Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
25. okt 2010

@maminnka to dosť dlho 😔 ,,,drž sa nech ti to čo najskôr ubehne a nech si s rodinkou 🙂

olifcek
25. okt 2010

@maminnka mne by srdce prasklo....si silna zena, moc drzim palce

maculik
25. okt 2010

@zoska hm, to je dobry napad, ten kufor, len ked my uz ich mame vela 😝 ale vidis, spominal, ze nema hnedu kozenu tasku do prace, tak skusim pozriet taku, su sice brutal drahe, ale tak napisem tam, ze to uz ma aj na 40ku 😀
@maminnka diky, tak to by malo byt dobre. Aj dvojku som rovno objednala, potom Zitra to roztocime, drahousku! a este jednu romantikos komediu pre mna 🙂

kocky, idem sa venovat mame, tak dobru nocku 🙂

avaka
25. okt 2010

@zucana ,tiez by som len mliecko dala...a mozno to ma zmenu prostredia len...inak mne mala tiez zachripla,ked mala asi 3 mes.bolo vonku zima a plakala v kociku,kym sme domov prisli,ale jej to preslo same...

@lienka2,ja ked poviem malej no no no uplne ju vyhecujem...a tiez robi ako @andrea2603 mala,ked ide robit nieco zle kuka na mna,niekedy dokonca caka,kym sa na nu pozriem a potom to ide robit... 😅 uz mi niekedy pripada,ze to chce robit pod dozorom.. 😀
baby,dalsie prijemne stretko za Vami,sa mate,ked Vas tam je tolko po kope 🙂
Inak nam asi uz vykukol ten druhy zubok,citila som ostre,ked som skusila..

@maminnka ,aspon,ze Ta nic neboli,a deti ako?Je s nimi Tvoj mm?
Inak ja tiez mam rada ceske filmy 🙂

avaka
25. okt 2010

@maminnka ,aha,uz som si precitala 🙂 ,ale super,ze Vam takto svokra pomoze a ze ju deti maju radi,mozes byt kludna.. 😉

olifcek
25. okt 2010

@maculik ako kryt na babo v manduceeee?

matesl
25. okt 2010

@zoska pocuj, my sa niekedy na tej Myjave musime stretnut 😉

maminnka
25. okt 2010

@olifcek dnes tu deticky boli na hodinku so mnou, inak by asi aj mne puklo srdce...

zucana
25. okt 2010

@maminnka juuuj maminka nech ta to prejde a nech si cim skor doma....kasel je hnusny ja som mala tiez taky uplne mi drazdi krk....tak si viem predstavit ten tvoj 😖

matesl
25. okt 2010

@maminnka a zvladaju malinku? uspavanie?

matesl
25. okt 2010

@zucana uz len nakoj, mozno bola unavena, mne Risko zaspal o 18 ked som ho kojila s Alex na lavicke...tak pospal 45 min tak isiel az teraz po panelaku, inak by tam vymyslal.
a ty ako malu uspavas? ja neviem ako ho dostat do postielky ked zaspava na prse... 😅

olifcek
25. okt 2010

mne oliv haja uz asi dve hodky, nechapacka, hehe...a vyzera, ze uz potiahne do rana...ale dnes sme zubok neumyli x;o(((( snad jeden vecer nam to nepokazi...

ideme sa presunut...drzte palce, nech sa nezobudi a haja dalej

bru nocku

olifcek
25. okt 2010

@maminnka aspon, ze tak...ale to lucenie...aaach...ani predstavovat si nejdem radsej

laxity
26. okt 2010

ahojte 🙂

@matesl moja malá tiež zaspáva stále na prse na veľkej posteli...ako náhle sa odpojí, že má dosť, tak ju tam ešte nechám nech zaspí úplne...zatiaľ si zapnem vysielačku, pripravím jej paplón v postieľke a potom ju preložím pekne do postieľky a prikryjem a darí sa mi to 🙂

lolka
26. okt 2010

dobre ranko 😉
baby, stretko vcera bolo super, len skoda, ze som musela bezat domov 😒 a navsteva bola taka, ze sme boli s mm radi, ked odisli 😠 radsej som mala ostat na stretku
@matesl my tiez zaspavame na prse......idem si s Viki lahnut do velkej postele, spolu lezime, ona si cucka a pritom zaspi, to je asi 19.30-20.00 a necham ju tak. ked ideme my spat, okolo 23.00, tak ju posuniem do jej postielky (mam ju prirazenu k nasej posteli). Ked bola postielka samostatne, tak som ju spiacu zdvihla a prelozila, ale ako je uz velka a tazka, tak sa mi skoro vzdy zobudila a znova sme uspavali na prse 😅
Vacsinou potom ako zaspi, tak sa cca 2x este zobudi, niekedy je to na grgnutie, niekedy len tak. Vcera som bola pri nej za hodinu 4x, ale to sa pucila a neslo jej vykakat sa. 😖

olifcek
26. okt 2010

ja kebyze olivku prelozim, tak sa mi zobudi pri kontrole x;o)) a nechcelo by sa mi ju stale vyberat von...nemame posuvnu bocnicu...

maminnka
26. okt 2010

ahoj zienky, mozem kojit nadalej🙂 🙂 🙂 viac v nasej druhej teme

dorotka2
26. okt 2010

@maminnka to je super, tesim sa s tebou 🙂 Aspon nejaka pozitivna sprava

avaka
26. okt 2010

@maminnka ,jej maminnka,len som kukla...a tak sa tesim 🙂 🙂 🙂 🙂 ,mne to bolo tak luto,som vcera stale nad tym rozmyslala,aj ked mi to vzdy vyslo,hlavne Ty nech si doma zdrava...ale toto je super spravicka,taky bonus 😉

garonka
26. okt 2010

@maminnka silno držkam prstíky 😵 aby si bola čím skôr doma 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
26. okt 2010

@laxity aj ja by ti radila radšej poharik ako fľašu 🙂 Tobi jeden čas pil aj z fľaše ale teraz už mame asi 4 hrnček a vodu pije tak troška, avent hrnček mi odmieta stale, lovi takisto, aj taky obyčajny a od včera pije z MAM no zatim vyzera, že je spokojny ale u nas zbierka tych hrnčekov je 😅

avaka
26. okt 2010

@rivatha ,dakujeme 😵 😵
a uz musim padit,vecer este kuknem 🙂

olifcek
26. okt 2010

@maminnka 😵 😵 skvele! si si teraz odsavala aby si si udrzal alaktaciu?

@garonka 😵

garonka
26. okt 2010

@olifcek 😵 😵 😵 😵 😵 len ho musim ošaliť ak mu do fľaše dam vodu hipp alebo jablčkovu vodu babylove 😒 čistu vodu mi nevypije ani za svet.......Olivke chuti čista voda?

olifcek
26. okt 2010

@garonka Olivka pije mm..v lete, ked som kupila love pohariky, som jej dala na skusku, no tvarila sa, ze jej davam otravu x;oDD paq som skusala az teraz ale hipp stavicku...achutila..ale nevypila celu...mm jej chuti najviac...a vodicku bude pit asi az v lete, resp. ine tekutinky ako mm x;o)

garonka
26. okt 2010

@olifcek mm je najlepšieee 😵 😵 😵 len Tobi musi aj vodu a tu nechce ani za svet 😠 no šak čo u lekarky poviem, že je kojeny tak ak nechce vodu tak nechce 😅

jja
26. okt 2010

@avaka vseto najlepsie malej Ele 🙂

olifcek
26. okt 2010

@avaka elinke krasne vymesacniny prajem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre