Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
14. dec 2009

my sme mali posledne roky borovicu, tu mam najradsej, ale teraz sme pre zmenu vyskusali iny, ale raz sme mali aj dansku jedlu a dalo sa, smrek je samozrejme najhorsi

inak mne puchne v poslednej dobe len prava noha, nechapacky

lienka, no ktovie, mozno v ziadnom, ze len vyvaria 😖

garonka
14. dec 2009

logi a mne ľava ale len na členku sa mi urobí taky hrbolček a rano ho už niet, tiež nechapem 😕

olifcek
14. dec 2009

gari ja som drahemu napisala, ze chcem aviril x;o) a kamos lekarnik na zapareny zadocek odporucal rybaciu mast, ci jak to nazval, chi, a preventivne tiez aviril x;o)

hehe, Ty kruta jedna x;o)) ale je super, ze mamina sa metle potesila x;)

zucana
14. dec 2009

logi mi mame jedlicku a dost ma vcera popichala svinucha jedna ...
inak tu ma vysiel stromcek 18 eur v kochliku a ma 170 cm...mamca sa stazovala ze v Blave stoji jedlicka 20 eur /m tak aspon nieco mame lacnejsie...to je asi ten vianocny darcek za cely rok...ze usetrite na stromceku

olifcek
14. dec 2009

zuci by som umrela od strachu x;o) len raz v zivote som mala sadru, odstiepila som si na zapase kosticku v lavom ukazovaku, tak musela ist ruka i palec do dlahy a potom i do sadry...ked mi ju davali dole, inak som sa o ruku bala, chiii...

skoda, ze od zaklady pouzivam obe ruky, takto ma neminulo pisanie v skole, i ked som lavacka, hehe...a ani vytvarna x;o) teda na vytvarnej som zboznovala kreslit, asle nenavidela som vystrihovat a lepit, to som ale nemohla, lebo strihat viem len lavou x;o) )hehe

garonka
14. dec 2009

olif a aj nejaky sudokrem na zadoček je vraj dobry no toľko tych kremov je že problem vybrať 😒

potešila potešila aj som jej mašľu na nej nechala 😀

olifcek
14. dec 2009

gari jj, alebo sudokrem, som si nevedela spomenuuut x;o)

garonka
14. dec 2009

hiiiiiii ja som zobliekla poťah z matracu a kuk to je kokos molitan kokos aj ten je dobry? tak ujo ma ošklbal lebo vravel, že to je len kokosovy matrac 😕 šupla som do pračky lebo je na rohoch špinavy 😕

olifcek
14. dec 2009

gari i tej je dobry x;)

a ako vies, ze aky je? to sa na nom pise?

garonka
14. dec 2009

olif som zo stiahla dolu a vidieť kokosovu vrstvu molitan a kokosovu vrstvu ale je tvrdy pevny aky som chcela, no hadam babo nebude revať v tej postieľke 🙄

zucana
14. dec 2009

pocujte a kde je blumka???
len tak mimochodom...
a kto este chyba v skole ? 😀

olifcek
14. dec 2009

garonka isto bude spokojne, niektore pisali, ze maju ten, co Ty x;o) ten, co som ja kupila s postielkou je makky, takze...ale asi tu postielku vratime, lebo je cela rozhejgana..uvidim, ci manzel sa bude dnes citit na to, aby ju preskladal, a ak nie, tak poprosim kamosa, nech to tej babe vsetko zavezie a kupime inu x;o)

olifcek
14. dec 2009

no blumka dlho nebola veru...

aj katina chodi pomenej

janielah...hmmm

kto tu este nie je, nech sa prihlasi...

maminnka
14. dec 2009

Lienka,
ja som pocula, ze v porodnici tie vecicky vyvaraju alebo peru v horucej pare.

Garonka, mas pravdu, mohlo nas to obist... ale co narobime...

inak, zienky, aj vam tak sa tak zviditelnili vsetky zily? Ja mam na hrudnik az taky modry, ako mi zily presvitaju. Tiez som taka bledula jarna.

a ta hneda ciara, linea negra... tak ja ju vobec nemam... v prvom tehotenstve som ju tiez velmi skoro objavila a teraz nic.

garonka
14. dec 2009

olif a neda sa postieľka nejak upraviť? pozaťahovať šruby? ale ak je veľmi nestabilna ju vraťte a tu v bocian baby maju jednu zlacnenu http://www.bocianbaby.sk/index.php?idvyrb=89&ak...
naživo vyzera pekne len ja som ju chcela v tmavšej farbe a nemaju

martulanr
14. dec 2009

ahojte nam dali v pôrodnici sudokrém a bol faj pouzivali sme ho dlhooo lebo rybacia mast mi strasne smrdelaaa

garonka
14. dec 2009

mami ani ja nemam tu povestnu hnedu čiaru ale žilky po celom brušku mi vidieť krasne 😀 😀 ešteže do bruška si nevidíme 😅

garonka
14. dec 2009

marti a sudokrem aspoň troška vonia? ja nemam rada kremy bez vône 😕

loginka
14. dec 2009

same absencie, to tu nebudeme tolerovat 😉

my mame kokos plus molitan, je maksi z tej strany molitanovej, ale to nevadi, ved babo na zaciatku nemusi byt na uplne tvrdom, neskor otocim opacne

martulanr
14. dec 2009

hej vonia teda aspom mne vonal 😀

maminnka ja mam tiez vsetky žily jak nakreslene modrou 😀 ale to za to ze teraz sa zváčšili žily a mala som to kym som kojila a pritom som ako snehulienka bleda pokozka a žily 😀
a ani ja este nemam lineu negru hadam sa dostaviii 😀

supi
14. dec 2009

ach jo, teraz som volala na vysledky z toxo tak ze ju mam prekonanu, mam pozitivne protilatky.
Tak teraz neviem, som zase v strese, teraz ze s tym nebudu nic robit. Poradnu mam az 23. dovtedy sa asi od stachu zozerem 😢

hajdylca
14. dec 2009

ahojte, ja len na skos musim ist nieco uvarit na obed...
ja len ze aj mne puchne iba prava noha- teda na vecer mam taky kotnik a aj lytko opuchnute, a to nemavam ani ponozky s gumickou... snad je vsetko OK 🙂

pekny den, a pls ospravedlnte absenciu, donesiem ospravedlnenku 😀

martulanr
14. dec 2009

mna strasne bolia kosti panvove alebo sval to som pri prvom necitila ale teraz je to neskutocna bolest ako keby som uz rodila ☹ ked sa uz postavim tak ledva chodim ako korytnacka

loginka
14. dec 2009

pri puchnuti, ak je ok tlak, tak je to ok, len vykladat nohy treba
sudokrem ze je dobry, ved urcite vyskusame vselico, pocula som ze teraz niektori pediatri ani neodporucaju olejceky, ze to moc premastuje a upchava pory, tak som zvedava co povie potom nasa pediatricka, ale ten olivovy si flasticku kupim, aje ked ostatne su iste vonavejsie ako napr. stary dobry aviril 🙂

garonka
14. dec 2009

supi ak maš toxo prekonanu to je dobra sprava ine by bolo keby si ju mala teraz nebojaj

supi
14. dec 2009

Gari, som si aj ja myslela ze by to teda malo byt ok, ale setricka mi to tak dramaticky povedala a spomenula vsetky vyvojove vady kt. prichadzaju do uvahy ak by to bolo prekonane pocas tehotenstva ze som sa doma skoro zosypala...

supi
14. dec 2009

Inak v ikei maju postielku aj s matracom za nejakych 1300 sk, sice obycajna ale v krajnej nudzi sa da.

loginka
14. dec 2009

supi, neboj,joj ti doktori niektori su strasiaci, urcite je vsetko ok

garonka
14. dec 2009

supi moja viem ake to je, ja som pred dvoma mesiacmi bola na infekčnom ohľadom toho CMV vírusu vyšiel mi pozitívny, tie stresy doma, plač a bezmocnosť no neprajem žiadnej, a na ďalšich odberoch zisitli že je vírus prekonany pred tehu, hoci som si tiež vypočula a tom všetkom ako ty, a teraz pred týždňom som šla ešte raz na odbery aby istota bola istota, no stresy mam cele tehu 😔

zucana
14. dec 2009

supi a to ti az teraz robili prvykrat ten test na toxo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre