Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
10. mar 2011

@maminnka skore uzdravenie, nech sa to u vas cim skor zlepsi

olifcek
10. mar 2011

@raa2 my sme prve samostatne krociky urobili v decembri, cely den chodila po dva krocky, sama. Potom nic, az polovici januara opat, ale uz 5krockov, potom stala, este dva, stala a dokola. Odvtedy takto skusa, uz chodi bravurne ale boji sa pustit, tak chodime za rucicku, to je v pohode, deticky maju cas do 17mes.chodit.

olifcek
10. mar 2011

@maminnka skore uzdravenie prajem...

maculik
10. mar 2011

@maminnka tak skore uzdravenie 😒
u mna je to iste, nikdy som nebyvala chora, max.nadcha, ale ako sa narodil Petrik, uz som mala x-krat atb. Tiez nechapem, ci oslabena imunita alebo co... :( Teraz som asi 3t ok, tak dufam, ze to vydrzi.

@raa2 to co ta doktorka riesi? Ved na chodenie mame casu a casu.... 😒 Ani Petrik este nechodi a ani tak skoro nebude, ved este ani sam, bez opory nestoji. Adelka tiez az 15mes zacala chodit, takze ja to nechavam tak a ani za ruky s nim nasilu nechodim, len sem-tam 🙂 Takze neboj, casu habadej 🙂

olifcek
10. mar 2011

@raa2 i ja som chodila v 15mesiacoch, hehe

maculik
10. mar 2011

@raa2 a co mal Matko s pipikom? 😨

raa2
10. mar 2011

@maculik mal tu kosticku zrastenu, nebolo mu zaludik vobec vidno tak ma poslali s nim na zakrok, bolo to rychle ale bolestive je teraz to cikanie, mam mu to pretahovat nech mu to znova nezrastie.. 😖
@olifcek a si predstav ze mi kazali nahlasit ci uz chodi alebo nie...no nechapala som...a ako mam s nim chodit, ked ho zdvihnem ze ideme chodit a on sa automaticky dava na 4..inak popri nabytku prebehne rychlo...
Dakujem za povzbudive slova...ja si myslim ze este mesiac dva bude tiez potrebovat...

laxity
10. mar 2011

@dorotka2 drahá ja som napísala a OSTATNÉ 😀 😝 😉

olifcek
10. mar 2011

@raa2 moja OLiv spociatku tiez nechodila, vzali sme ju za rucicky a ona si hned sadla... pritom popri nabytku uz ako strela chodila... nechali sme to tak.. az sa sama zacala pytat.. prisla k nam, dala rucicky a tahala nas chodit... neskor sme skusali len jednu rucku, no tiez si hned sadala.. no potom, ked sme chodili, uz nam jednu rucku nechcela dat, ked sme ju za nu chytili, vzala ju prec... cize chcela uz len za jednu rucicku chodit.. teraz casto urobi samostatne par krokov, ale n viac sa neodvazi.. nevadi, ako mi vraveli.. Oliv sa paq pusti, a az nebudu pady, lebo bude rovno krasne chodit..

ale kebyze OLiv sama nechce,nehcodime s nou za rucicku x;o)

ale vobec neries x;o) neviem, kam sa niektori lekari ponahlaju 😖

maminnka
10. mar 2011

@raa2 podla mna ma casu dost, chodza sa neda urchlit, dieta najprv na to musi vyzriet a hlavne musi chciel, Nemate sa kam ponahlat.

laxity
10. mar 2011

@raa2 my tiež ešte nechodíme, pár krokov urobí sama, ale to sa neráta 🙂

@maminnka čoskoro sa uzdrav 😉 . Moja Naty od šiestej rána mrnčí, plačká, takže asi zuby, až to prišlo do hrozného plaču, nechce ani prso (od 6.00), tak som jej šupla Nurofen a už je dobre, zaspala ale bez mliečka len som ju hladkala

laxity
10. mar 2011

@maminnka toto vravím aj mm, že chôdza sa nedá urýchliť on by bol najradšej keby už sama chodila 😀 , všetko má svoj čas...ale špinavú plienku si vie pekne vyhodiť do koša a aj pekne vie na čo slúži nočník 🙂

svetlankat
10. mar 2011

@laxity aj par krockov sa rata, sikula

laxity
10. mar 2011

@svetlankat 🙂

laxity
10. mar 2011

normálne som si musela dať celú čokoládu, už som bola zúfala...obdivujem @matesl a niektoré iné dievčatá 😅

svetlankat
10. mar 2011

@laxity ja som uz zozrala pol tablicky, teraz si tu pisem citam a pucim do hlavy

svetlankat
10. mar 2011

@laxity prave kukam na obal a ze 200g mam este dva riadky,

laxity
10. mar 2011

@svetlankat ja celú milku, nakockovala si ju a šupla roztopiť do mikrovlnky 😀 tak sme na tom podobne 😉

olifcek
10. mar 2011

@svetlankat suhlas, kazdy samostatny krocik sa rata 🙂

laxity
10. mar 2011

@svetlankat 😀 len si dopraj

olifcek
10. mar 2011

hmmm... odolam ja nugetke, ked chute robite?

olifcek
10. mar 2011

ideme sa radsej obliect a hajde von, nech na sladke nemysliiim

zucana
10. mar 2011

@maminnka CIM skore uzdravenie. @raa Aj vam
My mame vacsinou pod 37 Ale sem tam Aj 37 idu nam Aj zuby... Mozem ist von?

svetlankat
10. mar 2011

@olifcek mas post tak si taku otazku ani nedavaj, ja ho nemam, aj tak by som nedodrzala, ja mam strasne slabu pevnu volu, nikdy som ju ani nemala
@laxity 🙂

svetlankat
10. mar 2011

@zucana urcite mozes, cerstvy vzduch prospeje obom

olifcek
10. mar 2011

@zucana co si pamatam, Viki mava casto 37, ci? ale vraj je to u deticiek do 2 rokov ok.. ja bych vonku sla... len ju tak oblec, aby jej prilis teplo nebolo, nech horucka nestupne, ale to vies, viem 😵

svetlankat
10. mar 2011

@olifcek ja myslim aj vonku, ved obchody su na kazdom kroku, och joj

olifcek
10. mar 2011

@svetlankat saq to.. ze post.. a vcera som zjedla 8ks kinder cokoladky 🤐 ja na take niesom proste 😀 ale skusila som, chcela som, nevyslo.. ale dnes som napriklad este nic sladke nejedla a uz ani nebudem.. dodrziavam uz dva dni, ze po 15 nic sladkeeeeee, teraz ideme von, takzeeeeee... 🙂

olifcek
10. mar 2011

@svetlankat nestiham, musim par veci vybavit aaaa paq... poviem si, ide leto, tak si uz nic nekupim, zatial to uz dva d ni funguje, ze pokrok.. ked vydrzim este par dni, uz mi sladke po 15 ani chybat nebude, paq skusim si uz nedat nic a pojde to x;o) tak to funguje uz par rokov, tak snad i tento to vyjde.. a vlastne... v teple itak sladke nechuti, aspon mne... no vtedy zmrzku chceeeeem 😀

svetlankat
10. mar 2011

@olifcek pojdes do pekla,porusit post sa nema 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre