Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
28. jan 2010

zuci zatim nič len sestra dedy by mala dnes porodiť tak čakame na newsky 😵

a Vikinke je dnes už lepšie? krem na riťku pomaha? aky jej krem davaš?

blumka
28. jan 2010

gari, do tych 170 je to vraj ok...ved mne tiez povedala sestricka ze sa nemam znepokojovat, ze este stale to je v norme ale ze uz na tej hornej hranici..tak preto idem v pondelok radsej a nie az vo stvrtok na monitor

zuci, juj, chudiatko viki..snad jej masticka pomoze..
sa mi o vas snivalo 😀

blumka
28. jan 2010

zuci a ze malicka kycha to nemusi byt nadcha...oni si tak cistia nostek..ale ak ho ma plny tak radsej daj tie kvapky..ja aj teraz davam terezke preventivne slane kvapky Physiomer 😉

janielah
28. jan 2010

joooj blumi, ved uz aj na FIT LOPTE SKACEM A NIC... ze Miazgovci 😀

babky, ja pojdem na monitor prvy krat v pondelok. tak ake maju byt hodnoty? co si mam vsimat?

zucana
28. jan 2010

no je to nieco ako sebamed ...taka biela pasta...fissan
uz je lepsie...teraz uz spinka...potom spala od tej 3.30-7.40 a potom od 9.30 do 13.00 a teraz hajka od 14.40 tak uvidime dokedy...snad v noci nebude buntosit lebo spime uz s tatinom...
ona proste kandi vzdy ked ju prebalujem ked jej tu ritku umyvam a utieram tak akoby ju to tam podrazdilo a potom to na mna vystrekne a to doslovne.... 😕
a este jej neodpadla pupocnikova...ma tam aj tosinku zaschnutej krvicky vnutri...snad je to ok.nicim jej to neosetrujem iba udrziavam suche...vy ste na to nieco ddavali?

blumka
28. jan 2010

zuci, ja nic..v usa mi vraveli ze nic..ze to vyschne a odpadne...a aj Tete mala trosku krvicky tam ale ked odpadlo bolo ok...
a este k tomu spaniu..nebojte sa ze ked vela spia cez den ze budu buntosit v noci, etse su malicke este nemaju ziadny rezim, mozno par dni tak bude ze budu viac spat cez den ako v noci ale oni si to upravia sami a hlavne mne sa potvrdilo a to nielen u terezky, ze cim viac dieta spi cez den tak je potom spokojnejsie v noci, lebo nie je pretazene a prestimulovane z celeho dna 😉
ale uz sa tesim (ironicky) na tie prebdene a prekojene noci 😅 uff...ale uz si budem tentokrat opakovat, to prejde, to prejde, to prejde 😀 😀

deda
28. jan 2010

tak hlasim, že sestra ma synčeka Miška,ma 51 cm a važi 3620g.už sa neviem kedy ho vystiskam...

garonka
28. jan 2010

jani len budeš ležať alebo si pospíš
horna krivka je srdiečko malinkej a dolna tvoje kontrakcie, tak ako blumka píše do tep do tych 170 by mal byť oki

blumka
28. jan 2010

deda, graulujeeeeeeeeeeeeeeem...tak a teraz sup sup ty do nemocky a porodit maleho bratranceka Miskovi 😉

garonka
28. jan 2010

deda sestričke veľke blahoželááááááám a Miško ma krasne miery vau 😵 😵 😵

zucana
28. jan 2010

dik blumka...ved ja som aj spala takych 6 hodin....tak si hovorim ze je to dost nie? ze niektore maminky nespavaju vobec...a ved som si trosku predspala 😀
teraz s maminou upratujeme a tesim sa vecer mi spravi palaciky 😉
deda gratulujem sestricke...krasne miery 😵

zoska
28. jan 2010

deda gratulujem aj ja k tvojmu synovčekovi 😵 segre zelám vela mliecka a nech su zdraví

blumka
28. jan 2010

zuci, 6 hodin je paraaaaaada...ja som mala noci ked som spala 2 alebo 3 hodiny..to boli ine stavy potom cez den 😖

garonka
28. jan 2010

zuci ja ani v noci toľko nenaspím 🙄

deda
28. jan 2010

hodila som foto maleho Miška do mojho albumu

garonka
28. jan 2010

deda aky je krasny bacuľaty 😵 😵 😵 😵 😵

supi
28. jan 2010

deda, tak to bola dobra rychlovka... gratulujem 😵

deda
28. jan 2010

strašne je zlaty, už sa tešim ked ju pojdem zajtra pozret do porodnice,išla by som aj dnes ale nech si odychne, určite je unavena

olifcek
28. jan 2010

zuci krasne Ti mala spinka x;O) nasa ako kedy, ale nestazujem si x;O) je to nase babatko a sme tu prenho /teda ja a manzel/ x;o)

blumi jj, ja i take noci, kde som kazdu hodku kojila, ma slo slahnut od unavy...a este po kojeni som taaaak ustata, ale vraj je to normal stav...podla toho viem, ze fajne taha a papa x;o)

garonka
28. jan 2010

to sa všetky sankujete? či hajate? aby bola nočna? 😀

martinaj
28. jan 2010

no tak ja som tu 🙂 pospala som si 2,5hodiny... 😵 do ruzova 😀
ten vytok uz nemam, bolo to urcite z vysetrenia....
jej deda 🙂 ona isla do poradne na 5 prstov otvorena? boze a to necitila? ja ked som bola na 5 prstov, tak som uz umierala, ani kontrakcie nemala?

zucana
28. jan 2010

olif v nemocke aj moja bola len na prse ale taraz sa uz roztahala....mi mliecko same tecie 😀
tu sneh nie je ale zima poriadna...v sobotu mi uz maminka ide prec 😢
baby inak no podme podme uz sa to blizi 😉

lolka
28. jan 2010

ahojte 😉
deda, mas krasne babatko v albume, sestre gratulujem 🙂
zasa ste tu riesili monitor a ake maju byt ozvy....no, ja som este nebola, ale chcem sa na to opytat v pondelok v poradni. som zvedava ci ma vobec posle 😕

baby, dnes by mal byt spln, ktora bude rodit ?? 😀

zuci, uz mam DVD od Pauliny 😵

zucana
28. jan 2010

juj loli super som rada sorac ze tak dlho 🤐

olifcek
28. jan 2010

lolka, myslela som, ze ja budem v den splnu rodit...hech...

olifcek
28. jan 2010

ale dobre, spokojna som itak x;o)

suzon78
28. jan 2010

Ahojte 🙂
aj ja som si dnes okolo obeda pospala, ale som asi ešte viac unavená..
blahoželám vštkým nivopečeným mamičkám k ich zlatíčkam a prajem hlavne veľa zdravííííčka 🙂

marti a mala si ten výtok aj svrbivý, lebo ja mám po kontrole, tiež taký a je to dosť nepríjemné, rozmýšlam, či to nebude aj z tej masáže hrádze, či som si tam dačo nezaniesla, sakriš ☹

dnes mi prišlo aj rozhodnutie zo sociálky o výške materskej...baby materská je 55% z hrubého základu, zamestnávateľ už nič nedopláca?

maculik
28. jan 2010

lolka, ja sa hlasim, ja uz chceeeeem rodit, nechcem vyvolavacku toho 8. 😒
No zatial to velmi nevyzera, uz to vidim, ze zajtra pojdem aj na tu akciu manzelovi do prace, odchadza im druhy najvyssi sef na dochodok, tak prenajal v meste miestnost a bude kopa jedla, pitia, kubanska hudba (je z Kuby) a manzel mi pred 2t oznamil, ze povedal, ze pridem, tak som sa smiala, ze jedine ak s malym na prse, no a aha 😅

zoska
28. jan 2010

maci tak sa riadne vlň na kubanske rytmy a maly sa mozno vypyta 😀

suzi...jj 55% nic viac 😒
ja som este nedostala papier zo socialky o priznani a vyske materskej...im to riadne trva...za januar som mala platit len za 11 dni, ale kedze mi este neprislo to vyjadrenie tak musim zaplatit sumu za cely mesiac a potom si to ist pytat naspat...jak u debilov 😠

martinaj
28. jan 2010

suzon, nie.... to bol taky klasicky, len v nom bola krv .... ale nie zase nejake velke mnozstvo 🙂
ja by som aj sla rodit ale az od soboty..... v ziadnom pripade nechcem male narodene 29.1. poznam 2 ludi s tym datumom a su to cvoci..... 😠 v ziadnom pripade.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre