Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
22. sep 2010

🙂 aj ja zelam vsetko naj oslavencom
@maculik,ja som davala iba raz spenat,pretlak,som udusila,zmixovala s uvarenym zemiakom,pridala zltko a trosku mm,dobre to bolo,ale som potom citala,ze sa este nema davat,tak uz som nerobila,neviem...

Inak,ja som este vyzivka neskusala,len raz slvkovu,ked nekakala,bola bez cukru a tu nechcela..

maminnka
22. sep 2010

@avaka sused to zjavne vzal osobne a slovne utoci kade moze... najlepsia obrana je utok 😖

jja
22. sep 2010

@laxity ako robievas vyzivky? tiez na mna ovocie na strome kyva ze pod si ma obrat 🙂

lenica81
22. sep 2010

ja som kupila listovy spenat, trochu ho obvarila a rozmixovala a pridala k roztlacenemu zemiaku... 😎 a vajicku... mnamka... len tie saty, ked sa zacne tocit na brusku a nahodou si grcne... 🙄
ja okrem mm este nedavam pit... zda sa, ze ma dost tekutin... 😅 stale plati 6-8 plienok... 😕
ja som namiesto rozka skusila chlebik na "vojacikov" ako @blumka pisala a tiez biele zemle z tesca... tie tak nezgumovateju, ale sa skor trusia na take pozivatelne kusky... chcem aj dnes poobede skusit, vcera som kupila, ze mu natrham a dam na stolcek, ci bude vediet co s tym... 😅 vytiahnem aspon ten stolik na stolicku, lebo zatial len sedadlo vyuzivame v najnizsej polohe... ale je to betar, zeleninku po 5. otvoreni pusy cca musim dokrmit na rukach... ale ovocie a kasu chaluje az sa prasi... 😎

laxity
22. sep 2010

tak spapala tú pohánkovú chrumku...strašne pýtala...ale dala som jej len jednu...mám dať ešte? 😕

maminnka
22. sep 2010

@maculik ja hlasujem radsej za pondelok ako nedelu, v nedelu sa vraciame z predlzeneho vikendu v Piestanoch.

lenica81
22. sep 2010

@laxity mne vyzivky bez cukru svokrusa narobila a donesie... 😀 aj slivkovu... takze sa zapecenia nemusim bat... 😨

olifcek
22. sep 2010

@avaka odsavaj alebo odstriekaj xo)

lenica81
22. sep 2010

@maculik ja bych tiez radsej pondelok... v nedelu o 13. plavame... 😎

maminnka
22. sep 2010

@blumka nasa zasa vobec nechce cerstve ovocie a to som kupila overene, sladucke, bio jablcka aj hrusky, niiiiiiic :(

olifcek
22. sep 2010

@laxity daaaaaj

laxity
22. sep 2010

@jja všetko bez cukru, iba ošúpem ovocie povarím, pomixujem a dám do pohárikov 🙂

a slivkovú tiež musím urobiť hlavne na zapekanie 🙂

maminnka
22. sep 2010

@laxity pokojne daj, ked jej chuti 🙂

maminnka
22. sep 2010

tragedia to co sa stalo v KE, take male babetko bez mamy... ja to vzdy tak tazko nesiem :(

lenica81
22. sep 2010

@maminnka co, kde... teda v KE... kedy... 😕 😢

olifcek
22. sep 2010

@maminnka co sa stalo?

@laxity ja ovocie ani nevarim, ked robim cerstve...ALE davam don i tie keksicky, co su bez cukru...

laxity
22. sep 2010

@olifcek aha to ani nepovaríš? si predstav 😀 keksíky som nedávala ale za pár dní určite skúsim nech to má lepšiu chuť 🙂

avaka
22. sep 2010

@maminnka co sa stalo v KE? 😕
nasej malej najviac chuti hruska 🙂 ,musi byt zrele-sladke ovocie...,miesam jej casto s bananom..,zato na zeleninu sa tvari,ze by si to inak predstavovala..

@maminnka ,so susedom mas pravdu,on je divny,ked popije,tak mi Tyka,inak vyka,a odteraz mi moze onykat 😉
@olifcek ,dik,ja som skusala,mne nejde moc odsavat,skor ide o to ci ma dost tekutin.. 😕

avaka
22. sep 2010

@maminnk,boze ,az ma pot oblial 😔

avaka
22. sep 2010

idem nieco porobit,kym mala spi a chystat plavanie..@jja,ked sa zobudi v normalnom case zavolam,o.k? 😉

cukruska1920
22. sep 2010

sorry...to nemalo ist sem 😅

blumka
22. sep 2010

@maminnka mne to dnes rano mm hovoril..hrozne... ☹

zucana
22. sep 2010

@maminnka este mi schvalis posledny vyber sedacky pls?
😉
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
a je ten nemecky obchod bezpecny?pride to hej?lebo nas oklamali s powerbalance naramkami na jednej stranke tak teraz mam strach....
vsetko naj vsetkym oslavencom...@maci skoda ze neprides 19.10 ja pridem a budem so 28.10 tak sa aj mne snad ujde nejake stretko 😅 @maci a uzi si a ked ti kamoska dovoli byt u nej tak vyuzi ved nie na dlaho lebo v BA hotely su dost drahe a s malym babom je lepsie v byte...nie?
inak noc hrozna....kazdu hodinu na prse a stale sa skrabala....ma na hlavicke trosku zapalene supinky taky kusocek tak asi to ju trapi....som jej dala salycylovu mast...aj dnes vecer dam....
a my tiez iba MM ziadna voda 🙄

olifcek
22. sep 2010

boze...take tragedie x;o(

laxity
22. sep 2010

@maminnka bože 😔 😔 😔

olifcek
22. sep 2010

@zucana neskriabe sa na usku? ci nema zapal uska....dovoli Ti dotknut sa ho?

laxity
22. sep 2010

@lenica81 a slivkovú ako? treba ich ošúpať? 😕

lenica81
22. sep 2010

@maminnka 😠 blbec na veeeeeeeeeeeelkom aute... 😢 😔

lenica81
22. sep 2010

@laxity hej, osupane a rozvarene na kasu... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre