Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
23. nov 2010

@laxity ja uz Miske obuvam, tak na hodinku za den a potom budem davat na dlhsie, aby si zvykala, uz teraz vidim, ako sa rozculuje ked jej ich obujem a taka je v nich nemotorna, musi sa s nimi zosuladit, tak preto davam. Cim skor si zvykne tym lepsie.

svetlankat
23. nov 2010

Idem sa chystat, Misa spi, ked sa zobudi tak ideme gratulovat synovcovi, dnes ma 6 rokov.

laxity
23. nov 2010

@svetlankat pár strán dozadu som vložila fotky aké som kúpila 🙂 Naty tiež včera ich mala chvíľku a dnes asi 10 minút iba čo sme chvíľku pochodili...ale nerozčuluje sa ona strašne rada chodí a krásne kráča to musím napísať ešte raz 🙂

svetlankat
23. nov 2010

@laxity 🙂 to je super, my tiez pekne chodime,len na nohach sa nam nic nepaci, ani ponozky.

svetlankat
23. nov 2010

@laxity pekne si kupila, uz som kukla.

dorotka2
23. nov 2010

@rivatha kamoskin maly sa postavil a o mesiac chodil, takze niektore deti chodia rychlejsie ako ine, rychlejsie sa pustia. My sme Viki tiez kupili botky uz, cely den stoji na nozkach, uz by sa chcela pustat, kupili sme Wiki ako niekto tu,maju trolinku klembu, su milucke, take malicke. 🙂

maculik
23. nov 2010

dobre ranko,
dalsia otrasna noc, ako som tu vecer skoncila a dufala, ze kedze je Petulik cerstvo napapany, tak potiahne aspon 2h, tak figu borovu. Zobudil sa 10min po tom, co som lahla do postele a potom sa pravidelne budil kazdych 40-60min po jeho zaspani. Tak si viete predstavit, kolko som asi spala 🙄 Hlavne, ze on sa kazde rano zobudi vysmiaty, plny energie, vykecava sa, no nechapem...
Idem mu dat teraz papat a lahnem si s nim, ved vecer som si navarila, tak nemam co robit, balit budem poobede.

ozaj, myslite, ze ked hlasia to ochladenie, tak uz mozem vziat fusak?

olifcek
23. nov 2010

@svetlankat tiez neprevysuje image nad ucelom, to v ziadnom pripade. Ale nestotoznujem sa s rovnou podrazkou. Uvidim, co nam odporucia lekari. Ak nemusi byt rovna podrazka, kupime protetiku. @rivatha samozrejme, omacku ovladam, ja len, ze neplati, ze ten, co sa prvi postavi, prvy chodi. A, ze nie kazde babo zacne chodit o 5mesiacov. Vid Tvoj drobec a Viki

svetlankat
23. nov 2010

@maculik podla mna zober, je lepsie ho mat ako nemat

svetlankat
23. nov 2010

@olifcek Oli ani raky nemaju rovno, tak potom daj pozor ake kupujes ked budes chciet rovnu

svetlankat
23. nov 2010

@olifcek tak tak, niektore deti sa pustia hned, niektore spadnu a pustia sa az po roku, je to na odvahe babatka

olifcek
23. nov 2010

@dorotka2 presne o tom pisem. Uz sme na plavarni, tak pa

svetlankat
23. nov 2010

@olifcek uzite si

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selyma
23. nov 2010

@olifcek
@svetlankat neviem preco sa neda ani mne sa neda na @rivatha , ze sa mi paci jej fotka s tym postelnym pradlom

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
23. nov 2010

@rivatha ja som tiez chcela kliknut na vasu fotku...nebude to tym, ze uz davnejsie som to urobila? To vtedy, ked si nas prvy krat upozornila na foto.
@selyma a mne sa dalo klik na fotku malej krasavice s macikom uskom 🙂

svetlankat
23. nov 2010

@rivatha ano za chodzu sa povazuje az ked babatko prejde samo bez akejkolvek opory, bez ruky, bez nabytku, presne ako pises.

Ale moze urobit par krokov spadne udrie sa a potom sa pusti opat az o par mesiacov, aj to sa stava. Tak to nechajme na nase babatku, aj tak su vsetky sikovne.
@rivatha ja osobne si myslim, ze vy a @zoska zacnete skoro chodit, tot moj nazor

svetlankat
23. nov 2010

@jaja32 na fotku sa dalo kliknut, ale nebolo tam paci sa mi to.

maminnka
23. nov 2010

@olifcek ja som kupila natalke topanky z Protetiky a som velmi spokojna, maju krasne topanky, aj cizmicky, pozrite: http://www.protetika.sk/katalogy/do.html
My mame tieto biele v strede:

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
23. nov 2010

@rivatha a nevies kuk, ci som ti pridala hlas ja idem skusit este raz selinu

svetlankat
23. nov 2010

no uz to mam presne ako @maculik pisala

svetlankat
23. nov 2010

@rivatha tak to budem asi aj ja

svetlankat
23. nov 2010

@selyma a u teba sa mi to prave podarilo, tiez sa treba stat najprv fanusikom a az potom to ide

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
23. nov 2010

@maminnka no moj mm nechce o inych ani pocut, len protetika 🙂 , ale mame este casu a casuuuuu

svetlankat
23. nov 2010

@maminnka pekne ste kupili

baby je uplne jedno aka znacka, len aby splnali to co maju, nech si kazda kupi ake sa jej pacia, a aby boli zdravotne nezavadne. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre