Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
9. feb 2011

@maminnka podla mna je to v poho 😉 my sme malej kupili velkeho plysaka- to bol napad mm, skoro som odpadla, lebo on furt hundre ze kam vsetko dame, ale bola to dobra kupa, pretoze mala sa po nom vala, objima ho, pekne sa s ni hra a este kupime postelne obliecky do jej postielky a toto vsjo 😉
dedo jej dava odrazadlo a nasi supravu na papanie a clemmy kocky 😉

jaja32
9. feb 2011

@lenica81 @blumka aj Natálka má rada knihy asi tak, že každým dňom máme viac a viac.... ešte aj leporelá rozdelila na viac častí

zoska
9. feb 2011

@laxity mame peknu knizku od starych rodicov o zvieratkach, Neli si ju rada pozera aj vie napodobnit konika ale uz ju dost znicila, trosku ma to mrzi, lebo kym bude vediet pekne pozerat knizky tak bude znicena
http://www.martinus.sk/?uItem=97463&z=rss&utm_s...

olifcek
9. feb 2011

i u nas knihy fajne idu x;o)

laxity
9. feb 2011

@zoska ďakujem tá vyzerá super...veď to, že aj Naty vie robiť koníka, húsku, kačku, mačku, havina, tak ju chcem naučiť to aj ukazovať 🙂

lenica81
9. feb 2011

@jaja32 😀 tak to musis byt vo vytrzeni... u nas sa zatial nerozmnozuju... ale davam pozor... jedna je uz polepena krizom krazom... 😀
@zoska Vilko dostal od mm sesterky z anglicka mickeyho, co je vacsi ako on... a zboznuje ho... 😵

lenica81
9. feb 2011

@laxity ja ked spustim nejaku rozpravku alebo versovanku, tak hned ku kniham a zhadze ich a vyberie tu, ktoru hovorim... 😅

jaja32
9. feb 2011

@maminnka my sme kupili len clemy kocky a viac to neriešim, tiež som chcela kupit toho viac. Dostane od rodiny to co sme si vybrali 🙂 Teda kupili sme aj jedalensku stolicku, pretoze z tej co mame nam vyskakuje.

zoska
9. feb 2011

@lenica81 aj kamoska mi vravela ze kupila malej obrovskho plysaka a tiez je prekvapena aka je z neho hotova 🙂

@jaja32 mne vcera Neli roztrhla knihu z kniznice...som bola v Matici po knihy na pracu a ona mi jednu rovno pokrstila, uz je zlepena, no uvidime ci ma aj pokutovat budu 😅

jaja32
9. feb 2011

@lenica81 aj tie nase su uz polepene a dnes pozeram a Natalka namiesto jednej knihy drzala dve...a zas mozem lepit.

laxity
9. feb 2011

@lenica81 🙂 zlatý, buď rada, čo by som ja za to dala keby Naty chcela čítať...ale verím tomu, keď bude dobrá kniha o zvieratách tak sa chytí, to dievčatko tak krásne všetko vedelo ukázať 🙂

lenica81
9. feb 2011

@zoska ja som sa obavala, ze sa bude bat... ale furt sa na neho ksichti... a vie ukazat na nom, kde ma nos a papucky... 😵

@laxity ja mu furt aj zvieratka ukazujem a hovorim, ako robia, no ale to mu nejde... ja verim, ze sa na to potrebuje vyspat, raz sa mu to v hlave usporiada a bude to supis... este mu to celkom ide s tymi postavickami z archy... ale kon je na dlho pod gaucom, jeho oblubenec... 😅

laxity
9. feb 2011

@lenica81 tak ako vravíš, jedného dňa to príde...všetko má svoj čas 😉

blumka
9. feb 2011

baby, taka otazka od veci..mate niekto skusenosti s rimskymi roletami?

laxity
9. feb 2011

túto má kamoška a je fakt skvelá http://www.pantarhei.sk/pole-a-luka-moja-prva-o...

laxity
9. feb 2011

@blumka nemám 😒

maculik
9. feb 2011

inak, plysak na spanie sa aj u nas osvedcil, ja velmi za plysakov nie som, ale tohto obycajneho hnedeho maca z Tesca dostala Adelka kedysi od svokry a raz som ho len tak dala Petikovi do postielky a odvtedy je uz par mesiacov tam 🙂 Vzdy si ho prituli alebo si cez neho lahne a zaspi, napr.takto:

@laxity aj ja dufam, ze Petrika zacnu knihy zaujimat a bude mat k nim vztah. Musim s nim zacat trosku viac citat, len ked on radsej ukaze na okno a zacne brrrr, nech ho tam postavim na parapetu a pozerame auta 🙂

a ozaj, zabudla som sa pochvalit (konecne aj ja niecim 🙂 , Petulik sa naucil sam si vyliezt na take odrazacie auticko, co sme v lete kupili Adel na dovolenke, a dnes sa zacal na koberci na nom uz aj odrazat. Sikulko nas maly 😵

jaja32
9. feb 2011

@zoska povedz, nech dajú pokutu Nelke 🙂

jaja32
9. feb 2011

@maculik jeej, zlaty je 🙂

laxity
9. feb 2011

@maculik jéj zlatušík krásny 🙂

laxity
9. feb 2011

@maculik presne aj ja som si povedala, že si budeme viac čítať ale keď nás tiež zaujíma všetko iné 😀

zoska
9. feb 2011

@jaja32 😀 ok vyskusam

@maculik aky je zlatyyy, aj nasa tak spinka so zajacikom, ked zaspava tak mu zmoli ucho 🙂
a odrazadlo ma Neli predcasne na narodky, sadnut nan vie ale odrazat nie, iba parkrat dozadu sa odrazila a uz nan nechce ist, tak dufam, ze ju to prejde 😅

blumka
9. feb 2011

@maculik my mame na spanie taku jemnucku deku, tu si juli nahuzva na tvar a tak zaspi 😉

jaja32
9. feb 2011

@maculik @zoska a nasej staci pri zaspavani krem, alebo druhy dudlik...jaj potvorka

lenica81
9. feb 2011

@maculik krasny... a sikovny k tomu... 😉

idem ja fuc... dobru noc...

maculik
9. feb 2011

kocky, dakujem 🙂 Drobci su zlatucki, ked buvaju, ze? 😵
@jaja32 nenarocna 😎

jaja32
9. feb 2011

@maculik načo sú nám hračky... 🙂

katina2209
9. feb 2011

@blumka vsetko najlepsie tvojim krasnym dievcatkam prajem,vela zdravia,lasky 🙂
@maculik petko aky krasny ako sa tulka k macikovi
Dobru noc vam prajem vsetkym

svetlankat
9. feb 2011

@maculik jej krasny je, my nemame na zaspavanie nic, akurat to, ze miska je prikrita az nad hlavku

maminnka
9. feb 2011

@maculik @blumka @lenica81 @laxity @jaja32 dievcata, dakujem za tipy, ste uzasne! Knih mame vela (zatial 0 bodov, kdeze nejake ukazovanie), aj hraciek na tahanie... asi kupim len tu papaciu supravicku...
@zoska to je dobry tip, Natalka dostala nedavno taku velku plysovu lienku a tiez sa po nej vala, prevlaka ju hore dole...

@maculik kraaasny je Peticek 🙂 aj u nas frci hracka na zaspavanie, obaja maju svoju, Natalkina pekne hra, ked jej to pustim, uz vie, ze je cas spinkat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre