Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
24. sep 2009

olif, tak ty si sa zodpovedne pripravovala... 🙂 my sme sa brali v april a ja som si slavnostne bola vcera pre novy obciansky 😀 a inak niekto, tusim blumik mi vravela, ze na poistovni by mi mohli dat pokuty, tak predsa len nie...moznoze len preto, ze som tehotna, tak sa zlutovali... 😀
a podpis mam ako prvacka, normalne pisanym pismom, nic nacvicene 😀

maculik
24. sep 2009

jani, tak to si si dala riadne nacas 😀
ja mam tiez podpis ako prvacka, skusala som aj nieco efektne, ale nejde mi to, takze ak by mi niekto ukradol kreditku, v pohode by moj podpis napodobnil 😖

Oki kocky, ja sa na dnes lucim, idem pre malinku do jasli a vyrazame, mozno sa este vecer ozvem z Bonnu, ak uz nebude uplne hotova. Aj teraz mi ostalo strasne zle, musela som si dat kavu, ktoru neznasam, ale bala by som sa ist bez toho.

Tak zatial pa a najneskor zajtra som tu 🙂

megg
24. sep 2009

ahojte,
tak morfo mam uspesne za sebou, vsetko vyzera byt uplne super, len pohlavie stale nevieme 😒 A my sme tak moc zvedaviiii. A na 3D ma objednali az ku koncu oktobra...no to ako vydrzim dovtedy ☹

janielah
24. sep 2009

megg a kde ta na 3D objednali? ved v bratislave si mozes vybrat, podla toho, kde ako maju plne...nie?

megg
24. sep 2009

objednala som sa v gyn-five. A o inych neviem kde to robia? Mate nejaky iny tip? zda sa mi to u nich dost neskoro..25tt.

olifcek
24. sep 2009

jani hehe, no ja som mala doteraz v celku podobny podpis, takze sa to da, hehe x;oD

no, je super, ze ziadne pokuty nehrozia, lebo len v pondelok budeme mat na matrike nachystany sobasny list, cakame este na kupnu zmluvu na bytik, nech si zmenime OP hned, no a potom aj do poistovne zajdem, nech si ma premenuju, alebo im len zavolam a poslem novy OP x;oD

maculik stastnu cestu prajem

megg prosim Ta, aku s;pravu Ti urobili z morfo? ja som sa totiz s lekarom ani sestrickou o morfo nebavila, tak neviem, ci mi to uz priamo v tom 3D robili...

janielah
24. sep 2009

25 tt je ok, ani male ani velke babatko...ja chodim do ruz.nemocnice k sukromnemu lekarovi, aj oni robia 3D..ale podla mna ked si das na google, tak ti toho vypluje vela...treba to len povolat asi, ze kedy ma kto aky termin...
a oli, mne ziadnu spravu neurobili z morfo, len doktor zkonstatoval, ze je vsetko tak, ako ma byt a hotovo... 😕

olifcek
24. sep 2009

janielah a co vsetko tam meraju? mne naposledy merali rucicky, nozicky, pocitali prsteky a palceky, merali hlavku, mozog, srdce, i priechodnost krvi v nom, chrbticu, oci, noc, peru....asi na 3D robia vsetko, co na morfo, ze? 😉

megg
24. sep 2009

Olif, presne tak, doktor zhodnotil, ze je to OK, ze vsetko sedi na termin. viem ze spominal, ze pri 3D sa robi zaroven aj morfo.

Janielah, ja viem, 25tt je asi ok, ale ked mne sa nechce cakat dalsich 5 tyzdnov na to, ze co vlastne cakame 😲

zucana
24. sep 2009

baby cafte ja sa musim pochvalit 😀
najprv ale v ikea som bola kvoli kuchyni a nic som nevybavila lebo o 11 tam bolo milion ludi ja nechapem ci tu ti ludia nepracuju...tak som sa nastvala a isla do toho velkeho obchodu pre deti (co som uz raz bola ale bolo tam vela ludi a nebola predavacka prijemna) teraz tam nik nebol a ona mala asi dobry den....
a vybrala som inu postielku s inou komodou do ktorej som sa zamilovala (davam do foto) je to komplet postielka, matrac, prkrivka, a vsetko co vidno 😉 som sa proste zamilovala aj ked cena je hrozna ale svokre som uz povedala tak zatial neprotestuje 🙂
a kupila som aj pyzamko macko pu od disney 😅
a najlepsie na koniec:
vecer mam stretko s kamoskou co mi donesie 3 tasky oblecenia pre tehu a volala mi teta z Bolzana (ta co som ju uz spominala) a asi chce nieco vyzehlit ale po muzovi mi posiela slamenny kos kolisku, stolicku, hojdatko a 3 krabice oblecenia dievcenskeho a ine veci 😀
http://www.picci.it/picci.htm
- ultime novità to prve ...diamante

janielah
24. sep 2009

ja som objednana na 3D v 23 tt, sestricka vravela, ze je to idealne...tak skus niekde inde zavolat, ci aj teba nevezmu v 23 tt..hm? a ako to ze vobec nic doktor nevidel?? ani u mna najprv zevraj nic neviedel, ale ked vytusil, ze ja bez toho aby nieco povedal neodidem, tak zahlasil pohlavie 😀

fiiiiha, oli, tak tebe to robil asi uplne najdokladnejsie, mne meral hlavicku, brusko, stehennu kost a zrejme este vselico, co ja som ani nepostrehla, lebo sme sa tam s manzelom na seba vyskierali 😀 alebo potom opat to plati, ze v ke lepsi doktori...no neviem..

zoska
24. sep 2009

jéj zuci krasny nabytok, dobre si si vybrala 🙂

olifcek
24. sep 2009

zuci posobi pevne, to je dobre x;o)

ani mne nebolo pohlavie vidiet, ale kusok s bruskom potriasol, resp. po nom poklopkal, babo sa otocilo, a bolo vidiet vsetko, co potreboval x;o)

janielah no, mne to vsetko merali v 16+2 a teraz v cca 20tt, kontrola vraj v 30tt sa este robi, ale to kazdej, predpokladam x;o)

zucana
24. sep 2009

😎 mna poslal poprechadzat a otocila sa vikina jedna...rano strasne kopala lebo sa mi spustil alarm a to je dost silne...tak som sa aj lakla ci sa jej nieco nestalo 😀
a teraz tiez tak jemnunko kopka...asi citi ze sa tesim ze co vsetko bude mat 😉
inak ta postielka ma zaujala prave tym ze je velmi masivna....

ewelyne
24. sep 2009

zucana a cela ta izbicka co je v tom linku, ci len postielka a komoda?
je to prekrasne. 😉

zucana
24. sep 2009

cela len okrem tej kolisky bude na tom polozeny ten slamenny kos 🙂 ten posiela teta..je ta ista znacka 😉

janielah
24. sep 2009

zuzi, parada, tak to ti mam co zavidiet 🙂 tesim sa s tebou 🙂

zucana
24. sep 2009

ved ked som to zbadala tak som sa strasne zamilovala...a posledny rok som velmi setrila...takze aj keby svokra mala nieco proti tak si doplatim....ale aj ona sa zamilovala 😀 najdolezitejsie je zdravicko to je samoska...ale ked mozes ak nekupila by si? a zasa tie co som davala vcera tak nebol az taky strasne velky rozdiel...a bez perinky..ty brdo tu perinka s tym okolo postele ze 150 eur....

zucana
24. sep 2009

ale za nakup nad 1000 eur mi daju 20% zlavu plus vela darcekov...takze zoberem aj kocar tady 😉 to je dost 20% zlava nem?

olifcek
24. sep 2009

zuci to je f poho. u nas je priemerny plat cca 300eur...hech

olifcek
24. sep 2009

cize tu by si to vela ludi dovolit nemohlo...ale ja vzdy vravim, ze ten, co ma, nech si kludne minie na co chce, ten co mu to nedopraje, je chudak 🙂

olifcek
24. sep 2009

zuci veru, 20% je priiiima, vyuzijes paq tie peniazky inde, chi 🙂

marhulka20
24. sep 2009

Ahojte 🙂 Baby ja som zabudla moje heslo na FB 😅 tak sa zajtra zaregistrujem zas a potom si Vás pridám a napíšem sem aj moje meno 😉

hribikana
24. sep 2009

ahojte
naposledy som prispela na nejakej 14 strane, takze uz si ma asi ani nepamatate 😀, ale ja nic nestiiiiiiiham, ale sem tam si Vas precitam 🙂
k tym podpisom: ja som uz nieco cez rok na materskej, takze ja uz zabudam pisat, nieto sa este podpisat
takze sa drzte

zucana
24. sep 2009

olif ja som mala na slovensku viac ako tu na zaciatku a este aj sluzobne auto, vsetok benzin preplacany, telefon a pracovne obedy...tu sluzobne auto ani nevedia co je pokial nie si v nejakej velkej firme ... ale vraj murar tu zarobi na hodinu asi 17 eur tak hovorim ze idem robit murara 😒
a zivot je tu strasne drahy...len tie vecicky ked porovnavam ze tu ma stoja 30 eur a mamina kupi za 10 eur....
ale co som dnes usetrila na veciach co mi dodaju znami a rodina tak investirujem do nabytku 😀

blumka
24. sep 2009

zdraviiiim...ked sa bavite o podpisoch, na mne sa kazdy smeje, lebo ja mam taky podpis ako nejaky ucenllivy prvacik...na vyske sme sa ucili normovane pismo a odvtedy mi to ostalo..snazim sa to vypisat ale vyzera to otrasne, tak radsej pisem pekne 😀

olifcek
24. sep 2009

zuci jj, ale tu su asi vo vseobecnosti o dost nizsie platy ako tam tak je to asi vyrovnane, ze? x;O)

zucana
24. sep 2009

olif tu je priemer takych 800 EUR. a ked si zoberies ze najom ta vyjde 600 eur taky lacny a platia sa tu nenormalne dane a vsetko stoji omnoho viac ako na slovensku...neviem ale ja dam v obchode tyzdenne 150 eur a zda sa mi to nenormalne...a to sme dvaja a nekupujem vela masa....

zucana
24. sep 2009

inak jeden nas zamestnanec ma vyplatu 1300 eur (aj s rod.pridavkami) ma 3 deti a manzelku co je na materskej a tu teda dostavala len 5 mesiacov a z toho sa podla mna vyzit neda....

olifcek
24. sep 2009

zuci, tak tie platy asi niesu ani u vas ani u nas nic moc. u nas zarobia 300 eur, tolko stoji i podnajom, plus aj viac...a to este nejedli, nepili x;o( materska je malicka a aj rd..i ked tu uz dvihli tusim, ale itak je to slabe, no ovela lepsie ako doteraz...

som rada, ze drahy slusne zarobi, cize biedu triet nebudeme, hech x;o)

ale je mi smutno, ked vidim, kolko ludi zije od vyplaty do vyplaty, resp. zivori x;o( no..pomoct nedokazem, takze...glg...ale nezavidim taky zivot...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre