep 2010

@blumka no moja mi vobec tie chrumky nechce....ona olize a hodi na zem....a ked dam keksik tak ho chce ....ale jej ho zoberem....chudatku malemu....
ja verim ze nam to do 2 rokov prejde a o nic nepride 😎
@maminka my sem tam tiez grcneme hlavne ked vela papame a potom zaspime a potom jej to zostane v pazeraku a zkysne tak ked s zobudi a dam na brusko...tak to nestravene kysle....

ewiku1984
9. sep 2010

A pozerám na hipp stránku na internete, aký je rozdiel medzi polievkou a príkrmom? Príkrm je hustejší, alebo? Hmm

blumka
9. sep 2010

@zucana tak jej nedavaj nieco co jej potom mas vziat... 😕 skus kupit pohankove chrumky alebo spaldove keksiky alebo nieco podobne 😉
@ewiku1984 no napr. na etikete je napisane ze je to jablkovohurskova vyziva a v zlozeni je aj citronova stava...napr. zo zeleniny konkretne ti nepoviem lebo tu som este kupovanu nedavala...proste si precitaj zlozenie a ked v zloznei bude nieco co ste este nejedli tak radsej nekup

ewiku1984
9. sep 2010

@blumka Čítam, že cibuľa, bazalka. To môže? Čo myslíš? 😒

blumka
9. sep 2010

@ewiku1984 to su hipp? cibulu ak si este nedavala tak asi radsej nie, no a bazalka no comment 😕
ale pozri, ved to nebude jest stale, z tych 3-4 flasticiek by sa nemalo nic sta, ine deti to jedia denne a su tu, zalezi na tebe vi kupis alebo nie. ale mne sa zda ze alnatura ma lepsie, pozri tie

ewiku1984
9. sep 2010

Ale čítam, taká ryža s brokolicou, to by aj mohlo byť.

ewiku1984
9. sep 2010

@blumka Áno, hipp som pozrela. Alnaturu som nenašla stránku. Len pod stránkou DM, ale tam asi nie je o zloženiach nič popísané, či?

garonka
9. sep 2010

@blumka blumi, ake chrumky papate? Tobi kukurične nechce len na ne kuka že čo mu do ruky dam a ani piškotu od nestle
fňuk

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
9. sep 2010

kuk 😵 spali sme 11 hod 😕 asi preto, že sme doma sami a je tu kľud 🤐

@ewiku1984 alnatura je v dm a fakt je super, skus

ewiku1984
9. sep 2010

@garonka Ďakujem pekne, pozriem sa na zloženie priamo v predajni 😉

garonka
9. sep 2010

@rivatha haaaai my davame vigantol musime 🙄

garonka
9. sep 2010

@ewiku1984 😉 a ešte su aj dobre lebo su bio 😵

blumka
9. sep 2010

@garonka my zatial len kukuricne
@rivatha, no ved kazdy ma na cukor iny nazor, ja teda radsej dam to ovocie ako keks a zatial myslim ze david ma cukor z mliecka...podla mna je cukor v keksoch zbytocny 😉 pri terezke ame vydrzali do oka a pol bez neho, asi 2 ci 3x papala piskotu ale nechutili jej...tak aj teraz tak skusime 😉

garonka
9. sep 2010

@blumka mne kukurične nechce 😠

ewiku1984
9. sep 2010

@garonka Tak dnes vybehnem kúpiť. Som zvedavá, ako to bude papať, dúfam, že nebude mať na to zlú reakciu 😕 Našťastie, keby niečo, budeme len tu, na Slovensku 😉

garonka
9. sep 2010

@blumka Dnes ma Julinka presne 7 mesiačikov 😵 😵 😵 😵

ewiku1984
9. sep 2010

Ďakujem za všetky rady, idem do mesta, ahojte! A držte palce, nech to spapá a nech nemá blbú reakciu 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
9. sep 2010

@garonka skus pohankove, ak zozenies... u nas frcia

garonka
9. sep 2010

@maminnka skusim a kde si ich kupila? v bio obchode?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
9. sep 2010

Caute baby, tak u nas brokolicu predbehol patizon.Miska spapala aj vcerajsiu davku. Na obed sa mi uz uplne odstavila od mliecka..

svetlankat
9. sep 2010

no a u nas frcia tiez kukuricne a veeeelmi chutia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre