Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
5. jan 2010

veď to obliekanie aj mne ide na nervy 😖 . V tomto prípade závidím tehuľkám pred pôrodom v lete, stačí vyjsť v papučkách 😉

alex
5. jan 2010

ja som ho dokonca videla 2x. No pokiaľ si to videla?

andrea2603
5. jan 2010

alex, díky 🙂
V tom čase tvojho stávania si sa nepomýlila 😨 , no keď tak dobre vieš spať, tak to ti v dobrom závidím.

garonka
5. jan 2010

Adi presne a ešte si len natiahnu letne šaty šľapky a hajde von ale v zime? bunda, topanky, bože ja sa obliekam skoro aj pol hodinku zakaždým si musím odychnuť a funím ako hrošica 🙂

Alex no naposledy sa mi marí že v Manile vo Fillípinach našli mrtveho toho vodcu toho stareho tučneho deda čo neustale telefonoval ja som o druhej vyskočila z postele taka naštvana lebo to bol super film

maminnka
5. jan 2010

zienky, nevideli ste nahodou niekde obrazok, ako mame teraz ulozene vnutornosti, ked je babo v brusku, co sa kam poposuvalo? Velmi by ma zaujimalo, co mam na lavej strane, ked ma tam mala kopne, az mi slzy vyhrknu od bolesti.

Dychavicnost, fucanie a mdloby poznam doverne...

Blumi, Terezka je podarenaaaaa .... mne maly pred par dnami povedal, ze maminka, odkedy mas to brusisko, ide to s tebou dolu vodou (zabudla som mu dat pit) 🙂

alex
5. jan 2010

andrejka nepomýlila 😅 ja ľúbim tak dlho spinkať, ale to je aj tým, že chodím neskoro spávať, o 2-3 ráno.
Ale keď som chodila do práce, tak som musela chodiť spinkať skôr, lebo som vstávala skoro, teraz si užívam to, že nemusím vstávať, aj keď iba do pôrodu, lebo potom sa už asi veľmi dobre nevyspím.
Inak ale sa dosť často prehadzujem a hľadám si polohu, zobudím sa a neviem zaspať, to len včera som po dlhej dobe sa tak dobre vyhajala.

andrea2603
5. jan 2010

maminka, no ja ani netuším ako sú teraz moje vnútornosti uložené, ale dostávajú riadne zaberať, keďže toto moje zlatko je vždy od obeda až po kým večer nezaspím totálne akčné.

maminnka
5. jan 2010

tehotenstvo v lete tiez nei je prechadzka ruzovym sadom, aj ked 100% suhlas, ze obliekanie je jednoduchsie.

ja som rodila v najhorucejsom auguste, neustale som sa potila, cela som bola opuchnuta, aj tie nasirsie slapky mi boli uzke... kazdym 20 minut sprcha, lialo zo mna, na ulicu by ma nikto nedostal...

andrea2603
5. jan 2010

ja ešte do práce chodím a vstávam o 5.45, tak spať idem radšej skôr, aj keď veľa toho spánku nieje, prehadzovanie sa + 2-3krát záchod 😒

andrea2603
5. jan 2010

ja mám syna marcového, dcérku februárovú a teraz zase február, tak to neviem porovnať, plusy a mínusy ročného obdobia.

garonka
5. jan 2010

baby idem sa natiahnuť aby som zas nemala nočnu 😉
prajem vam dobru nocku aby ste sa do ružova vyspinkali 😵

andrea2603
5. jan 2010

gari, dobrú noc.
Idem aj ja , za chvíľu príde manžel z práce, tak ešte zatiaľ obsadím kúpeľňu.
Dobrú noc, dievčatá 🙂 a nerušený spánok.

alex
5. jan 2010

Tá policajtka sa zahrala na naivku z Ruska a zobrali ju do toho jedného bordelu, kde bola aj tá ryšavá ruska, k nej sa dopracoval nakoniec aj jej otec, tak tam boli všetci traja. Mala mikrofón vo vlasoch v sponke, mali dohodnuté heslo, že keď povie, že sa necíti dobre, tak vtrhnú policajti dnu, ale dali jej facku a padol jej na zem, tak nefungoval. Vonku policajti čakali, kým tam príde ten šéf. Mal prísť autom, ale on prišiel na motorke, tak nevedeli že je už dnu. Tam sa to zvrtlo, lebo jedna z dievčat zistila, že tá ruska a jej otec sa poznajú a tomu šéfovi sa nezdala tá policajtka, ale ona vytrhla jednému zbraň a začala sa prestrelka. Vtedy tam vtrhli aj policajti, lebo prišli na to, že je teda dnu už aj ten šéf. No a jeho teda nakoniec zabili. Im sa nič nestalo. A aj tie detičky našli v tom kontajneri na konci.

matesl
5. jan 2010

teraz som vaaas docitala...hiihiii a uz secky asi pojdete hajat.

no dnes som fakt myslela ze v tom obchode odpadnem, az mi na vracanie doslo, tak som sa pratala von...kupil mi drahy vodu a bolo lepsie...

a pred asi pol hodkou som dostala bolesti do hrudnej kosti az ma cele rebra boleli...som myslela ze sa nenadychnem, tak som musela vstat, rozychat to...to sa asi aj hrudny kos roztahuje...dost casto ma taha od hrude jak sa napaja brusny sval...juuuj a este sa asi aj bude coooo?

olifcek
6. jan 2010

...no super, zobudila som sa s bolavym hrdlom...isto preto, ze tu nie je v mode zatvarat dvere na izbe a od okien fajne fuci, tak som asi prefuknuta...ododnes na kazdu sestricku zakricim ,,dvereeee,,. grrrr

olifcek
6. jan 2010

prave bola vizita...mlada lekarka, ktora mi robila cisarak..tak som jej o hrdle povedala...takze mi vezmu krv na zistenie zapalu..tak snad to bude ok...ja totiz zvyknem v januari mat to, ze jeden vecer zimnica a dalsie dva dni 40horucka, paq to prejde akoby nic...

tak uvidime, povedal hluchy slepemu...

blumka
6. jan 2010

dobre ranko..
olif, nic prijemne...tak skore uzdravenie prajem..to je aj z toho sucheho vzduchu, ci?
mna dnes od siestej kope Juli rovno pod rebra...nic prijemne 😖 ale aspon sa ozyva...aj ked ja mam pocit, ze sa ozyva coraz viac a mala by sa coraz menej... 😀

martinaj
6. jan 2010

dobre ranko 🙂 tak ja zase otras noc.... furt len WCko a nevedela som sa ulozit 😠

blumka
6. jan 2010

no ja som pre zmenu dnes spala dobre...aj celkom dlho, od jedenastej do pol osmej 😀
niekto tu spominal, ze ma znova take nevolnosti ako na zaciatku tehu...vcera som myslela ze to je len nahoda ale dnes som sa znovu citila ako v prvom trimestri..fuj...zeby to bola predzvest niecoho? 😨

martinaj
6. jan 2010

no ja som to mala vcera rano, som to skoro hodila, ..... fakt hnus 😠

andrea2603
6. jan 2010

ahojte, no dnes aj ja celkom fajn spánok, len o 1.00 a 5.00 záchod 😖
blumi, už sa nám asi všetko bude zdať ako predzvesť niečoho 😀 .

olif, skús kloktať, napr. slanú vodu.

raa2
6. jan 2010

ahojte,
tiez v noci neviete spavat a sa budite? Somnou to ide uz uplne dole vodou, o tej piatej sa zobudim, v rukach mravce a strpnute, dnes uz ma skrabali akoby som mala svrab 😢 a potom aj hodinu, dve nie a nie spat...potom na chvilu zaspim, ale som ako mechom otrieskana potom cely den a vecer sa bojim ist spat ze kedy zase uz budem hore, a ruky strpnu a furt to iste, od 8 mesiaca katastrofa. Bola som u doktora vcera a ten mi povedal ze to uz musim vydrzat.
blumka inac mne pred spanim prichadza kadejako teraz posledny tyzdne, tiez rozmyslam kazdy vecer ci nejdem objat zachodovu misu...a to mi vobec nebyvalo zel na zaciatku tehu...

blumka
6. jan 2010

no ja som sa pri prvom tehu citila az do konca relativne dobre, a teraz nechapem, byva mi znovu rano zle, jedine cim to zazeniem je zasa nejaka sladka bublikova voda, presne ako na zaciatku.
Ja spavam relativne dobre, akurat ked idem neskoro, tak mi to nestaci, lebo rano mam zivy budicek...na zachod chodim len raz..okolo 4-5tej a potom uz zasa spim ako drevo...

raa2
6. jan 2010

ja som uplne hotova z toho, chodim ako zombie, rozmyslam nad debilinami a nie a nie zaspat...A to uz druhy mesiac takto, pekne psycho...fakt mam strach z toho ze si idem lahnut, ze zas budem celu noc matozit, na wcko chodim od zaciatku aj 5 krat za noc...uz aby bolo babatko na svete 😉

martinaj
6. jan 2010

neboj raa 🙂 zachvilu to budes mat za sebou 🙂

martulanr
6. jan 2010

ahojte
andrejke dodatočne všetko naj naj k meninkam kon mi vcera uz vypadol

ja sa v noci budim preavidelne o 1 potom okolo 5 na wc a taky smäd ma chyti vypila by som aj liter vody ale radsej menej aby som nemusela tolko na wcko 🙂
a rano o pol 8 kŕč do pravej nohy uz som myslela ze mi odpadne 😠 a ruky mi tiez trpnu ale co uz ved to este dva tyzdne vydrzim hadam 😉

garonka
6. jan 2010

dobre ranko 😵

alex tak ma to naštvalo že som v tom najlepšom zdriemla, a vďaka za info ako film skončil 😉 celkom super bol ten film 😉

inač baby ja som dnes v celku mala noc oki len na ciki pauze som bola najmenej 5x 😎 ale o štvrtej som dostala chuť na sladke, nemame nič ani keksíky ani čokoladu tak som cmuľala hašlerky 😕 o siedmej budík havo pytal raňajky a o ôsmej telefonat od svokry brrrrrrrrrr

martinaj
6. jan 2010

garonka 😀 😀 😀 na tych haslerkach som sa pobavila 😀 a telefonat od svokry.... nastastie mi ta moja nevola 😀

garonka
6. jan 2010

marti som rozmyšľala keď som dostala chuť na sladke, či otvoriť konzervu Salka ale to je sladke až až a zaha by ma palila no ostali mi hašlerky lebo u nas ani keksíka niet nič nič nič 😒
svokra stále ak vie, že mm je doma otravuje so somarinami, teraz ju napadlo, že im vypadla telka v spalni a ona nema ako sledovať tv programy tak mm či nepríde natiahnuť kable, som jej mohla pod stromček zabaliť Zlate stránky lebo neustale vola hluposti 😕

martinaj
6. jan 2010

tak mna nastastie na sladke chut nechyta v noci 🙂 iba cez den a to sa nacpem a potom ma chyti chut na slane a tak dookola 😀
moja svokra vola zasadne len svojmu syncekovi..... a predomnou hovori s nim po madarsky aby som nevedela o com 😠 😠 😠 ale to som si zvykla za tie roky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre