Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
19. jan 2010

a ako loginka ta uz mozno tiez porodila, olivcek to mas super ze mala tak pekne spinka ake zlaticko tento môj chrustik bude asi hyperaktivny kope o sto šesť 🙂

maculik
19. jan 2010

garonka, aj mne vychadza pri merani, ze podla merania nozicky je napr.vacsi, nez podla bruska alebo hlavky, ale to nevadi, lebo neda sa to presne zmerat, pytala som sa. to len priblizne, aby vedeli cca vahu, ktora tiez nie je aj tak presna.

my ideme akurat papat, svokor robi maso, ale ja si dam zo vcera sulance a maso az na veceru. Mala tu trha servitky a vrci si spokojne pri tom, svokra pletie malemu svetrik, manzel je v praci.
Poobede budem asi spat s malou alebo citat, uvidim.

maminnka
19. jan 2010

Marti, tak skus pozriet rozne internetove diskusie, ako su mamicky s jednotlivymi kocikmi spokojne, mozno ti presne napisu, co im vadilo. Predsa len, taky kocik pouzivas rok-dva, kazdy den, tak musi vyhovovat.

maminnka
19. jan 2010

Macu,
tie sulance by som si dala aj ja... 🙂 nuz ale, na take varenie nemam trpezlivost, tak si idem urobit aspon spenatik, zemiakove pyre a vajicko k tomu.

garonka
19. jan 2010

zuci stale nič? ja tu zakukujem či su nove newsky a nič tak čakam čakam 😵

maminnka
19. jan 2010

Katina,
ved loginka uz porodila davnejsie, dvojicky 🙂

matesl
19. jan 2010

maminka,

sulance kupis aj mrazene...makove, mam jedny v mrazaku, len nemam odvahu kupit mak na vrch, mlyncek nemam a bojim ze kupovany bude potuchnuty 😉

olifcek
19. jan 2010

ja lubim sulance so struhankou 😵

blumka
19. jan 2010

matesl a kdeeeeeeeeeeee kupim mrazene sulanceeeeeeeeeee? normalne aj v tescuuuuuuuu?
ja tiez milujem so struhankou 😉 😵

maculik
19. jan 2010

No, ja tiez by som nemala trpezlivost na domace, takze ked nie su, tak tiez kupim mrazene. Lenze tu nezohnat mlety mak, mlyncek tiez nemam, tak teraz svokra doniesla.

a ako robite so struhankou? To nejako na sladko?

garon, aj ja nakukujem, ci uz a stale ziadne spravy, no pekne dlho jej to trva, hadam su obe ok.

Akurat som ulozila malu a idem si k nej lahnut, tak dobru noc zatial 🙂

maminnka
19. jan 2010

Matesl, diky zy pripomenutie, ze sa daju kupit hotove... kupujem tak palacinky, lokse a listkove cesto, myslim chladene, nie mrazene. Nabuduce u nas pribudnu aj sulance. Videla som ich v Terne v Auparku. Ten mlety mak mozes pokojne kupit, ja ho pouzivam, nebyva zatuchnuty. A este mame radi tie mrazene halusky, su vyborne, ako doma robene.

katina2209
19. jan 2010

no pekne tak tu loginku som prepasla a su v pohode?

katina2209
19. jan 2010

no ja mam chut dnes na cestovinky tak si idem urobit carbonare 🙂

garonka
19. jan 2010

macu dufam, že sa zuci netrapi joj ale som nedočkava na newsky

mňam šulance a môj synovec to vola šuľky 😀 a ja ich mam rada s makom mňam
a som sa minule pobavila keď som synovcovi hriala polievku dala mu tam cestovinu a po 10 min kričí že si prosí sližíky kukala som na neho ako puk čo to je 😕 a ja mu nukam šuľance z mrazaku a on že sližíky do polievky ach bože to ho jeho mamina naučila, že nie cestoviny alebo rezance ale sližíky
to v BA su sliže cestoviny? aby som bola v obraze 😅

ja si pečiem lososa som zvedava čo to zač bude 😝

blumka
19. jan 2010

maculik, ja robim tak ze poprazim struhanku na oleji, aby bola tak chrumkava a pridam praskovy cukor...mnam

blumka
19. jan 2010

slize su rezance, ne?

katina2209
19. jan 2010

garonka sliziky do polievky volame slize ktore sa davaju do slepacej alebo kuracej polievky tak neviem

katina2209
19. jan 2010

alebo mozu byt aj tvarohove slize tie hrubsie ale to su rezance sulance su sulance to su zo zemiakoveho cesta

matka331
19. jan 2010

uz sa nerozculujem nad kocikom .... teraz som zehlila plienky peinku a takee kosielky biele tak sa vytesujem zase 🙂 🙂 🙂 🙂

matka331
19. jan 2010

olif a ty pouzivas perinku???a kolko mas periniek??ja mam len jednu peinku ale mam take dve zavinovacky tobudem mat dost nie??

andrea2603
19. jan 2010

ahojte,
tak zucanku máme v pôrodnici? Veľa síl,prajem 🙂

inak dnes hrozná noc. Mne ktorej nikdy nič nieje, som v noci sa budila na tvrdnutie brucha, asi 6 krát 😠 . Dnes na poradni ale všetko o.k. Dal mi papier, že nech začnem chodiť na prietoky a CTG raz do týždňa, tak možno zajtra pôjdem, len mám alergológa, tak uvidím ako stíham.

matesl
19. jan 2010

blumi,

uz som si neni ista kde som ich kupila, ale v kauflande maju z mrazenych veci vseeetko...tam som dokonca videla aj take mrazene kolaciky plnene zmrzlinkou vanilkovou, ze to len na hodku vyberies z chladnicky a mas jak cerstvy kolacik plneny zmrzkou...uz som to u niekoho jedla a bolo tu supis.
asi som ic tam kupila..ale myslim ze vo vacsom tesco by ich mali mat...mozno aj billa

martulanr
19. jan 2010

ahojte idem vas precitat rychlooo

katina2209
19. jan 2010

ako s tou loginkou vie niekto? su vsetci v poriadku?

selyma
19. jan 2010

Ahojte babenky. Ja toho kona tak neznasam. Aj som chcela vcera co to popisat, ale bol taky seknuty a ja to neznasam, ked nieco nejde tak, ako by som chcela. Tak som radsej nepisala, aby som nervy neporusala.
Tak ja drzim zucane palecky, aj som sa chcela stavit, neviem, ktora to pisala. Som si myslela, ze ona to do noci nevydrzi. Ale nechala som to tak. Hlupy kon(ale len niekedy)
Matka, to ursite bolo kolostrum, ja mam po kvapockach uz od siemeho mesiaca asi. Ale to mi vyjde len z jedneho, o dva tyzdne kvapka z druheho. Nieje toho tak vela, len po kvapke, ked si to vsimnem, citim, ze mam nejaku mokru bradavku. Doa podprsenku nenosim, tak som mala uz aj na tricku skvrnku.

martulanr
19. jan 2010

Zuci urcite uz porodilaaa jaj tak ma teraz maly dokopal od radostii waw inak cakam na stvrtok 😀 poradnaaa kamoska mi dnes hovorila ze sa ani poradne nedockam ale urcite ved tam pôjdem hadam sa tam aj sama odveziem 😀

matesl
19. jan 2010

baby teke chute ste mi narobili, ze som vytiahla tie makove sulance z mrazaku...

blumi...kupili sme ich v rakusku...podla obalu...

a predstavte si, bol tam pribaleny sacek s mletym makom a praskovym cukrom...vraj len posypat, dat kusok masla a sup na 6 min mikrovlnka...no totooooooo

tak cakam, este 4 minuty...a kupili sme ich v HOFFER..lebo tam chodime nakupova do Rakuska...no som zvedavaaaaa 😝

matka331
19. jan 2010

baby a kd vam tak tvrdne brusko tak sa vam aj tak tazsie dyycha???lebomne hej

martulanr
19. jan 2010

matka aj mneeee 😒

martulanr
19. jan 2010

Olif malej gratulujeme k 1. mesiačiku 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre