Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
4. feb 2010

martu co konkretne v soc. poistovni mas namysli?

lolka ani nemusis, vy tu vsetky mate babatka nad 3kg a teda v pohode i tiych 3,5kg..ja al emusim kukat lepsie, no...

logi, mna satky neoslovili uz ked som bola na jednej prednaske o nich...xo)

zuci, malicka ma pruh, a tymm ma drzi v strese a strachu...nesmie moc plakat, aby sa to nezhorsilo...musime vydrzat aspon 2 mesiace, aby sme sa vyhli respiracnym problemom, ktore by mohli nastat po narkoze x;O( dudlik nechce veru...len manzelov malicek x;oD

zuci malicka fakt len ked papat chce tak placka, a ked sa prebalujeme, to ju od papania zdrzuje len...a uz spinka asi hodku, krasne zalomila...x;o) je v postielke...

blumka
4. feb 2010

olifcek mysli ale aj na to ze tvoja malicka je predcasniatko, cize moze mat zvysenu potrebu maminky ako ine deticky...viem ze je to narocne byt stale s nou a mat ju na rukach, ale je to pre jej dobro...ono to vsetko raz prejde...mate to tazsie ako keby sa narodila v termine ale ste bojovnicky obidve, vy to spolu zvladnete

olifcek
4. feb 2010

blumi, dala som malickej do postielky do roku pri jej hlavke triko, v ktorom som bola den, ci dva? aj mliecko mi v noci tieklo, tak i to tam citi, nevadi?

blumka
4. feb 2010

olif, to je dobry tah 😉 malicka ta bude citit 😉 ..aj som Terezku prikryvala mojim trickom..teda oci, ale to uz bola vacsia asi tak okolo 4. mesiacov a potvorka nechcela zavriet ocka, stale kukala kadetade, tak potom som jej svihla tricko na oci aby nic nevidela a tak sa ukludnila a zaspala 😀 😀 😅

olifcek
4. feb 2010

blumi ano, ja som rada, ked ma taku naladu, len je to dost vycerpavajuce...a ako ma stale kontroluje..ani spinkat nemoze poriadne vtedy, hech...ved i v noci spolu spinkavame...a opat krasne hajala v noci...najprv tri, ci 4 hodky? vystihla som ju, ked si pytala papat len optvaranim pusinky a cmulanim si ruciciek, dala som jej papat, v polospanku sa napapala, pekne ma pustila a spinkali sme dalej dalsie dve hodky aj cosi...x;O)

ak bude castejsie chciet byt pocas dna pri mne, kupim ihned ten nosic, co som tu pastla a co ste mi odobrili x;o)

olifcek
4. feb 2010

blumi, ved Ty si poradila, tusim x;O)

olifcek
4. feb 2010

blumi a ked nezabere a nebude pokojne hajat, tak urobime to, ze si s manzelom vymenime miesta na posteli ;O) chcem aby hajala i sama a hlavne aby hajala, nech mi rastie a silneje

matesl
4. feb 2010

no ja uz sa tiez vyvalujem pri telke...
straaasne milo stretko, len keby tam tak teplo nebolo...hiiihiii
ale baby, na jar nam vonku bude super s kocikmi, musime nejaku terasku letnu potom najst 😉

supi, nic ani do IP neodpisala ... zeby dalsie babo na ceste?

kati pre teba asi aj muz dosiel potom, som este sedela vonku v aute, bo mi kolegyna volala, zas nieco trebalo riesit... 😨

blumka
4. feb 2010

olif, skusaj, skusaj...uvidis co bude vam najlepsie vyhovovat..a nacuvaj svojmu babu, ono ti povie co vyhovuje jemu a potom to bude lahsie, ked to prijmes...lebo bojovat s babom je niekedy fuska a vacsinou aj tak vyhravaju deti 😅

olifcek
4. feb 2010

blumi ja s nou nebojujem x;oD snazim sa nacuvat, ale nie vzdy to ide...

martinaj
4. feb 2010

matesl, super napad s tou teraskou.... len aby nam deti spali v kocikoch 😀

blumka
4. feb 2010

olif, ja viem ze nebojujete, vy ste tim 😉

blumka
4. feb 2010

martinka, vsetko najlepsie veronike 😉

matesl
4. feb 2010

jani,

si tu? pytala som sa maminy, takze ak na stranke www.babynames.com je Simone uvedene ako dievcenske meno, nie je problem, zapisu ti ho...

a kukni

http://www.babynames.com/Names/name_display.php...
takze mozes 😉

alex
4. feb 2010

Martinka tiež sa pripájam a prajem Veronike k meninám veľa zdravíčka! 🙂

blumka
4. feb 2010

do prcic..som hladna 😀

martinaj
4. feb 2010

jej baby dakujeme 🙂

martinaj
4. feb 2010

ja robim palacinky, mm ich je na slano, mala na sladko a ja ako pride.... 😝

blumka
4. feb 2010

mnam palacinky...
ja som robila muzovi aj Terezke na veceru parky a sebe nie a teraz lutujem..vsetko mi zjedliiiiiiiiiiiiiiii 😀 😝

garonka
4. feb 2010

guľky aj do KE priďte aj tu dame stretko 😅 😉

alex
4. feb 2010

joooj zase o jedle, neprovokujte.

katina2209
4. feb 2010

Mati ano muz prisiel pre mna si nas videla 😉 aj plienky som kupovala v tescu maju super akciu na huggiesky 🙂

blumka
4. feb 2010

garonka, ved pockaj, zacnenm soferovat a nabehnem aj so svojou certicou a Dzulianou, ti hlava praskne 😀

zucana
4. feb 2010

olif ja chapem ved prave preto som myslela ze tym dudlikom utisit ale ked nechce...muzik nech necha doma malicek 😉
vsetko naj aj ja prajem...citam tu knihu o babatkach po mesiacoch...o chvilu pride muz som zvedava aka bude noc...

zucana
4. feb 2010

ozaj pridam sa k jedlu...svokra mi spravila cheesecake ...mnam dobry...snad mozem 😀

katina2209
4. feb 2010

garonka vsak sme ti hovorili aby si prisla a pripojila sa aj tiramisu sme si dali a mates vencek mnam dobre kolaciky tam maju este som si chcela dat gastanovy jazycek ale zas nemozem byt taka nenazrana 🙂 mati posli palacinky mnam 🙂

martinaj
4. feb 2010

blumi tak si sprav aj ty 🙂 alebo zjedli uplne vsetky?

garonka
4. feb 2010

kati mňam ake kolačiky ste mali mňaaaam
ja som jedla včera tiramisu ale take suche, že nikdy viac a na vrchu bola šľahačka a nobl predajňa delikateso bože

blumi sa tešíííím Tobi bude mať frajerky 😀

olifcek
4. feb 2010

blumi jo tim, len malicka musi byt trpezliva a vyckat, ky, sa naucim, co presne odomna kedy chce...x;o)

idem si lahnut, mozno i pospim aspon hodku, kym sa malicka zobudi

zuci, i mamina vravela, ze mi manzelik bude musiet ten malicek doma nechat 😉

martinaj
4. feb 2010

kati vies co? 😀 prejdi si cez cestu pre ne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre