Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
7. dec 2009

bre ranko....
dnes prva ??? supis...nespim od siestej od hladu a mozno aj ze som spala po tyzdni s muzom 😅
vcera bola vecera oki maly trojrocny daval busku pusu a hladkal ho tak viki ma prveho napadnika a to je este len v brusku 😀
ewe, mna kontroluje od zaciatku hmatom, sonom zo spodu aj zvrchu...aj ked som sa pytala kamosa gynekologa co ma 30 rokov mi povedal ze naco ide tam sonom ale moj muz mi povedal ze mam verit mojmu dokymu ze vie co robi...ma 60 rokov a odrodil dooost bab na to, aby vedel co a ako...ale ako sa vravi kazdy doktor je iny.
na druhej strane ti brusne sono nie je schopne odmerat tak presne krcok...ved ten mas zo spodu a povedzme si to narovinu...ked ti tam smatra (samoska rukavicami) tak ze si na 2 mm otvorena tam predsa nebudem pchat nehty...
a posledne...ine je ked ti ide robit ster na cyto....to sme sa dohodli ze radsej po porode...lebo predsa...tambonova palicka a na cyto sa musi fakt dotknut krcka...
ozaj kde je janka?
maci daj vediet kao ste dopadli...ine je mat horucky a nekaslat a ine priznaky v normalnom obdobi ako v tomto hroznom virusovom obdobi este aj prasaciny a mutovanej 😉
olif a ty sa teda nemboj ved lekarka by mala vediet co je pre teba naj 😉

alex
7. dec 2009

Dobré ránko, no pozerala som koľko ste za víkend popísali... neni šanca dočítať...

Zusika všetko najlepšie k narodeninám!!! 🙂

zoska
7. dec 2009

ahojte...no zuci ty prva a ja za tebou to sa casto nestava 😀
ja idem do skoly, mam nejake dolezite prednasky a vecer skusku, tkze cely den bez oddychu 😖 strasne sa mi nechce...

janka tu fakt dlhsie nebola, asi pise diplomku, ktoru som ja este nezacala 🤐 🙄

zoska
7. dec 2009

Zusika, želám krásny narodeninový deň a všetko najsamlepšie...hlavne zdravíčko a veľa šťastia 🙂

zucana
7. dec 2009

zusi vsetko naj k narodeninkam hlavne vela zdravicka...tebe aj malinkemu 😉
zosi to veru nie 😀 drz sa v skole
alex nazdis
ja idem kupit tie veci co som dala odlozit....

alex
7. dec 2009

ja som sa dnes zobudila o piatej ráno na manželov budík a už som nevedela zaspať... Po hodine kukania do tmy som to vzdala a urobila si raňajky a čítala Mama a ja.

matka331
7. dec 2009

zusi pripajam sa ku gratulacii takze vsetko naaaajlepsieee..... 🙂
ja m tiez dnes velmi skoro horeee tiez sa mi akosi nechcelo spaat
to co pisala blumka je fakt velmi smutnee a jemi to luuto
http://marekgajdos.blog.sme.sk/c/175704/Vcera-n...
ked som tocitala tak mi az slzicky vysli my sa tu snazime mat zdravuckee deticky a takaa matka co droguje strasne malickemu ublizuje bleeeee je to hroznee

olifcek
7. dec 2009

zuci ja viem, ze vedia, ale ja by som fakt brala, keby mi uz krcok nechytali...ved naposledy to i bolelo ale vraj je to jasne, lebo i mala ne nan natlacena...len uz nechcem po vysetreni krvacat, nie, ked som tehu...saq to potom od strachu porodim... 🤐
prijemne nakupovanie zuci

zoska drzim palec...a ako dopadla ta pisomna, co si mala naposledy? sa pochval

zusi pripajam sa ku gratulantom x;o)

ali, hech...

janielah
7. dec 2009

Babky moje ahojte, tu som tuuuu 🙂

zuzi 😉 ja si tiez myslim, ze jeden doktor vie, co a ako robi, ked ta vysetruje palpacne... 😉

zosi...nooo, s tou diplomovkou..bodaj by si mala pravdu 😒 ale nie, predstav si, prvu tretinu som zaslala konzultantke a ta tava mi to vratila cele preskrkane od hora dole...tak ti nebudem hovorit, aku chut mam pokracovat... 😝

matka, ja sa pridavam k tvojej druzine (jednoskupinovej zatial 😀 ) ja som tiez pribrala okolo 20m kg a v brusku mam presne 108 cm ako ty 🙂 nas naklonovali asi 🙂 (ale nemusite nas lutovat, my budeme zasa krasne chude 😀 vsak mata? )

a ja lubim ferrero a vzdy dostanem rafaelo...preco????? 😎

matka331
7. dec 2009

jan aspon niesom sama co tolko pribrala .....ale jasnee ze budeme peknuckee po porode a hlavne chuduckeee 🙂 🙂 🙂

janielah
7. dec 2009

to je asi tak, ze cim chudsia je baba pred otehotnenim, tak tym viac priberie pocas neho....no co ja viem....kaslem na to, ja to zasa schudnem, ja som s tym nikdy nemala problem...len aby sa horsie nic nestalo 😉

olifcek
7. dec 2009

no zmerala som brusko....takze rovnych 100 vyslo rano x;o)

ahooooj Jani...ta diplomka...to vytociiiiiii

alex
7. dec 2009

olif že 100, však to je málinko... Ja som merala včera večer a mám 106, či 108, teraz už si presne nepamätám. A to som o dva tt menej ako ty 😉

janielah
7. dec 2009

ahoj Oli 🙂 dufam, ze sa citis dnes dobre.

Ja idem este nieco vybavit na urady za toho mojho manzelika. Nechapem celkom ten system na urade prace..Najdes si zamestnanie a oni ta zakonom nutia tam do 7 dni prist odovzdat dokumenty...Ale ako ked uz mas predsa nove zamestnanie????

Logika..ach jaj...

pekny den vsetkym.

martulanr
7. dec 2009

zusi vsetko naj k narodeninkam

olifcek
7. dec 2009

ali a este mam velke babo....no je ulozena dolu hlavkou a v okoli pupku mi nerobi objem 😉

olifcek
7. dec 2009

jani v celku mi je fajn...len mam taky divny pocit v brusku, dufam, ze su to len plne creva a nie stahy abo co...

alex
7. dec 2009

ja mám v piatok poradňu, už sa neviem dočkať. Bude mi robiť UZV doky, tak sa teším, že uvidím maličkého.

martulanr
7. dec 2009

teraz som sa merala ja mam tiez 106
😀

garonka
7. dec 2009

ahojte 🙂

ani vas nestiham dočítať koľko ste toho cez víkend popisali 😀

ako ste sa mali? my v celku oki len v piatok som letela na gyndu ako splašena našla som vytok do zelena tak pekne beriem tabletky 😠 to sa len cele tehu liekmi dopovať treba 😕 a z tej hnusnej šarapaty mi vyskočila i bielkovina v moči tak sa musíme preliečiť. Hlavne, že ma nič nepali ani nesvrbí nechapem 😒

blumka
7. dec 2009

ahojte...
aj ja som si teraz zmerala brucho..mam 97 cm...nejako malo oproti vam, nie? 😕 v piatok idem na utz, tak uvidime aka velka je Juli, snad je vsetko ok

martulanr
7. dec 2009

blumka ani ja mam maleho stale zle otoceneho priecne tak mozno keby bol otoceny ako ma tak mam menej 😀

maculik
7. dec 2009

Ahojky 🙂
Akurat sa chystame k dr, dohodli sme sa s nou, ze dojdeme cez obed, ked tam nie su deti. V noci zase mala tesne pod 40, tak to nechcem zanedbat. Ale konecne spapala trosku rozka s medom a kusok toho neplneneho brumika, ja jej sice velmi taketo veci nedavam, ale raz jej to hadam neublizi a nevadi.
Dam potom vediet, co a ako.

blumka, ja mam tiez len okolo 95-96, takze nie si sama s "mensim" bruskom 😉

ale tiez som zvedava, ako maly narastol, na poradnu a CTG idem v pondelok.

martulanr
7. dec 2009

maculik daj vediet co je s malou prajem skore uzdravenie

alex
7. dec 2009

maculik aj ja sa pripájam a prajem Adelke skoré uzdravenie!

blumka
7. dec 2009

maculik, ja som tiez rada hocicomu co terezka spapka ked je chora, keby to aj kilo cokolady bolo..hlavne ze nieco dala do zaludka
skore uzdravenie prajeme

maminnka
7. dec 2009

dievcata, mojich 113 cm bruskovych zatial nikto netromfol... 😀 😀

garonka
7. dec 2009

baby to merate stred bruška? lebo ja nameral 120 cm preboha to je veľaaaaaaa 😕 😕 😕 😕

maminnka
7. dec 2009

opravujem svoj udaj, ja mam 119 cm cez najsirsiu cast bruska...

garonka
7. dec 2009

no maminka aspoň niesom sama 😀 ja som pomerala stred bruška a kuk 120 😀 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre