Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
24. mar 2011

@lenica81 ahaaa oki vylievam 😅

@maminnka takže si pripravíš vodu večer, dáš do termosky a keď sa zobudí, tak len pridáš mlieko? 😕

blumka
24. mar 2011

@laxity, urcite nenechavaj mlieko z vecera do rana 😝

ja davam mlieko izbovej teploty...vecer si prevarim vodu, nalejem do 2 flasiekk cca po 120ml (tolko juli vypije v noci a rano), k tomu si dam do dvoch malych flasticiek po 4 odmerky mlieka a v noci ked juli pyta mlieko len chytim flasku s vodou vsypem do nej namerany prasok, pretrepem a davam pit... a to iste urobim rano... trva to do 10 sekund. juli je zvyknuta ze ma mlieko "studene".

lenica81
24. mar 2011

@blumka ty zijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees... 😉 😀

laxity
24. mar 2011

@blumka oki super ďakujem moc a to im stačí taká teplota? 😕

a vitaj 😀

avaka
24. mar 2011

nazdarek 😎

@lenica81 ,tiez ma napadlo,ze @blumka zije 😵 😵 😀
baby,mozu deti kuraciu pecienku??? 😕 kupila som a neviem,ci aj malej mozem dat...

lenica81
24. mar 2011

@avaka co som citala v prikrmoch, tak od 3 rokov vnutornosti...

a co bryndzu... 😅

maminnka
24. mar 2011

@laxity presne tak 🙂 uz mam namerane mliecko v odmerke... za 15 sekudn jedlo hotove 🙂

laxity
24. mar 2011

@maminnka 🙂 ďakujem

blumka
24. mar 2011

@lenica81 aj bryndzu od 3 😉

zijem 😀 😀

@laxity no asi staci, ani terezka ani juli sa nestazuju 😀 ..neviem ci robim zle ci dobre, ale proste tak som to robila uz pri terezke, prave kvoli tomu nocnemu ohrievaniu a vstavaniu a vrestaniu...ja ke nedam mlieko do minuty tak sa mi zobudi juli a uz nezaspi...terezka bola este horsia...krik na cely dom a ak nemala mlieko hned tak uz nespala niekedy aj par hodin...

avaka
24. mar 2011

@lenica81 ,dik 🙂 ,aj som si mslela,ved cez pecen ide vsetok sajrajt...ale sa mi mari,ze annag raz pisala,ze mozu... 😕
bryndzu?co ja vie,mozno,ked je pasterizovana... 😕 ,ale radsej sa toho nedrz... 😅

avaka
24. mar 2011

@blumka uz ste zabyvani?ako? 🙂

maminnka
24. mar 2011

@blumka ved vravim, ze to robime rovnako 🙂

@laxity ohrievala som len pri synovi, Natalke uz nedavam teplu vodu...

laxity
24. mar 2011

@blumka šak toto, že ona sa vždy stihla prebrať, kým sme jej to zarobili, tak uvidíme zajtra...síce neviem či po 14 hodinách spánku bude chcieť ešte spať ale tak uvidíme 😀

a ako sa býva? 🙂

avaka
24. mar 2011

@laxity ,ty si nenarocna... 😀 ze este nech spi... 😀

laxity
24. mar 2011

@avaka necháme sa prekvapiť 😎

inak si mi narobila riadnu chuť s tou pečienkou...miľujem 🙂 🙂 🙂

avaka
24. mar 2011

mne sa mala uz aj cez obedny spanok budi a to spavala pekne v kuse,teraz musim za nou 2x ist a vzdy este zaspi...

blumka
24. mar 2011

@maminnka ano tak tak... 😉

@avaka uz ano...aj ked este stale sa najdu veci ktore treba vybalit, v pracovni je kopa obrazov, ktore treba zavesit a take somarinky, mm ma tu este nejake dorabky ale uz na ne nema cas, jar prisla, slniecko vyslo tak zacal makat a zarabat 😀

avaka
24. mar 2011

@laxity no ved mozno prekvapi... 😉

@blumka a ja ze uz ho budes mat konecne doma,ked dostaval... 😀

blumka
24. mar 2011

@laxity juli posledny tyzden vstava o piatej, max. pol siestej, a ani mlieko jej uz nepomoze...ale to preto ze je vidno...

blumka
24. mar 2011

@avaka 😀 no je doma viac ako predtym, ale peniazky treba 😉 len on ma taku rozlietanu pracovnu dobu, takze beha hore dole,chvilu tu je a potom zas nie a tak cely den, ale je s nami urcite viac...

laxity
24. mar 2011

@blumka hej Naty je tiež zvyknutá, že o šiestej vstáva každý deň...tak neverím, že by ju to ešte nejak uspalo, ale tak uvidíme 🙂

laxity
24. mar 2011

@blumka to je hlavné, že ste rodina pekne spolu a zarábať treba 😀

blumka
24. mar 2011

@laxity ja velakrat urobim tak, ze dam juli rano mlieko, prikryjem sa perinou az nad hlavu, a zaspimeste aj na hodinu...a neviem co ona robi, ci spi alebo sa hra v postielke...ale v podstate ma to nezaujima, halvne ze ja si este pospim 😀

avaka
24. mar 2011

@blumka ved jasne,to poznam...niekto robit musi,aj u nas... 😀

nasa vstavala uz pred 6-tou,teraz sa jej to posunulo a vstava 6:40,tak sa tesim na zmenu casu,to bude vstavat o 7:40,dufam,ze ma nesklame... 😅 😎 ,ale asi aj neskor spat pojde,teraz chodime o 19-tej

avaka
24. mar 2011

no mna uz mala nenecha spat,ziberie mi vankus,vykrikuje kde je kde je,ze ju mam hladat,pritom ja ju vidim cez tie tycky... 😀 a potom odide z postele...vylezie na lehatko a hojda sa,zatahuje zaluzie,obzera si tata na fotke a vykrikuje tata,ked pocuje nejaky zvuk z kuchyne...no da sa spat????

laxity
24. mar 2011

@blumka 😀 veď o toto sa pokúšam aj ja niekedy, že aspoň do siedmej...ale ona už je medzi nami a potom mi začne ťahať vlasy...asi sa budem musieť fakt schovať pod perinu 😀

a dávate aj cez deň ešte mlieko? bo ja vôbec 😕

blumka
24. mar 2011

@avaka to mas dobre...juli ide spat medzi siedmou -osmou a hore je medzi piatou -siestou...ale tajne dufam, ze to len kvoli tomu ze je rano vidno 😀 ale ona zas si cez den dokaze pospat aj 3az 5 hodin, takze ja sa nestazujem...aj my to celkom vyhovuje to ranne vstavanie...aspon stihnem nachystat ranajky pre vsetkych, nie je taky zhon, ked ide TT do skolky ale pekne vklude sa najeme, poobliekame a tak

blumka
24. mar 2011

@avaka @laxity, no mne juli nevie vyjst z postielky takze si mozem dovolit sa skryt pod perinu 😀

@laxity ano ja davam, cez den 2x, pred nocnym spanim a v noci 2x...dokopy 500ml

laxity
24. mar 2011

@blumka 500ml to dosť 🙂 to mne ani zďaleka nevypije tekutin toľko 😕

avaka
24. mar 2011

@laxity ,
@blumka ,ja ked sa schovam pod perinu,tak musim hrat kde je,ked to nie je hra tak ju riadne nastvem a to su potom hore uz aj susedia... 😀 potom mi poda plienku,nech ju uz obliekam,ked to moje valanie uz trva dlho... 😅

@blumka ,od kedy by sa dala pouzit redukcia cca,ked nebude chciet na nocnik?ked sa jej spytam,zakruti,ze nie a hotovo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre