Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
1. sep 2010

@maminnka moja hej aj si uz sadne sama z polohy na brusku aj ked ju este hadze pri sadani si a ma slabsie ruky zato nohy ma strasne silne...ale my sme o 1 dopredu 😉

olifcek
1. sep 2010

@maminnka my este nesedime same...a dr. neuro vavela, ze je to uz ale za dverami, no ale, ze je dost mozne, ze Oliv bude patrit medzi deticky, ktore sa najprv postavia a paq sadnu, lebo jej sla hned do stoja zo sedu, ked jej rucky dala ;o)

Tvoja uz sedi sama?

olifcek
1. sep 2010

@maminnka ked ale dame Olivke ruky, vytiahne sa sama do sedu a uz i posedi x;o)) ale dr., ze nech to nerobime casto, lebo este spodok chrbatika nema na sedenie rovny 😵 😵

maminnka
1. sep 2010

@olifcek nie, nasa este nesedi, ked ju posadim, zosunie sa dopredu... sedenie ju nejako nezaujalo.

maminnka
1. sep 2010

@zucana Natalia ma tiez nohy silne, ale rucicky troska zaostavaju. Este stale v polohe na styroch nevie ovladat ruky, nevie co s nimi 🙂

njonja
1. sep 2010

@zucana mam tiez niekedy ten pocit☹ si tu niekedy pripadam ako z inej planety. Tie zeny su jedna katastrofa! A to nehovorim o tom, ked sa tu trosku zensky obleciem - (neznamena to vyzyvavo alebo sexi - len saty, vysoke topanky a namalovana) sa na mna pozeraju ako na k.... To aby som chodila v ciernom, sedom a tmavomodrom. potom zapadnem do kolektivu....

njonja
1. sep 2010

@svetlankat , @olifcek, @avaka,@jaja32 - dakujem za podporu🙂 Je to skratka divna zenska... Uz jej fakt nic nepomozem.

njonja
1. sep 2010

@maminnka vy ste uz na styroch???? UUUZASNE🙂 my sa tam este pomalicky dopracuvavame, ale asi mesiac to este potrva...

maminnka
1. sep 2010

@njonja na styroch sice sme, uz 3 tyzdne, ale nepohne sa dopred 🙂 ak sa chce niekam dostat, plazi sa. Na styroch sa stale len pohupuje a nervaci, ako to, ze jej to nefunguje dopredu 😀 aj maly jej to ukazoval, ale no proste... jej to nefunguje 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
1. sep 2010

cafte 🙂
@blumka Tete ze aký výrok- v akom je to stadiu? 😀 😀 😀 zajtra ide do skolky uz, kuriatko male, drzim prsty a ty moc neplac lebo ju vystrasis 😉

@zucana svokra vie ze hladate dom? pamatam, ked ste chceli este predtym ked si bola tehu tak robila sceny, teraz je klud?

@njonja nemam slov na tu zensku, akoze normalne mi snka padla a pozastavil sa mi mozog 🙄

inak tu mame zasa vystrahupred povodnami, v niektorych castiach mesta a na dedinach sa uz vrecuje 😖 zajtra sa chystam pozriet starych rodicov na Liptov, tak hadam bude krajsie, lebo ma uz depka chyta...

olifcek
1. sep 2010

@rivatha jj, dnes sa pri hre dokonca dala i na 4 x;o) ale to pri hre s tatkom bolo, no x;o) ale som stastna, ze sa uz plaziiiiiiiiiii

maminnka
1. sep 2010

@rivatha myslis Natalku? hhi

zoska
1. sep 2010

@olifcek ja myslim ze teraz to uz pojde rychlo 😉 este jej spevnie ta spodna cast chrbatika a uz nebudete za nou stihat 😉

olifcek
1. sep 2010

@zoska dakujem za podporu c;o) som dnes stastna ako blcha 🙂 moje sikovne predcasniatko, fakt x;o)

maminnka
1. sep 2010

@olifcek veru sikovne! vdaka maminke!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
1. sep 2010

vsetkym, ze ake mate sikovne babatka... 😵 joj, ci ma to len tesi... mna tesi aj ten moj chrustik, ale ten si dava nacas... 😉

njonja... kasli na nu a vsetky zavistlivky, sak si kocka a mas co ukazat, tak to ukaz... 😎

zosi, nech to pocko uz nestrasi... 😢

olifcek
1. sep 2010

@maminnka alebo skor vdaka tatkovi x;o) je z neho cela paf, tsssssssss 😉

blumka
1. sep 2010

hu..
Terezka uz je pobalena, podpisane vsetko, som mala gucu v hrdle ked som ju balila..akokeby na koniec sveta sla 😢

@maminnka to vobec nevadi ze este sama nesedi, ved ma este more casu 😉 do konca osmeho mesiaca je to uplne bezne, v deviatom uz by si vraj mali same sadnut ale su aj deti ktore si same sadnu az po desiatom a je to normalne 😉 lepsie je si pockat ako nasilu davat sediet 😉 ani juli nesedi a o tyzden aj daco ma 7. mesiacov 😉
na 4 sa uz dava, pohupuje sa a hadze dopredu este nevie co ma robit s ruckami a nozkami pri tom ale vidim ze kazdy den uz v tej polohy vydrzi dlhsie a dlhsie aj rucky uz ma take silnejsie 😉

olifcek
1. sep 2010

pomoooooooooooc, my sme s mm zistili, ze nam tu olivka na mne haja od cca 14.00...co bude v noci, aaaaaaaaaaaaaaaaa 😅

olifcek
1. sep 2010

@blumka ja ked si predstavim, ze i ja toto s Oliv budem riesit, tiez mam gucu v hrdle...

@blumka jj, i ja som vdacna neuro, ze upozornila, ze mozno rovno bude stat, ze nech sa nelakam..ja bych sa itak nebala, viem, ze vsetko bude robit, je jedno ako skoro x;o)hlavne nech je zdrava a s krasne rovnym chrbatikom 😵

zucana
1. sep 2010

@zosi neviem ale tusi asi lebo stale chodime niekam na pol hodku 😀
@nonja no ser na nich prosim ta tu je to skor ked sa nenamalujes a nevychystas ze na teba kukaju jak na rumunku
a takto sedime....na fb davam viac foto z dnesneho 'cvicenia'

olifcek
1. sep 2010

@zucana parada

maminnka
1. sep 2010

@blumka ved ja viem, ze to netreba silit, len som pozerala synove video z cias, kedy mal pol roka, ten uz sedel a lozil. Podla knihy o bystrych detoch Natalka vsetko zvlada primerane veku, akurat to sedenie tam dali na 6. mesiac, podla mna tiez skoro. Tak som ju skusila posadit, co to urobi. A nema zaujem, takze to neachavam na nu 🙂
@zucana kraaasne sedi Vikinka! 🙂
@olifcek nasa spala od 10,00 do 14,00 uz som musela ist za nou, zacinala som sa bat.. poridem do spalne a ona si veselo rozprava s hrackami 🙂

martina293
1. sep 2010

Ahojte chcela by som sa vás opýtať chcela by som nášmu malému kúpiť topánočky už také "ozajstné" ale nikdy som nenašla topánky veľ. 18 všade majú len od 19 vyššie neviete mi poradiť?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
1. sep 2010

@martina293 ja som včera kupovala v Deichmane maju aj 19tky ale my sme kupovali 20tky a stali nas 12 € krasne kožene ale boli aj za 20 € tiež take čísla mali 😉 a maju aj 18stky len treba pozrieť

garonka
1. sep 2010

inač kuk 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre