Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martulanr
15. jan 2010

ale ved pri dvoch detoch tak schudneme 😀 😀 teda v to dufam

garonka
15. jan 2010

baby fíha jubilejna stranka 900 😀

martinaj
15. jan 2010

martul treba verit 😀 ja veriiiiiiim

martulanr
15. jan 2010

ja to vidim na susedke ma 2 skoro ročným rozdielom a ani ju vidiet nieje co tak schudla ze nema cas sa najest 😀

zucana
15. jan 2010

cafte baby...tak som bola v nemocke za mojim dokym...tak mi spravil ctg mala je vpoho....a mam kontrakcie...ale ze cakame...tlak mam oki 110/80 a ruzovy vytok uz nemam ze to sa fakt pripravuje krcok...ze ma ani nebude pozerat aby tam nestuchal uz....
najlepsie bolo je som bola na monitore hodinu a moj muzik dole cakal...pak sme sli na ranajky a teraz si dam caj a idem na chvilu lezat lebo noc bola hrozna....uz som mala dobrych tych poslickov....
vy zas vahu preberate?ja som mala 55kg a teraz mam 73 kg takze asi tak...vo vytazu boli 3 baby a pytaju sa ma (lekar vedla mna) ze jeeej ake velke brusko uz sme v termine....a lekar ze NE 😀

blumka
15. jan 2010

zuci, tak fajne ze je mala ok a ze je vsetko tak ako ma byt 😉
ja mam s vahou podobne ako ty 😉 zacala som pri 55-56 a mam teraz okolo 72 😉

martulanr
15. jan 2010

zuci dobreeee len oddychuj nozky vylozit a hotovooo

zucana
15. jan 2010

no tak dufam 😉 vodu mi nekontroloval....ale tak on snad vie co robi...a rano bol trochu ten vodovy vytok aj soplovy...takze mozno ze ten ruzovo krvavy vytok po veceroch moze byt aj zatka...
najlepsi moj muz...ze nemam nic robit ani nikam chodit tak som ho musela prehovarat nech s nim mozem ist aspon na obed do billy posledny krat 😅
no a vcera keby ste ho videli...kazdych 5 min.co ti je? ako ti je? mas este ruzove?co chces robit?si nesvoja? a potom zahlasil...nemozes uz porodit?

martinaj
15. jan 2010

zuci super 🙂 tak verim, ze to uz coskoro pride same na teba 🙂

janielah
15. jan 2010

dobre ranko.

Supi, ten tvoj doktor robi v tej istej ambulancii 😔 zrejme je to tam vo vzduchu, alebo co....

Mami, marti, tak ja sa pridavam do vasej skupiny, niekde tam sa pohybujem aj ja...som sa pred chvilou fotila v zrkadle, idem pridat fotky, a prosim vas, povedzte mi uprimne, ci mali vcera pravo ma tak zhadzovat... 😢

maculik
15. jan 2010

Ahojte, tak ja uz tu mam svokrovcov, teraz varia, ja som este posielala nejake papiere do prace (rano sme boli na uradoch, tak hadam to mam z krku), poslala som to aj scanom, nech mi daju vediet, ci je to uz vsetko.
Teraz idem lezat, som hotova, lebo noc bola zla, Adelka sa budila asi od bolesti zubov kazdu chvilu, o pol4 uz mala zvys.teplotu a do rana spala uz len tak prerusovane, ja vobec.

zuci, super, ze Viki je ok a vsetko je v poriadku. Na kontrakcie a poslickov uz mas narok, aj ja mavam dost silne, tak neboj. A aj tlak ti krasne klesol, super 🙂

A co sa tyka vahy, ja som zacinala na 51 a teraz mam 66 🙂

zucana
15. jan 2010

jani daj foto ja ti poviem uprimne...
a suzon akoze povedz im nech ta daju nabok ked sa ti zle dycha alebo mne aj po sediacky robia....

martinaj
15. jan 2010

jani aj bez fotiek ti poviem ze nemali, poznam babu co pribrala cez 30kil.....
ja som sa na priberanie pytala svojho doktora a ten povedal, ze vacsina toho vsetkeho je len voda..... a verim tomu...

zucana
15. jan 2010

a olif co???
maci spi aj ty...
ja mam strach jedine z vikendov lebo moj doky nepracuje ...ale zdivha mobil 😕

maminnka
15. jan 2010

Suzon, veru aj mna robili posediacky tie merania.... este aj stolicku mi dali druhu, aby som si nohy mohla vylozit 🙂

blumka
15. jan 2010

ja tiez ked som na monitore tak lezim vacsinou na boku, jednak na chrbte sa mi zle dycha a aj malu lepsie zameraju ked lezim na boku...
maculik oddychuj 😉

maminnka
15. jan 2010

Martina, Jani: presne tak, vacsina je voda... ved som tu pisala o kamoske, pribrala 38 kg a ked sla domov, z toho uz 25 kg na sebe nemala! Do roka uz nemala ani kilo navyse.

maculik
15. jan 2010

no ved uz musim ist do postele, lebo manzel volal svokre, ze ci lezim 😝 tak ze nie, no a on ma vyhnal, ze vypnut pocitac a lezat... tak poobede nakuknem, zatial pa.

janielah
15. jan 2010

babky, v com zmensim rozmer tych fotiek? nejak na to neviem dojst...mam tu photo editor, paint, alebo windows picture...poradite mi prosim ako?

maminnka
15. jan 2010

Macu, to mas dobru kontrolu, to uz tu velmi teraz nepokecame, co? Ale je dobre, ze sa manzelik stara, aj ten moj kruti nado mnou hlavou, co este po veceroch sedim pri pocitaci, ked mam mat vylozene nohy... cely den po tom snivam a ked mozem, aj tak to neurobim...

zucana
15. jan 2010

v painte....das si zmenit rozmery a daj 50 percent do oboch okienok...namiesto 100 a uloz 😉

maminnka
15. jan 2010

inak, neviem ako vy, ale ja uz radsej nepozeram telku ani necitam noviny, lebo tie fotky z Haiti mi nerobia dobre...

zucana
15. jan 2010

maminka ani ja....vccera muz zapol o tom taky special a musel to prepnut...

janielah
15. jan 2010

tak uz su tam fotky, kuknite ..

blumka
15. jan 2010

jani, a co presne ti to vcera povedali? nechapem na co si otvarali hubu, ved mas krasnu tehulkovsku postavu, vobec nemas vela 😨
ja mam napr. mensie brusko ako ty a rit mam jak delo 😀 pribrala som doteraz okolo 16 kg a moj lekar vcera povedal ze to vobec nie je vela, este sa zo mna smial ze preco som taka nestastna z tej vahy...
kolko si ty pribrala?

garonka
15. jan 2010

jani krásne guľate bruškooooooooo ja som širšia 😀 😀 😀

janielah
15. jan 2010

okolo tridsat, ale ziadne zdravotne komplikacie nemam, ani tolko zasa nejem, len teraz ma asi ta voda zaliala, lebo mi posledny mesiac uz aj nohy a ruky puchnu...ako keby som ja za to mohla 😖

a ze kvoli tomu kolko vazim, ze ma posle aj na ultrazvuk, ze lebo toto tu este nemali, a ze to je otrasne a tak dalej...

martinaj
15. jan 2010

jain naozaj kasli na nich 🙂 si kocka 🙂

zucana
15. jan 2010

jani ja vyzeram veeelmi podobne a neviem o co im islo...ved mas pekne brusko ....ved to je akoby sa bavili naozaj o tehulkach co maju velke problemy
to je len preto lebo si bola veeelmi stihla predtym a potom to hned zhodis 😉

martinaj
15. jan 2010

to toto ti povedali? paneboze to su debily.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre