Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
28. nov 2009

garonka ja mam 😉

deda
28. nov 2009

moja sestra ho mala pri malej a ja ho mam tiež kupeny,myslim že sa nam zide,aj neskor kupim väčší,nemusiš dieta stale prikrývať ked sa odkope. bude mu teplučko,každe dieťa to neznesie,tak uvidime

garonka
28. nov 2009

zuci ono to vyzera smiešne ale hadam to bude dobra vec nie?

deda no ja som sa rehotala keď to drahy vybalil a kuk toto je čo? no spaci vak 😀 😀 😀 aha aby bolo babu teplučko 😀 super vec

zucana
28. nov 2009

ja mam v albume..

maculik
28. nov 2009

ten vak je super, ja som ho sice zacala pouzivat az neskor, kedze Adelka je narod.v lete, ale nemusela som sa potom bat, ze jej bude zima, ona totiz dost cestovala (a stale cestuje) po postielke, takze vecne je mimo deky alebo periny.

kocky, mne tu stale svokra do mna nieco tlaci, ze nech jem, ze to potrebujem, ja sice mam chut, ale ved nemozem v kuse jest, to odtialto pojdem s 5kg navyse 😒 A to iste bude doma, ach jo... a najhorsie je, ze vyvara, co mam rada, pohybu mam menej, nez v Nem, lebo viac lezim kvoli tomu, ze maly velmi tlaci hlavickou na krcok, je velmi nizko, no a aj svokrovci beru malu von.

garonka
28. nov 2009

no ja vam pozeram obom do albumu 😀 som poriadne zvedava 😀 celkom pekne my mame taky bežový 😉

inač deda mam podobne bruško ako ty len so striami 😠 keby som nebola lajdak a natierala sa skôr tak tomu predídem

deda
28. nov 2009

aj ja mam foto v albume

maminnka
28. nov 2009

ahojte zienky,
mozem sa k vam pripojit?

maculik
28. nov 2009

maminnka, jasne, ze mozes 🙂

maminnka
28. nov 2009

maculik, dakujem 🙂 tiez mam termin vo februari, bud 22. alebo 28. Pozeram, ze aktivne pisete, precitam si aspon par stran dozadu...

deda
28. nov 2009

Garonka ja sa natieram ale nie až tak často tiež sa mi nechce každy deň,a myslim si že aj tak dosť zaleži na type pokožky,niekto sa može natierať najdrahšími kremami proti striam a ma ich aj tak, mne sa spravili na prsiach a trošku nad zadkom,a natieram sa aj tam...

deda
28. nov 2009

ale teraz sa mi dost zlepšili nechty normalne mi narastly dlhe,mne sa inač cely život lamu,mala som gelove ale ako som ostala tehotna tak som ich dala dole...a teraz sa vytešujem z mojich...aj vlasy sa mi zlepšili...musim si to vychutnať lebo po porode sa to že vraj dosť zhorši prve 3 mesiace, že dosť padaju vlasy....to mi potom asi nič na hlave neostane, lebo ja ich mam aj tak dosť riedke...

olifcek
28. nov 2009

deda beries jednu tabletu ruzovu a druhu taku zltu? ta druha je tusim ryby tuk x;o)

garonka tomasu? ale on je primarom len jednej izby x;o) mas ho i zazmluvneneho? x;o)

zucana
28. nov 2009

aj ja mam lepsie nehty..aj celkom vlasy len si nechavam odrast melir a muzovi a svokre sa to nepaci...tak ne sa pokakaju 😀
mami vitaj...nastav si termin 😉
inak segra je uz v lietadle juuuj jak sa tesim...vikinka cely den tabcuje v brusku 😕

deda
28. nov 2009

Garonka inak mame taky rovnaky termin porodu,ja mam tiež 12.2. ale v tabulke mam 11.2. budem to muset zmeniť ked dojdem na to ako....

deda
28. nov 2009

už som to zmenila,aj tomáško neska tancuje po celom brušku, som zvedava ako je otočeny,na ultrazvuk ideme až 9.12.tak som zvedava....

olifcek
28. nov 2009

zuci a dokedy bude?

olifcek
28. nov 2009

baby, skrateny krcok uz asi neporastie, teda nie kym neporodim, ale je moznost, ze sa moc neskrati,ale ked ma niekto uz aj malinko otvoreny, je sanca, ze sa zatvori este? ci tam ide tiez uz len o to, ze sa nesmie dalej otvarat, az kym nepride na porod?

maminnka
28. nov 2009

zucana, nastavene 🙂

inak, aj ten moj poklad dnes cely den tancuje, az mi brusko nadskakuje, syn sa na tom dobre bavi 😎

zucana
28. nov 2009

v stredu na obed odchadza....

andrea2603
28. nov 2009

garonka, aj ja mám v tehuknižke v kolonke protilátky v 1.trimestri - NEGATIVNE a to je o.k.

zucana
28. nov 2009

mami supis..
uz tesim ked dojde segra ta sa tak tesi na brucho...tak plakala ked ochorela ze ci bude moct dojst...
dufam,ze vika neprestane ked dojde 😀

olifcek
28. nov 2009

zuci neprestane veru ;) v knihach pisu, ze v 7 a 8 mesiaci uz babatka fajne citit vystrajat x;o) a je to pravdou veru 😉

zuci kolko tak v yjde spiatocna letenka?

zucana
28. nov 2009

olif ked objednas tak mesiac dopredu a vymaknes datumy tak 100 eur ....

maminnka
28. nov 2009

olifcek, idem mudrovat 🙂 aj ja uz som troska otvorena, CS mam 2, urcite sa to uz neuzavrie, ked je to takto... len nedvihat nic tazke, aby sa to nezhorsilo.

zucana
28. nov 2009

austrian airlines-vieden- benatkyt
ked este fungoval sky boli aj do trevisa co je 40 min odtialto aj za 50 eur 😎

deda
28. nov 2009

mali ma štikutku,,je to take podarene,on ju ma dosť často...

andrea2603
28. nov 2009

olif, ja si myslím, že ten krčok ti už ostane tak, hlavne aby sa Ti viac neskracoval, ale keď ležkáš a nič nerobíš, tak to takto ostane. Asi si to trošku prehnala pri tom sťahovaní a ešte k tomu si chodila do práce.

zoska
28. nov 2009

ahojte 🙂
ja sa mam dnes fajn, nic sa nedeje... vcera som trochu spanikarila, no ale chcela by som vidiet kto by si zachoval v takej situacii chladnu hlavu ☹
najskor som sa snazila uvazovat ze co s tym, kam ist a potom ma chytil zachvat placu ☹

no ale dnes mam za sebou uz obed u svokra a male upratovanie a lezkam a vegetim 😉

vitam nove tehule 🙂

zucana
28. nov 2009

zosi ja bych tiez spanikarila...ale viem kam ist...
sme radi ze je vsetko oki a uz len bude...tiez pekne oddychuj a nelietaj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre