Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
20. jan 2011

@maminnka nie len naše Natálky pijú vodu a prípadne iné tekutiny 🙂

svetlankat
20. jan 2011

@maminnka pozerala som ich na nete, teda tu znacku a vyzeraju pekne dizajnovo

laxity
20. jan 2011

@svetlankat ale zato šikulka velikááááá čo tam po nohe 😀

Naty má 17-tku...ako rýchlo rastie topánka, šak ona mala 17-tku aj v novembri keď som jej kupovala topánky

laxity
20. jan 2011

a ešte otázka, ak dieťa keď plače a nemá slzy to je nejaký problém? 😕

svetlankat
20. jan 2011

@laxity dakujem, presne aj u nas 17tka a teda uz dost dlho, nepamatam kedy som kupovala ja topanky, ale stale ma rovnaku nozku

svetlankat
20. jan 2011

@laxity ako to myslis? ked nema slzy tak je to len hrany plac, vies take to nevracenie, ci myslis ze stale ked place nema slzy?

maminnka
20. jan 2011

@svetlankat presne, je to sikovnica tvoja princezna 🙂

@laxity dnes mi pocvedali, ze jedno cislo vydrzi 2-5 mesiacov... to je fakt dost siroke rozpatie. Inak, bola som na Kramaroch v obchode Beni, oni predavaju iba detske topanky (a tiez oblecko) a teda mali naozaj siroky vyber a kvalifikovany pesonal, bola som velmi spokojna.

laxity
20. jan 2011

@svetlankat nie kamarátka vravela, že normálne plače a dlho plače...je vidieť, že plače len proste sa mu netvoria slzy 😕

a som videla, ako si buchol ústa a začal hrozne plakať ale slzy vôbec

olifcek
20. jan 2011

@laxity nepotrebovala som Tvoju reakciu na annag, pytala som sa jasne, myslim.. cize pre Teba je to dolezite, aby si mala pohodlie, a kojenie Ti nie je prirodzene, ok 😉 len som bola zvedava na odpoved. a nie, vela mamiciek dava pit, ved to nie je zle x;o) ja som len chcela odpoved x;o)
@maminnka super! dakujem za info, netusila som... my mame nart vysoky, a neviem, ci baculatu nozicku, nemam s cim proovnat, ale, ked uz budeme kupovat druhe topanocky, viem, na co sa zamerat

cukruska1920
20. jan 2011

dakujem za nazory...potrebovala som si len utvrdit rozhodnutie

svetlankat
20. jan 2011

@maminnka dakujeeem ste zlate, skoda ze tu v ke nie je taky obchod. Tie nase topanky su uz riadne osuchane

olifcek
20. jan 2011

@svetlankat my mame tiez zatial 17 😉

olifcek
20. jan 2011

@cukruska1920 kludne, ved od toho je diskusia, pytaj sa, kludne i viac otazok... vies, i ked das zaockovat, babo to chyti, akurat, ze priebeh bude pokojnejsi, no co som citala, tiez nemusi..

svetlankat
20. jan 2011

@laxity ked nema vobec slzy, moze mat upchate slzne kanaliky, ale myslim ze to by mal aj cervene ocka.

olifcek
20. jan 2011

@laxity asi ma upchate kanaliky, treba ist na ocne s tym, pre istotu... nech nechyti zapal ocicka, ci spojiviek. tak som kdesi o tom citala

laxity
20. jan 2011

@maminnka mne povedali, že tri mesiace 😕

@olifcek s kojením problém nemám, kojím rada, ale doma

svetlankat
20. jan 2011

@cukruska1920 a ako si sa nakoniec rozhodla?

laxity
20. jan 2011

@svetlankat poviem jej, nech určite zájde k doktorke 😉

olifcek
20. jan 2011

@laxity oki, oki, Ty vies 😉 u mna slo len o otazku... kvoli tej dolezitosti... ved vies

alex
20. jan 2011

@cukruska1920 my sme tiež nedali.

@svetlankat my už máme nožku č. 20 🙂

alex
20. jan 2011

@cukruska1920 my sme tiež nedali.

@svetlankat my už máme nožku č. 20 🙂

olifcek
20. jan 2011

@cukruska1920 akokolvek si sa rozhodla, je to to najspravnejsie rozhodnutie ake urobis.. Ty si mamina, daj na 6 instinkt

svetlankat
20. jan 2011

@laxity mam aj ja kamosku, ona to trosku zanedbala, maly mal uz rok ked s nim sla na ocne, ale teraz ma dva roky a uz je to v poriadku, len sa riadne natrapili,lebo to musia prepichovat a niekolkokrat ked je o zanedbane. Tak im drzim palce

olifcek
20. jan 2011

@alex jeeeeej, to je kolko cm?

maminnka
20. jan 2011

@cukruska1920 ja som nedavala ziadne ockovania navyse oproti zakladnym, citim to tak. Ale je to ozaj indivindi, daj na svoj vnutorny pocit. Aj ked verim, ze tie pocity su casto zmatocne a clovek sa nevie rozhodnut.

svetlankat
20. jan 2011

@alex jej krasa, uz budete mat vacsi vyber topanociek.

olifcek
20. jan 2011

@maminnka presne... ja mam problem s mmr... neviem sa uplne jednoznacne rozhodnut 😒

olifcek
20. jan 2011

@svetlankat ako? pripravena? 😵

maminnka
20. jan 2011

@alex ved ale ty mas doma chlapisko!

alex
20. jan 2011

@olifcek 13cm, som mu dnes namerala.

avaka
20. jan 2011

ahojte 🙂
my spime po dllllhom uspavani...

@laxity ,ja som tiez akurat isla napisat,ze herecka,lebo u nas to tak funguje,alebo ked nieco zvali,tak hodi taky kukuc a uz "place" 😀 ,ale ak takto 😕 ,to neviem...

@maminnka, super,znacku si musim zapisat,tie budu na nase extra chude nozky tiez ako stvorene 🙂 ,ja som inak bola daaavno aktivna a kupili sme topanocky RAK,este ich nemala obute,tak musim skusit,ci su este dobre... 😅
ja vodicku malej davam,lebo ona velmi malo pije mm cez den ,potom nepila tym padom nic...a vodicka jej chuti,uz aj zaznakuje pit a ked sa spytam,ci chce vodu,uz aj ide ku mne 🙂

@laxity ,teraz este pozeram,co baby pisu,mozu to byt tie kanaliky...ale napr.nasa mala,aj ked spadne,a asi to velmi neboli,caka na nasu reakciu,ci ma plakat,tak niekedy spusti aspon bez slz... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre