Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

vevoncek
26. jan 2010

babulky idem ja buvať za chvíľu mi príde manžo ešte si dám pomelo mňam to môžem a potom ešte cvičiť s epinom teraz som dve dni necvičila lebo som sa bála aby keď som chorá som tým nevyprovokovala pôrod ale dnes si zacvičím a ešte di musím dať večernú dávku liekov... tak popíšte večerné sovy a ránné vtáča si to zajtra prečíta 😀

alex
26. jan 2010

no my keď sme nacvičovali ,,tlačenie,, tak len sme vlastne zadržali dych, netlačili sme. Hovorila, že až po 36tt, už aj tlačiť sa bude, ale to som už cvičiť nešla.

hajdylca
26. jan 2010

zosi vidis kolko tiet tolko nazorov 🙂 nam vyslovene zakala skor- teda s inym co neboli po 38 to ani necvicila...

jani ja som sa bala, ze ci sa tam nahodou nepototo, ale to som len bruskom tlacila, a neuvolnila som tu oblast okolo konecnika... a kedze ta teta je porodna asistentka, tak myslim, ze ked povedala, ze mozem, tak verim ze mozem 🙂 a odvtedy sa mi zda, ze mi brusko trosku kusok dole kleslo, ale moja mami mi povedala, ze vobec... tak neviem, lebo nechodim viac cikat, a ani nemam pocit, ze by sa mi lahsie dychalo, ba ci by ma zaha prestala palit...

katina2209
26. jan 2010

a ako vam to islo baby vedeli ste tlacit lebo ja som tlacila ako diva do hlavy namiesto na konecnik pri prvom 🙂

alex
26. jan 2010

teda oprava od 38tt sa mohlo tlačiť.

evita747
26. jan 2010

fuha, tiez mam uplnu hrozu z toho, co tu pisete o tom porezani babatka...dufam, ze to anijedna z nas nezazije...lebo CS hrozi asi u kazdej, teda aspon vacsina mojich kamosiek,ktore nedavno rodili,po dlhsom trapeni skoncili nakoniec na CS...

zoska, momentalne pomaham mojmu drahemu s pracovnymi vecami (aby on mohol ist cvicit 🙂 )...teda, to som dobra zienka, hm? a este konecne dorabam nejake slubene rodinne pravne zalezitosti, ktore som kvoli praci stale odkladala a po porode by som chcela mat pokoj 🙂

inak, co sa porodu tyka, uz mam aj ja pocit, ze mi praskne brucho, na malinkeho sa velmi tesim, ale este si chcem vychutnat posledne bezstarostne chvile...som sebec ☹

zoska
26. jan 2010

no kati ja ani neviem ako mi to islo...hlavne si este musim trenovat nadych do hlbokych pluc, lebo prvy raz som sa nadychovala do hlavy- teda do lic

matesl
26. jan 2010

no teda babulky,

vy pisete tolko, ako by sme vsetky uz zajtra mali rodit...ze este si treba co-to popisat rychlo ci to sa fakt tak ponahlate na tu stranu 1 000 ??? 😀 😀 😀

hajdylca
26. jan 2010

alex uz som sa zlakla, ze som zle pocuvala 🙂
ale inak aby si tam isla, ze chcem len skusit potlacit- nemusis ani na cvicenie zostat, len 3 krat potlacis a hotovo..mne to teda nenromalne na psychiku pomohlo, lebo ja som si to ani predstavit nevedela, a tiez som sa bala ze budem fucat a tlacit kade tade,len nie tam kam mam... ale tym, ze ona mi drzala ruku na brusku a tlacila tu hlavu, tak som nemala ani kam inam tlacit.. skoda, ze sa neda taka teta zaplatit k porodu 😔 snad pri druhom 🙂

blumka
26. jan 2010

este tri strany 😀

hajdylca
26. jan 2010

blumik nie este uz iba 😀 😀

petuskaxfun
26. jan 2010

hm zase nic zatial

zoska
26. jan 2010

evita,
niesi sebec...alebo ak si tak som aj ja 😀 😀
cize pravnicka? 😉 ja studujem posledny rok- dorabam akurat diplomku 🙂 🙄

inak dostali sme vzorku actigelu od firmy multi-gyn- vraj je to dobre aj na jazvu po nastrihu...ja to poznam, pouzivala som to pri gyn. problemoch a este sme dostali vzorku naplasti multimam na bolave bradavky... tak uvidime ci to vyuzijem a ak hej ci to pomoze

zoska
26. jan 2010

petus- co? presli bolesti?

evita747
26. jan 2010

zoska, tak vela stastia s diplomkou, zlate to casy studentske 🙂

vratil sa mi chlap domov a doniesol nejake DVDs, tak to balim...majte sa pekne, dufam, ze tu zajtra este niekto zostane, ked uz je skoro 1000 🙂

zoska
26. jan 2010

ahoj evit...neboooj, zajtra sme tu tiez...budes mat co citat...ked garonka vylezie zo sprchy tak sa to tu rozšupne 😀

alex
26. jan 2010

evit neboj, ja sa ešte rodiť nechystám. My máme oficiálne termín o mesiac 🙂

janielah
26. jan 2010

no co, ako? ja sa asi nedockaaaam 😀 😀 😀

alex
26. jan 2010

ja som si práve urobila čajík. Od zajtra začnem s dvomi šálkami na deň.

garonka
26. jan 2010

baby som tuuuuuuuu sprcha v pohode akurat netečie tepla voda tak trocha studenej som mala to maly neutrpel ľadovy šok? lebo kopal a kdesi dozadu do chrbta sa skryval

a tomu koňovi co je ? zas jede pomaly

granadoooooo ty si furt vo vani? 😀

alex
26. jan 2010

a inak zachvíľku aj 30 tis. príspevkov budeme mať 🙂

maminnka
26. jan 2010

vevoncek, tak to epino uz b y som aj ja mohla nastarovat, nie? Uz som v 36 tt, podla UZV v 37.tt... od zajtra sa do toho pustiiiim!

hajdylca
26. jan 2010

alex ja zacnem od zajtra asi i 3 denne, teda zajtra asi nestihnem, to idem na poradnu (asi som divna- normalne sa tesim 😲 ), vo stvrtok chcem este kadernicke stihnut ist, do roboty zaniest tlacivo kvoli danovemu, a v piatok idem zase do Ba cvicit, tak snad rano stihnem spravit.. inak alex aj Tebe sa v nom spravia take ako by som to nazvala- oblaky? alebo take zrazeniny? ci to si ho robim moc silny?

alex
26. jan 2010

hajdy, no čo ja viem... ja si dávam jednu lyžičku na klasickú šálku a inak mi aj chutí 🙂

matesl
26. jan 2010

no teda fakt baby, problem je sa vobec zapojit ak chcete byt v obraze a docitat 😀 😀 😀

ozakj a to kolko pred porodom zvykne trosku brusko klesnut?
ja uz ho za chvilu budem mat na prsiach toho maleho 😀

janielah
26. jan 2010

hajdy, aj mne sa tam robia take mapy, to je v poho, alebo si to nechaj menej vyluhovat...ale mne to neva a tiez mi to celkom chuti 😉

garonka
26. jan 2010

mates mne ešte bruško neklesa ale mohlo by lebo teraz sa mi ťažko dycha joj

nakopem toho koňa jak ťaha pomaly 😠

suzon78
26. jan 2010

hajdy, mne tiež taký manžel urobil aj bol divný, taký horký, no a keď som videla, že on dáva lyžicu na 250ml, tak mi to došlo 😉 , dávam si len za čajovú lyžičku a vtedy je OKI, ale asi si ho budem dávať skôr okolo obeda a nie na večer, lebo ma po ňom strašne páli záha 😝

hajdylca
26. jan 2010

alex ja som si kupila v ikei taky ten ako sa to povie zasobnik- ci sitko na sypany caj, to naplnim cele a spravim do takej vacsej salky, mne tiez chuti, len sa tam spravia take nieco- ako pri ciernom caji napr.

matesl ono tusim i alex, alebo lolka davnejsie spominali, ze brusko Ti moze klesnut tak 1-2 cm, ze to si ani vsimnut nemusis...

hajdylca
26. jan 2010

suzon to fakt Ta ponom zaha pali? mne to celkom pomaha proti nej.. teda aspon som si myslela, i jablko mi zacalo zaberat, sice len na chvilku...
ale ja lubim taketo caje, ja som volakedy i pu-er pila, lapacho, hanasaki...

ozik pri kojeni sa mozu ovocne caje- ako su pomaranc a pod. ? viem, ze dzus sa moze len riedeny...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre