Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
27. jan 2011

A este k tej cokolade. Ja si doplnam energiu cokoladou. Takze ju cmulam casto. A samozrejme nie vzdy sa mi podari, aby Petko nevidel. A on stale ukazuje tam, kde ju mam schovanu a ukazuje papat. tak mu obcas dam len tak do ust, ze olizat. A naposledy sa pripravil a kym som stihla cokoladu vytiahnut, hryzol. Takze odvtedy mu nedavam ani oliznut 😅

lenica81
27. jan 2011

@maminnka ja som osobne proti rajo jogurtom... raz som si kupila nejaky probio a som sa skoro to... ble... sorry... 😅 ...

idem ja fuc... dobru noc vsetkym...

katina2209
27. jan 2011

@maminnka to som spominala ja to myslis vazne? 😲

lenica81
27. jan 2011

@teuska a ty nespis... 😀

maminnka
27. jan 2011

@lenica81 ani ja ich nemam rada, my kupujeme zvolenky, nitriansky alebo sabinovsky jogurt. Len u nas v obhode, co mam najblizsie pri dome, maju len Rajo, tak som sem tam kupila, ale uz nekupim.

jaja32
27. jan 2011

@blumka juli nie je tucna, ona je tak pekne stavana 😀 aj nasa je tak

maminnka
27. jan 2011

@katina2209 ahoj Katus, veru vazne... pozri na zlozenie :(

blumka
27. jan 2011

@svetlankat som rada ze som pomohla 😉

jaja32
27. jan 2011

@maminnka mne ma Natalka radsej nitriansky ako zvolensky.... no u nas zvolensky biely je normalne asi podpultovy tovar, tak ho mame menej

laxity
27. jan 2011

@katina2209 paprikáš aj nám fajne chutil to je mňamka veliká 🙂

svetlankat
27. jan 2011

@maminnka s tymi rajo si aj mna sokovala,

laxity
27. jan 2011

my našťastie Rajo jogurty vôbec 🙂 iba acidko 🙂

maminnka
27. jan 2011

@svetlankat ved aj ja som bola... vola sa to jogurtovy krem 😠 😠 😠 a po jogurte v tom nie je ano stopy... sledovala som vanilkovy, taky som kupovala, mozno ine maju nieco s jogurtom, ale tento veru nie

maminnka
27. jan 2011

kocky ako robite ten paprikas? na smotane a s paprikou? mam doma kralika, urobila by som aj pre malu

svetlankat
27. jan 2011

@maminnka dik za info, ja sice Misi davam len sabi biely, ale fakt je to cenne info

zoska
27. jan 2011

@blumka som si teraz precitala o cokoladke 😀
no tak ja som minule mala lizatko v ruke a sedela som na gauci otocena nabok, nieco som pozerala, asi projekty, bola som v inom casopriestore asi, a Nela pri mne stala a drzala sa nohy a ticho a potom mi to prislo uz nejak dlho ze je ticho a ja sa kuknem a ona moje lizatko v puse kukala na mna a stala ako socha 😀 partizanka

katina2209
27. jan 2011

@maminnka ano paprikas na smotane s paprikou a davam aj cibulku ktoru udusim na slnecnicovom oleji 🙂 no tak s rajo probio som skoncila 😒
@zoska som sa pobavila s tym lizatkom 🙂

maminnka
27. jan 2011

@zoska hehehe, dobre som sa pobavila... toto presne poznam, ked je ticho, vzdy to znamena, ze sa deje nieco zakazane... oni na to maju specialny radar 😀 😀

zoska
27. jan 2011

rada som vas pobavila 😀
idem kocky spat, dobruu

lienka2
27. jan 2011

@zoska 😀

maminnka
27. jan 2011

@zoska spomenula som si na vcera, nasla na polici bonbonieru, otvorila a sup do pusy... muz prisiel za mnou a hovori, chod sa pozriet na Nataliu, ale potichu... tak som nazrela spoza rohu, ona v kute, otocena chrbtom k dveram, zavolala som na nu, otocila sa, celaaa od cokolady... ale ten blazeny uuusmev, co na mna hodila 😀

maminnka
27. jan 2011

@katina2209 jeeej, Matko sa na Teba podoba, ale dokonale 🙂 kraaasny je!

blumka
27. jan 2011

@zoska 😀 😀 😀 😀 viem si predstavit 😉

zucana
27. jan 2011

caute baby my uz pol hodku spime ale to bol hukot predtym lebo som sama a ona v postielke ani za svet len pockat kym zamknem alarm a napijem sa caju a dam do pyzama...dokonca sa buchla o postielku v tom amoku a trosku si peru narazila....potom mleko a tak silno ma drzala.....no co uz ...teraz som si umyla zuby a pod ale postielka nehrozi ....neva ved sme len 2 😅 ale uz druhy den spala poobede bez zobudenia hodku a pol v postielke 😵
@zoska akurat som ta chcela spominat ze kde si...zhrnutie? ja teraz nemam moc casu ale niekto chodi...potom niekto si sadol (jja asi...) riesilo sa jedenie a spanie a katina prisla za nami opustil ju manzel tak chceme aby sla na chatu a skladame sa na pobyt nakolko je nielen bez muza ale aj bez peniazkov....
my sme dnes papali rozok so sunkou ale to je bio sunka cisto len maso ziadne ine latky..a jak som to pisala tak sa zobudila s takym placom uplne brusko bolelo ju aj siprdla a grgla ale to asi z vecere rycho ju zjedla lebo vsak sunky sjedla malilinko.....
zajtra ideme k alergo tak drte palce 😔

avaka
27. jan 2011

cafte babce 🙂
tak som sa zasmiala na dobru noc.. 😀
@blumka,@zoska ,@maminnka 😀 ,ale stalo im to za to...

no veru paprikas sme davno nemali,asi spravim...a malej uz mozem teda asi aj so smotanou,ze?ja som este s mliekom nic neskusala,akosi vyckavam,ale ved jej nic neutecie...aj tak si to mylim,ale so smotanou je perkelt,nie?
dnes som zase dala jogurt,ten co minule,tak som zvedava,co to spravi,ale malinko zjedla,asi 3 lyzicky a pritom super ochuteny vanilkovy...ja neviem co by jedla,neochuteny rovno pluje...
@maculik,co si mala nejaky sviatok,ze ta Petrik tak obdaroval tym spankom? a my tiez,ako aj@laxity spime v manzelskej,aj v noci aj cez den,je tak naucena,uz sa ani nebojim,ze spadne,akurat niekedy v noci cestuje,ked si hlada miesto,ale to mam paplon na kraji(pre istotu,aby sa v spanku nezgulala) a za postelou fit loptu pri stoliku....no z fit lopty som ju uz raz odkladala... 😅

@teuska ,ja tiez musim dobijat energiu a hlavne vecer sa nemozem dojest,taka som hladna....a tiez som sa musela pred malou schovavat....tak kricala....ale uz je to lepsie 🙂

avaka
27. jan 2011

@zucana ,tak som dufala,ze to zhrnies,nesklamala si 😉
drzime palce na alergo!!!!!! 😵 ozaj,ja som volala vtedy dr. a vravela,ze take zakladna(mlieko,vajcia....)nam mozu urobit na gastre,kde sme objednani,tak som zvedava....2.2.ideme...az potom uvidime,ci alergo

maminnka
27. jan 2011

@zucana drzte sa zajtra!

zucana
27. jan 2011

@avaka oki super aspon nieco 😉

@maminnka dakujem 😵

alex
27. jan 2011

@zoska malá perfektná s tým lízatkom, len sa tu chichocem, len musím potichu, lebo som v posteli a malý tu hajká krásne vedľa mňa.

Kočky, včera krpca uspávala a zaspala som s ním, tak som sa dobre vyspala a mám pocit, že veľmi dobre spal aj drobec. Len som sa zobudila o štvrtej ráno a nevedela som 1,5 zaspať, čo som už bola vyspatá.

alex
27. jan 2011

@zucana držíme palce na zajtra 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre