Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
17. sep 2010

@maminnka dakujem krasne 😉 a ta kasa...nebooooj, len jej daj kusok cucnut, nech ma prirodyene laxativum 😵
@blumka veru veruuuuuuuu , mi sanka padla od stastia rano 😉

blumka
17. sep 2010

@olifcek no a nehovorila som ti? 😀 😀 😀

olifcek
17. sep 2010

@blumka veruuuuuuuuuuuuu, ale neuro, ze ona len chcela, aby si sama sadla, ke dju za rucicky chytiii, co aj bolo, hehe...no ale dnes uz sedela sama samucickaaaaaaa, teda sa sama samucicka posadila 😵 😵

kedz i podla Teba bude Oliv chodit? bo Ty staaale trafiiiis 😉

lenica81
17. sep 2010

@maminnka @olifcek @ewelyn @lolka fakt bolo fajne... nabijam fotak, potom hodim az tie 2 fotky... 😉 deticky rastu ako z vody... Vilko tam mal rovno 4 frajerky... len musi trochu podrast, bo ho vsetky predbehnu... 😀

@maminnka maju aj s vodou aj s mliekom sa mi zda, teda ja som kupila v DM babylovacku... ale pozerala som v tescu nestle...

maminnka
17. sep 2010

@blumka dakujem, hehe, tak ste ma predsa len nevysmarili 😀 😀

maminnka
17. sep 2010

@lenica81 pls, potom foto na neverejne forum, ak je tam aj moj ksicht, dakujem!

andrea2603
17. sep 2010

@zucana ,@olifcek krásne vám napredujú slečny 😵 🙂
Lenka znovu kŕmila Livku 😉 , mne už ostane na starosti len kojenie 😵 , teda dovtedy kým to Lenku prestane baviť, ale aspoň má tieto dni zábavu 😉 a cíti sa dôležitá, každému mám povedať, že ona dáva papať Livke 🙂

lenica81
17. sep 2010

sikovne deticky tu mame, co tu citam... 😵

olifcek
17. sep 2010

@andrea2603 konecne na pc...krasne sa krmia, jeeeeej 😵 😵 😵

inak baby....overalik...od tejto baby casto kupujem, ma kvalitne vecicky
https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-komplety...

olifcek
17. sep 2010

@andrea2603 dakujem 😉

olifcek
17. sep 2010
lenica81
17. sep 2010

@olifcek ja som uz tiez cosi nasla, ale hlavne nech nozky sa daju rozopnut, bo inak ho ako narvem na puncochy a teplaciky... 😨

olifcek
17. sep 2010

@lenica81 v pohodeeee...ja mam tusim taky, co sa nerozopina medzi nozickami, niesom si ista, ale nevadi, i keby ee 😵

blumka
17. sep 2010

@olifcek he..no ja si myslim ze zacne chodit po prvych narodeninach, mozno tak do polovice januara 😀 moze byt? 😀 😀

olifcek
17. sep 2010

@blumka oki, to stihneme nosit i overalik, co som kupila....neodolala som tomu nextackmemu s macickou, ak pamatas, poslala som tu foto, no nema odopinatelne nozicky 😉 pripadne dam mozno tie nozicky urobit, alebo predam a kupim iny overalik..i ked v polovici januara uz asi ani ee 😉 😉 😉 😉

blumka
17. sep 2010

@olifcek abo si odlozis pre druhe 😝 😀

olifcek
17. sep 2010

@blumka neeeeeeeeeeee, zatial stale plati, ze druhe este nechceeeem 🙂 a ak budem, tak snad chlapceka 😵

blumka
17. sep 2010

@olifcek no este si aj vyberat budes 😀

lenica81
17. sep 2010

@olifcek @blumka 😀 ja si vyberam dievca ako druhe... 😀 😀 😀 😎

@olifcek tvoj mm inak veelky sympatak... na zivo este viac, kedze na foto tu vysku nevidno... alebo som si nevsimla... 😉

zucana
17. sep 2010

tak uz to tam je 😉 a kto mi tu zhrnie co a jako? 😅

zoska
17. sep 2010

ahojkoš 😉
@olifcek gratulujem Olivke, šikula malinka 😵 a de su foto zo stretka?
@zucana Zuzi ahooooj, vitaj naspat, fotky su krasne nadherneeee,waaw, sme s mm pozerali a rozhodol ze bud. rok ideme na Sardiniu 😀
a sikulka Viki 😉 my stvornozkujeme uz par dni, ale predvcerom sa Nelka postavila 😅 uz ma aj prve topanocky aby si nozicky nepokaila, lebo stoji na prstoch ako baletka 😕 fotky ako stoji su na FB

avaka
17. sep 2010

@maculik,no nevravela som,ze sa to stale meni? 😵 ,vy ste dnes spali a my zase len 3 x 30 minut 😅
@jja,tak idete plavat?super 😵 ,ale skoda,ze vo stvrtok,to asi budu deticky od 1 lekcie zase..ale neva,stretneme sa inde 😉
@andrea2603,nadherne foto,ako ju Lele krmi,zlate dievcatka mas 😉

@olifcek ,tak gratulujeme Olivke,chrobacik maly a taka sikulka

Tak stretko sa vydarilo?
Konecne je tu vsetko ako my byt...Olif hadze linky s vecickami... 😀 😉

My mame tiez novoty,krasne mavame Pa- ,dnes dokonca aj povedala pa pa pri tom,ale to bola asi nahoda..
a na fit lopte sme robili bum bum,tak aj to uz robi,ked nakazem a na vsetko.. a este prstekom ukazujeme.. 😎
A este ja by som aj druhe chcela dievcatko 🙂
@zucana oddychnuta po dovolenke? dufam,ze ked E podrastie,tak aj nam sa raz Sardinia podari..

zucana
17. sep 2010

inak boli tam asi 4 dvojmesacne deti a davali ich aj do tej studenej vody som len cumela s mm.....
a viki ma 8150 g a semtam tiez povie mama...a aj zamava....
a kolko musim docitavat aby som bola v obraze ked mi to tu nik nechce zhrnut.....kde je rivatha ???ta to tak super vie 😅
a my zajtra tiez ideme plavat o 10.30 prvykrat....kolko pred tym jej nemam davat papat?

avaka
17. sep 2010

@zucana ,Rivatha sr´trazi svoje male sidlo,uz sa tazsie dostane k PC,musi ho uz nahanat 🙂
ja davam papat napr.11:30 a 12:20 plavame a v pohode...
E nechce povedat mama ani dat pusu,len na tatinka kuka ako na svaty obrazok.. 😠 dnes,ked som sa jej opytala cez den,kde je tato,tak ukazala pa pa .. 😅

avaka
17. sep 2010

@zucana ja by som zhrnula,ale asi nemam talent,ma nic nenapada... 😅

selyma
17. sep 2010

@avaka podobne, tato svaty obrazok aj u nas, ked pride domov, tak to je ine dieta

blumka
17. sep 2010

@avaka ja som si to tiez pomyslela, @olifcek hadze linky @zucana pise, uz je vsetko tak ako ma byt 😀
@zucana a preco nemas dat malej jest? mne sa juli budi okolo tretej, napapa sa a o stvrtej sme vo vode na hodinku 😉 ani mi nenapadlo riesit jedenie 😅

avaka
17. sep 2010

@selyma , 😀 ,
E vecer uz hrozne pistala,unavena,tak som ju zobrala do kupelne,kde sa tato kupal,tak nanho usmevy,rehoty... 🙂

avaka
17. sep 2010

@selyma ked ide mm okolo,hned kuka,ci si ju vsima..

@blumka nam vraveli,tesne predtym nejest,myslim,ze hodinka staci...asi aby negrcli do bazena.. 😅
a vidim,ze mame rovnake myslienky.. 😀

selyma
17. sep 2010

@avaka presneeeeeeee, akoby sa nic nedialo, usmev siroky, najlepsie to dieta na svete

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre