Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
9. feb 2011

@blumka 😀 😀 😀 tak sa mi nesnivalo, ze pisem 😀 😀

lenica81
9. feb 2011

ahojte baby... tolko oslavencov tu dnes mame... 😵 @blumka, @jja vsetko naj dievkam... nech su zdrave a rastu do krasy, aby to s nimi rodicia nemali take lahke ako doteraz... 😀 😉

@zusika... krasne miery... nech mliecko tecie... 😉 a drzte sa, nech ste co najskor doma...

@zucana tolko stastia vas postretne... 😀

lenica81
9. feb 2011

joj, inak som tak rada, ze nam ten projekt spanku tak pomohol a konecne sa mozeme vyspat... teda kym nezacnu uradovat zuby... 😵 😅

alex
9. feb 2011

@lolka my máme sople, boli sme aj na pohotovosti v LM, nech nám dajú lieky, trošku aj kašle ako mu to zateká do hrdla a dokonca sa mu urobila v puse žabka, tak aj na to máme vodičku.

lenica81
9. feb 2011

@lolka zlata oslavenkyna... nebala sa Viki... ozaj, kde ste taky ohnostroj zohnali... 😨 😕

alex
9. feb 2011

@zusika gratulujem k dvom zdravučkým detičkám, nech sú zdravučký a rastú ako z vody, tebe veľa mliečka!

@blumka všetko najlepšie prajem kočkám!

A aj všetkým ktorý oslávili rôčik už!

lenica81
9. feb 2011

@alex tak to mi je luto... tak trosku sa vam dovolenka skomplikovala... 😔

maminnka
9. feb 2011

@elleniak v hainburgu

avaka
9. feb 2011

ahojte 🙂
dokladne vas docitam potom,zatial len

@blumka ,vsetko naj Tvojim hviezdicakam,nech robia dalej radost 🙂
a tak isto@jja,Karolinke,zatial aspon takto cez pismenka vsetko naj naj 🙂

@blumka a co ak nahodou chlapec... 😕 😀 😵

@zucana ,mozes sa tesit,lebo taketo h...e dni 😀 😵
@zusika,aj ja gratulujem k detickam a zelam vela zdravia,mliecka a nech ste coskoro doma 🙂

avaka
9. feb 2011

@jja,prispevok vyssie 😉

maculik
9. feb 2011

kacky, davate este fusak, ked je slniecko a cca 6st? V chladku asi trosku zimsie, ale proste okolo tych 5-7st.
Chcem zajst do mesta, ked sa P.zobudi (a nebude mat teplotu z toho ockovania) a neviem, ci staci deka alebo este fusak. Cez vikend uz sme boli v deke, ale to bolo 11st.

maculik
9. feb 2011

kacky=kocky 😀

matesl
9. feb 2011

caute babulky,

tak mi noc co noc horsie a horsie...ja neviem, ved ani spln nie je..dnes som isla spat o 4 rano, do vtedy knucal, sedel na posteli, prehadzoval sa a potom zaspal do 7:30 s dvomi zobudeniami sa.. 😖 nechapem, co jemu je!!!

matesl
9. feb 2011

@maculik nechaj fusak a daj len pancusky a teplaciky, alebo nohavice a ked tak ten fusak rozopnes, ked zajde slniecko zapnes...radsej... 😉

lenica81
9. feb 2011

@maculik aj ja mam este fusak... lebo povetrie je take zimne skor... a nechce sa mi s tym kazdy den pachrat... a ked je teplejsie, menej obleciem... ako @matesl radi... 😉

maculik
9. feb 2011

@matesl ufff, tak to musis byt hotova 😒 my sme tiez velmi zle spali, kazdu chvilku hore, ale medzitym som vzdy aspon pol hodku pospala. nemozu mu ist zubky? alebo nie je mu teplo?

ja do fusaka vzdy davam len pancusky a teplaciky, ked je teplejsie, tak len pancusky. Aj dnes dam takto a vidis, na slniecku aj v buse (nechce sa mi ist autom, nakladat a vykladat kocik) a v obchode mu ho rozopnem.
Ale uz sa tesim, ked sa otepli a fusak budem moct zbalit 😵

matesl
9. feb 2011

@maculik ja uz neviem, ked sa bavim s dr, tak najprv sme mali reflux+kyselina teraz zuby, ale zas keby mal mat tolko zubov co noci neprespal, tak je jak zralok 😀 😀 😀
teraz z poradne neodidem, bez toho, ze nieco poriesime, to nie je uz podla mna OK...urobime tie alerologiocke testy, nech nas aj nosnemu posle, lebo v noci chrcal, skrabal si nos. tak som mu dala kvapky, nic, nastriekala sinomarin, odsala, skoro nic neslo...zas chrapal... a ak nic nenajdu tak OK, proste nespime a asi budeme az na dochodku ☹

lenica81
9. feb 2011

@matesl a mm neasistuje uz... ja som dnes akurat si rano hovorila, ze som aj normalne vyspata... ale teraz ma opat lame... tak skoro to asi nedospim... 😔

lenica81
9. feb 2011

@matesl ked sa odstahuje z domu... 😅 prepac... 😔

lenica81
9. feb 2011

inak baby, co davate um... kolko asi davate... lebo ja este rano a vecer pred spanim mu davam mm, a potom okolo 10tej cca 90 a to ma dost, lebo sa mu grgne... a potom pred 15tou tiez asi tolko... vcera som dojcila aj okolo 17tej, lebo som chcela, aby zaspal (ten vytahovy spanok ma nepotesil), ale nezabralo... tak neviem, ci ma dost... este ked papa prikrm, tak mu davam vodicky, ale ked z nej cez den vypije cca deci, tak je to dost... a ta mu chuti... 😕

zoska
9. feb 2011

cafte 🙂
@maculik nám ie s tymi osloveniami 😀 ty kacky , ja bybky 😀

ake miery maju zusikine drobátka? nemozem to najst a vy vsetky pisete ze ake pekne miery 😅 😕

@blumka tvojim princeznam prajem krááásny narodeninovy dník, a nech su zdravucke a stastne deticky 🙂
a uz vies pricinu preco ti bolo zle? ci sa ti to obcas stava aj netehotnej?

zoska
9. feb 2011

@lenica81 mne ked neli vtedy chcela UM tak vypila cca 200ml rano a 200ml vecer a asi deci caju cez den, ale to by ti radsej mali pisat baby ktore maju UM dlhodobo

blumka
9. feb 2011

@zoska nevyryvaj 😀 😀 neviem z coho mi bolo zle ale na 100% nie som tehu 😉
@lenica81 v noci a cez den davam juli 100ml a pred spanim na noc 150 ale v noci vypije tak cca 70, cez den vsetko 😉

zoska
9. feb 2011

@jja aj Karolinke všetulinko naaaj, teak už aj vy máte ročik za sebou 😉

@blumka no budes sa cudovat 😀 ale teraz som to myslela uplne empaticky, ze co ti chudatku bolo, ze ci ta nejaka crevna viroza nechytila
ja ta do tehu nebudem nahat, vsetko ma svoj cas, ale keby si bola tak si rypnem 😀

lenica81
9. feb 2011

@blumka @zoska tak tomu sa povie kamoska... 😀

blumka
9. feb 2011

@lenica81 @zoska no esteze vas mam 😀 😀 😀

selyma
9. feb 2011

@mykky hej, uz som videla Petku. Take ma svetle vlasky. To je tam ale radosti nie?

selyma
9. feb 2011

@zusika blahozelam, prajem vela zdravicka a nech rastu do krasy. Drzte sa.

selyma
9. feb 2011

@blumka joooo. vsetko najsamlepsie babam

olifcek
9. feb 2011

@zoska 2400 a 2040 ci tak nejak... vaha tak akurat na donosene dvojicky 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre