Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
11. dec 2009

olif ja viem kde je anieli obchod 🙂maju tam nadhernee veicky
a akby si to chcelatak aj poznam cloveka ktory by ti to do keee odnieol 🙂)

maminnka
11. dec 2009

hajdy, aj ja cakam na tu zakladnu k autosedacke. V Babymarkete ich teda stale nedostali?

matka331
11. dec 2009

olif ja som tam stravila hodinu co som len tak prvyy krat isla poziet aj s spriatelom ten ma stamade nevedel dostat prec 😀 😀 aleaj jemu sa tam vsetko pacilo

maminnka
11. dec 2009

inak, tie nocne kosele s otvormi na kojenie su uzasne hlavne v noci... musim aj ja nejaku dokupit, mam iba jednu.

hajdylca
11. dec 2009

mami ja neviem, my sme tam boli len minuly, ci predminuly tyzden.. lebo sme to najprv objednali cez hejku, ale ze ani len na sklade nie je, tak nam zrusili objednavku, tak sme boli v babymarkete, a tam sme kupili zatial autosedacku a zapisali sa do poradovnika na tu zakladnu... len teraz som v pomykove, lebo na stranke toho brendonu maju pisane, ze je vhodna pre autosedacku romer baby safe plus SHR, ale my nemame SHR- len plus, lebo nemame kocik, na kt. by nam pasovala-dala sa pripevnit, ale co som pozerala stranku britaxu, tak tam nie je nikde napisane, ze by ta safe plus nebola pripojitelna na tu belted base, ci myslite, ze ???

supi
11. dec 2009

my sme do babymarketu vovali minuly tyzden a povedali nam ze tento by to mali dostat, ale neviem, ci dostali, nikto mi nevolal...

alex
11. dec 2009

hajdy kojenecké podprdy majú v Tescu, trba popozerať 😉 a dokonca aj takéto veľké čísla. Teda aspoň u nás v Petržalke.

olifcek
11. dec 2009

matka to faaakt? mal by mi to kto priniest do ke???? to je jaka parada, lebo postovne je fajn usetrit..kazde euro sa zide...aj viac veci by som si vybrala...hoc by som sa s nimi dohosdla, nech to odlozia kym nepride XY, uz by som im to aj vyplatila...x;o) zeby dotycny prisiel tam, nalozil a paq u nas vylozil 😉

hajdy ja som kupila v HaM, dve za 600sk...velkost 85D, bielu a ciernu, no a teraz uz potrebujem len pasiky na rozsirenie obvodu, a je to...x;o)

zucana
11. dec 2009

babce docitam vas po obede a napisem ale papate normlane tavene sury karicku a spol zejo?

hajdylca
11. dec 2009

alex to fakt? no budem musiet poriadne pokukat, a to normalne medzi podprskami? ci medzi kojeneckymi vecickami?

olif a u Vas ich aj niekde predavaju? ja som sa bola pytat a na predavacka kazda, ze vie co myslim, ale ze take nedrzia... a v HaMku mali aj konejecke- take otvaracie?

supi nam povedali, ze v polke decembra by mali prist- ze maju objednanych 50 ks, ale ze tie asi ani nebudu stacit pre tych co ich maju objednane, ale ze potom este niekedy v priebehu januara by mali prist...

hajdylca
11. dec 2009

zuci uplne v pohode, aj bambinko atd.. kludne a dobru chut 🙂 😉 🙂

maminnka
11. dec 2009

Zucana,
ja jedavam momentalne vela syrov, nikdy som nepocula, ze by sa v tehotenstve nemali, s vynimkou sysrov s plesnou.

maminnka
11. dec 2009

ozaj, tie kojenecne podprsenky maju aj tu: www.anita.sk

olifcek
11. dec 2009

hajdy jj, kojenecje su

zuci no ja len plesove nepapam

matka331
11. dec 2009

olif ved ty by si si vybrala on by po to siel zaplatil a ty by si mu dala potom peniazky ked ti to donesie hmm??

olifcek
11. dec 2009

idem si zdriemnut....

olifcek
11. dec 2009

mati i tak sa da, chii....super. len sa popytaj toho cloveka, ci by bol ochotny a kedy ma cestu do ke... 😵

alex
11. dec 2009

Hajdy normálne medzi podprskami, ale treba dobre pokukať, lebo u nás v Petržalke boli na vešiakoch úplne dolu zašité a sú také odopínacie, ale fajn.

matka331
11. dec 2009

olif popytam sa vedhoci by ti to doniesolaj moj priatel on teraz bude castejsie v ke..aj dnes tam isiel ved sa este dohodeme 🙂 🙂

maculik
11. dec 2009

No, tak som vas zbezne precitala, dost ste toho prebrali 🙂

mami, aj ja som lenivec, nic nemam pobalene, ale hned po Silvestri si to zbalim. Kojo pyzamko si kupim bud.tyzden a balit nastastie vela nemusim, tu skoro vsetko daju.

pampersky sme tiez kupovali len tie newborn, z ostatnych sa malej vyhadzala ritka a zdali sa mi prilis parfemovane. Pouzivame Babylove a tie skusim asi kupit aj teraz ako mini.

zucana
11. dec 2009

cafte baby no vyste dnes toho poriesili...tak moje vyjadrenia:
gari ja mam krv na druhy den nechapem ako ta tak dlho mozu nechat stresovat 😠
olif ja baldachyn nemam...a ani nechcem 😉
co sa tyka vloziek mam jednu radu z nemocky...ze pod tie pooperacne si vklude mozte dat trebars alwaysky a nepretecu 😉
nocne kosele...tak su nemaju take s otvormi ale s gobmikmi az po brucho...mam take jedno pyzamo, jednu nocnu koselu a jednu koselu na rodenie...ani nechcite vediet ceny...ta kosela s gombikmi...30 eur...a aj taky polozupan....a ja musim mat teplucke 😎
baby a ten beted base tak to sa da dat aj pod sedacku casualplay neviete? a kolko stoji? neviete dat link?

inak ja som dnes bola v ikea este dokupit jednu policku a lampicku a potom som bola kupit stromcek vianocny zivy a na nakup....prisla som o pol jednej a uz sa ani nepohned ani po obchodoch nechcem uz chodit....vsetko som nechala v aute v garazi (som vzala rano muzove auto jeap inak by mi tam stromcek nevosiel 😀 ) a muzik na obed vsetko povyberal 😀
zajtra budeme zdobit 😉 tesim

zucana
11. dec 2009

tak ja pridem a tu nikto 😒
inak som robila vcera to udene kare varene hodku...a mamca sa ma pytala ci sa to moze lebo ze myslela ze udene sa nemoze...ale ked som to hodinu varila...tak moze nie ?

maculik
11. dec 2009

zuci, podla mna mozes, mozno mama myslela kvoli tomu, ze to ma vela soli a tak. Ale ved nejes to kazdy den, tak kusok ti neuskodi 🙂

a kedy zvyknete zdobit stromcek?

mmaarrttiinnaa
11. dec 2009

ja len tak od temy prebehla som si trosku januarovky 2010 a oni uz maju 2 babatka takze pomali zacinaju rodit a po nich kto nasleduje ?

maculik
11. dec 2009

matka, no myyyyy 😵 😀

zucana
11. dec 2009

mati maju uz 3 babatka 😀 v januarovkach a to 3 chlapcov 😉
maci no mala som 2 tenke kusky a je to skoro ako sunka...tak neviem...ma to nastrasilo...co moze vela soli sposobit??

hajdylca
11. dec 2009

Zuci ta zakladna belted base je len pre autosedacky romer http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?sl=sk&s...
casuplay tam podla mna asi urcite nejde...
viem, ze este niekto ma ale taku zakladnu, tusim maxi cosi?

a olif, teraz rozmyslam, ze v Ba je sice HaM ale nemaju tam ani tehu veci, tak asi ani kojacu podprsku...

maculik
11. dec 2009

zuci nic, len je to nezdrave, kedze to pri udeni konzervuju solou a roznymi inymi vecami. Keby si fakt vela solila, tak mas velke opuchy, ale napr. mne puchnu nohy aj bez solenia 😉

zucana
11. dec 2009

tak jo maci...ja sa inak stravujem zdravo a toto som mala fakt 2 tenulinke platky...ved ine baby jedavaju aj salamy a klobasy a tie su tiez udene...
hajdy dik...ved potom itak kupime nejaku speci sedacku do auta ...safe... 😉
ja mam kojaciu z H&M a je velmi pohodlna s kosticami

zucana
11. dec 2009

inak maci my budeme zdobit zajtra ale vela ludi tu zdobi uz 8.12. a potom 6.1. davaju prec...
doma na slovensku zdobime tak 2 dni pred stedrym dnom a mame ho tak do marca 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre