Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

joanna333
3. feb 2010

zdravim vas vsetky mamicky. daaaaaaaaaaaavno som tu neprispela, ale citam vas stale a vsetko s vami prezivam...
po dnesnej kontrole sa pripajam k mamickam ktore maju naplanovanu sekciu. malicka sa mi neotocila, sedi si na prdelke spokojne a okrem toho je velka, podla uzv ma 3800gramov... takze bud. tyzden mam termin na tu sekciu na kramaroch...a mam hrozny strach 😒

dodatocne vsetkym maminkam zo srdca blahozelam k babatkam... 😉

olif, drzte sa s malickou, obdivujem Vas...

zucana
3. feb 2010

vevi gratulujem 😵
baby nasa mala este spi ale uz sa zobudza...cize od 14.45 teraz dame kupel papu a potom sa budeme asi hrat na schovku 😀
suzon toto su zaluzie take ale elektricke....super vec...

joanna333
3. feb 2010

zuci, tvoja viki je podarena s tym kakanim 😀

mamonia
3. feb 2010

ahojte zienky,mozem vas o nieco poprosit? klik na stranku a pridajte avoj hlas prosim.Dakujem 🙂

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=d6...

olifcek
3. feb 2010

som sa ale nepochvalila...manzelik mi nosi papat v obedarikoch...pri malej totiz nie vzdy stihnem a paq som hladna...ale uz nieeee

suzon78
3. feb 2010

zuci aj mi to robíme na elektriku ak zákazník chce, je to z látky však? My to voláme rímske roletky...žalúzie sú z lamiel hliníkových, alebo drevených 😉

lenica81
3. feb 2010

ja chcem tiez taky porod... teda, asi trosku dlhsi, bo mi treba pichnut atb, ale aby to nebolo trapenie... 😅

suzon78
3. feb 2010

joanna držím palčeky!!! 😉

olif dobrý nápad, nosí ti ich z robotky? Môj muž má tiež výborné obedy, široký výber a za lacno 😉

joanna333
3. feb 2010

dik suzon,
ja som mala prvy porod ukazkovy aj ked mal maly 4kg...

blumka
3. feb 2010

joanna aj ja drzim palce...a uz vies presny termin?

suzon...tie rimske roletky aj ja chcem do mojho domuuuu 😉 aspon do urcitych izieb...
my tu mame aj dizajnersku poradnu 😀

maculienka123
3. feb 2010

baby jedli ste makke syry pocas tehu?

blumka
3. feb 2010

maculienka ja som nejedla plesnive, mozarelu, ricotu a take tie typy

olifcek
3. feb 2010

SUPER SA TO ROZBIEHA, TESIIIIIM 😵 😵

poradte...ako malicku prebalovat, aby neplakala...kvoli pruhu x;o( pred papanim place odusu...po papani mi bude blinkat, ak pockam dlhsie, uz bude hajat...mam vtedy? i ked ani to nemusi pomoct ;o(

lenica81
3. feb 2010

macu, nie, nejedla... a moj muz mi tu furt kraja pred ocami plesnaky... mnam... tak mozno o rok... 😔

suzon78
3. feb 2010

blumi, mám na starosti štúdiá čo máme po SR, prešla som si aj školením, musím produkty poznať a chodíme aj vystavovať v BA v Inchebe i v Nitre 😉 blumi máme štúdio aj v Košiciach..

teuska
3. feb 2010

caute babulky 😅
Nejako nestiham, ale v kratkosti chcem napisat, ze konecne mam schvalenu tu sekciu, termin mam 17.2. s tym, ze ked sa maly otoci tak to bude spontanne. Tak teraz len dufat, ze sa nevypyta skor 😅 Ale to by asi nevadilo. Dnes tam bol velmi mily lekar a vcera som teda mala urcite svoj den B ako Blbec 😠

Gratulujem dalsim mamickam. Prajem vsetko naj, naj, naj.

maculienka123
3. feb 2010

nemyslim plesnive syry ale take lunexy napr.alebo natierkove maslo

suzon78
3. feb 2010

maculienka ja ak mäkké, tak len tavené, klasický syrokrém 😉

olifcek
3. feb 2010

suzi jj, z prace, ale prave mi povedal, kedze sa zajtra stahuju do novych priestorov, ze to bude mozno chvilu probs. , lebo tam este nie je kuchyna ☹

blumka
3. feb 2010

maculienka, neviem co je lunex ale natierkove maslo som jedla aj tavene aj tvrde syry..len tie nedozrete nie

suzon78
3. feb 2010

olif, maminu alebo svokrušu nemáš nablízku? Alebo skús navariť a zmraziť aspoň do tej doby, kým mužík nezačne nosiť...už mi aj tebn môj povedal, že skvelý nápad...bude teda aj mne nosiť, ale asi deň dopredu, keďže chodí neskôr z práce, od hladu by som dovtedy umrela.

olifcek
3. feb 2010

suzi jj, i mne nosi dopredu a tp az na dva dni x;o))) doteraz mali na vyber z 8druhov jedal...uvidime, co bude od zajtra 😕

svokrusa je daleko a mamka...ta zatial chodi takmer kazdy den x;o) vzdy, ked ku lekarom treba ist...

blumka
3. feb 2010

olif, s tym zamrazenim je dobry napad...popros mamku nech ti niekedy uvari a das si zamrazit ...nejake omacky napr. alebo polievky a tak...
suzon a kde mate to studio? 😉

blumka
3. feb 2010

teuska, super ze sa to nakoniec takto vyriesilo 😉 skusala si nejake cviky na otocenie? mne napr. odporucal lekar lezat vela na lavej strane, ze tak sa babo otoci skor..plus macacie chrbty..

matesl
3. feb 2010

jeeej, tak dalsie babatko...no uz asi kazdy den nieco pribudne a jak kukam tak ku koncu mesiaca aj po 3 na den, co tam mame terminy take neskorsie 😀

suzon78
3. feb 2010

blumi pošlem Ti link, ale keď tam pôjdeš, ak teda sa vyberieš, daj mi vedieť, zavolám kolegyni a poviem, jej ,že prídeš, nech Ti dá dáku zľavu 😉 . Pozri si aj záložku, kariéra - čo hovoria zametnanci, ešte som tam vycapená 😀 a je tam aj kočka, čo robí v KE.

http://www.ksystem.sk/

Košice, Jakobyho 1, 040 01tel: 055/799 74 41
fax: 055/799 74 40 Otváracie hodiny
mobil: +421 918 341 843
e-mail: info.ke@ksystem
PO - UT : 9.00 - 18.00 hod
ŠT: 9.00 - 18.00 hod
ST a PI: 9.00 - 15.30 hod
Obed. prestávka PO - PI: 12.30-13.00 hod

blumka
3. feb 2010

baby mna dnes nenormalne pali zaha 😝 😝 😝 uz som skusala vsetky mozne prostreidky na jej uhasenie a nic....ked zerem jak kyselina tak pali menej, dnes sa kontrolujem a fuj 😠

blumka
3. feb 2010

suzon ty si zlata 😉 dakujem...no neviem kedy sa tam vyberiem, ale muz uz do mna huci ze si mam zacat vyberat dekoracie do domu a tak... tak pokukam 😉

suzon78
3. feb 2010

blumi tie údaje som kopírova z netu, trošku mi to rozhádzalo riadky, ale údaje sú správne 😉 Dostalo sa mi však echo, že majitelia uvažujú zavrieť toto štúdio, tak neviem, či je to pravda, musím zistiť ☹ to by bola škoda, je tam veľmi dobrý personál, len škoda, že to nie je situované v centre mesta...

blumka
3. feb 2010

jezis, aj americke mate? super..ukazem muzovi 😉 ..tento konik to vam je sranda, co vsetko sa tu k cloveku nedostane 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre