Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
11. feb 2010

Alex, ty ides s nami naraz 🙂

alex
11. feb 2010

tak už pome 😀

maminnka
11. feb 2010

ja mozem az o tyzden 😀 😀 😀 😀

alex
11. feb 2010

keď mne sa už nechce čakať 😀

alex
11. feb 2010

tieto posledné dni sú najhoršie tuším.
Inak dnes som sa konečne zbalila. Ledva, ledva... ešte nejakú kozmetiku.

maminnka
11. feb 2010

no ja radsej nebalim, aby som to neprivolala, kozmetiku som akurat dnes kupila zo vsetkeho take minibalenie, nech tam nejdem nabalena... ved len plienky, vlozky a zupan zaberu pol tej obrovskej tasky...

lolka
11. feb 2010

len pre info, priadal som par fotiek z dneska malej Vikinky...a zajtra asi pojdu domof 🙂
pekny vecer a dobru noc

alex
11. feb 2010

maminnka no však to, župan, plienky, uteráky, to je strašne veľa miesta. Som si nechala aj nejaké veci doma, že potom mi ich manželík prinesie na výmenu. Ja mu dám špinavé a on mi prinesie čistučké.

alex
11. feb 2010

tatko lolko máš krááásne baby. Pozdravuj maminku lolku od nás 🙂

matesl
11. feb 2010

mami, ale ked budeme v porodke, a napiseme si, kto to zavesi na kona? 😀 😀 😀
ale lolku uz zajtra asi pustia, tak jj napisem, abo jej muzikovi, ten to sem v poho zavesi 😀 😀 😀
ten moj sa tvari, ze on nevie ako to tu ma dat...a potom, ze co ma robit ak mu zacnete odpisovat 😀 😀 😅

matesl
11. feb 2010

no baby ja sa nezmestim skoro do tasky, a tiez mi chyba este ze sampon a mozno fen a hreben a misku s priborom mam na stole, aby som nezabudla 😅

maminnka
11. feb 2010

veru, lolko , mas byt na co hrdy!

Alex, pozeram, pozeram a zrazu sup, zmenila si fotku 🙂
na uteraky som aj zabudla, to je tiez riadny objedm. Beries malemu aj ciapocku a rukavicky? A co pribor? Ten na Antolskej tusim davaju, ak si dobre pamatam...

matesl
11. feb 2010

ja uz som tam supla veci aj pre maleho, tu jednu ciapku, ponozky a rukavicky tlko nezaberu 😉

alex, ide ti fcb? potrebujem obrobit zahradku a nejde mi nacitat 😅

maminnka
11. feb 2010

matesl, ak tu zrazu zmizneme ty, ja a Alex, bude vsetkym jasne, odkial vietor fuka 🙂

matesl
11. feb 2010

tak ja ked cez den nestiham, bo som v robote tak uz som podozrivá 😀

zajtra sa chcem z poradne stavit na socialke, kvoli tomu 2 piliru, ja so z tych ich tlaciv na nete hotova, tam im to vypisem a bude pokoj...

alex
11. feb 2010

juj som mala hovor, tak som sa vám nemohla venovať 🙂

alex
11. feb 2010

maminnka mám zbalenú aj čiapočku a dvoje rukavičky. Príbor si neberiem, ten by nám mali dať.

alex
11. feb 2010

matesl nejako ten FB blbne.

matesl
11. feb 2010

ja sa tam neviem dostat, stale nieco vypisuje...strasneeeee...taka zavislost ;)

katina2209
12. feb 2010

Prajem vsetkym Mamickam aj buducim Mamickam peknu noc.

S radostou Vam musim oznamit, ze 10.2. o 18,45 hod, moja milovana manzelka Katina porodila krasneho syna Marka. Obaja sa tesia pevnemu zdraviu. Odporucam Vsetkym Oteckom, aby boli pri porode, a podporili svoje manzelky, lebo je to ten najkrajsi moment na svete. Ja som bol uz pri druhom porode a mozem povedat, ze som rovnako plakal ako pri prvom. Je to nadhera. Milujem ich najviac na svete. Pozdravuje Vas vsetkych manzelka Katka. Ked pridu z nemocnice, tak sa Vam ozve.

Vstekym Vam drzime palce.

Pozdravuje manzel Peter.

PS: pridal som aj foto z nemocnice.

Dobru noc.

katina2209
12. feb 2010

Ospravedlnujem sa za preklep, samozrejme Katka porodila Matka,prvy syn Marko spinka v izbe.

Prajem krasnu noc. 🙂

Peter

ewelyne
12. feb 2010

Dakujeme Peter 😉 krasni su.... blahozelame 🙂

a blahozelam dalsim maminkam a detickam 🙂

Baby dobre ranko 😉

olifcek
12. feb 2010

ja tu kojim, a placem...tak krasne to peter opisal...

katina, gratulujem

vevoncek
12. feb 2010

ahojte tak som tu na chvíľu malý mi zaspinkal inak je to fuška sa o neho starať ako je zlatý spinká papá ale stále musím byť pri ňom a venovať sa mu lebo keď sa vzdialim nemám pokoj bojím sa že sa zobudí...

neviem ani čo vám manžel napísal ale všetko prebehlo bez problémov pôrod som mala normálny bez epidurálky lebo sa nedala dať ja som bola taký prípad že som mala slabé kontrakcie a strašne dlho a nič sa nemenilo a potom sa to rozbehlo strašne rýchlo takže mňa vyčerpali kontrakcie a samotný pôrod nebol strašný bola som síce nastrihnutá, ale nie veľmi ale to kôli tomu že nastrihujú automaticky čo som nevedela ale nástrih vôbec nebolel a šitie tiež nie pretože mi to doktorka umrtvila a v podstate rana je už zahojená mrzí ma že som si vás nestihla prečítať tak rada by som vedela ako to tu pokračuje s rodením všetkým vám veľmi držím palce aby ste mohli tak krásne spomínať na pôrod ako ja aj keĎ to nebolo jednoduché od druhého pôrodu ma to neodradilo

lucia411
12. feb 2010

Dobreee ranko dievcata a vsetky nove mamiinky 😉 prave som si Vás docitavala, pozerala tabulku, ved to sa zaplnuje kazdym dnom.....sa tesim ked tam bude uz svietit aj nasa mala bambulka 🙂 mna skolila nadcha, tak len lezat v posteli, nemam ani sily, len cajik....teple mliecko s medom, kloktanie vody so solou...ach jaj 😝 vsetkym Vám zelam krasny vikendik, pekneho Valentina a novym mamickam vsetko len to naj, hlavne to zdravie a vela mliecka!a tie ktore to mame este pred sebou, vela sil a trpezlivosti 🙂 ahooojte...

maminnka
12. feb 2010

Katinim manzel Peter, dakujeme za krasnu spravicku, tesime sa z vasho stastia! Blahozelame k narodeniu Matka! Je to krasne babatko!

martinaj
12. feb 2010

ahojte 🙂
jej ake krasne babatka 😵
evita gratulujeme 🙂
baby, ja som sa konecne som sa vyspala a vobec nic ma neboli..... ani tam dole 😀

maculik
12. feb 2010

Dobre ranko 🙂
pozrela som fotky drobcov, no krasni su, vsetkym novym prirastkom blahozelam 😵

my mame za sebou zase otras noc . Uz sa bojim, aby som z tej unavy a vycerpania nestratila mliecko ☹ Do pol4 som vobec nespala, Petko v kuse chcel papat, mne sa potom zdalo, ze uz nemam mliecko, on sa jedoval, len hladal prsko, potom driemal, ale do postielky ani za svet. O pol4 som to vzdala a zobudila manzela, tak bol hodku s nim a ja som si zdriemla pri malej. No pred 5 uz som pocula rev, tak sme sa zase vystriedali (za ten cas Petko vobec nespal), no a do rana som ho striedavo kojila a driemala, on na mne.
Fakt uz neviem, ako dalej, ja mu kludne dam papat aj kazdu hodku, len keby potom buval 😒 Aj teraz rano bol na mne uz 2x pricucnuty, ale spat nechce, aj teraz sa mrvi v postielke.
Nechapem, ako nemoze byt este unaveny...

Aspon ze Vladko ma dnes volno, tak bude s Adelkou (jasle maju zatvorene, lebo je tu karnevalovy vikend), pojdu aj von. Teraz isiel na nakup, skusim este viac papat, ci sa mliecko spusti. Aj jablkovy dzus donesie, ten mi pri Adelke vzdy pomahal na mliecko.
Aj ja som dufala, ze ked maly zaspi, tak aspon na pol hodku vybehnem sa prevetrat, no zatial to nevyzera ruzovo ☹

maculik
12. feb 2010

Matka, super, ze si sa vyspala, teraz je to vzacne, ked vsetko boli, ze? 😉 A naber si zasoby spanku, lebo ak budes mat tiez buntositela, tak sa Ti zidu - aj ked prajem Ti, aby si mala spachtoska 🙂

zoska
12. feb 2010

ahojte 🙂

Branko dakujeme za info o mamine- andrejke 😉 pozdravujeme a zelame vela zdravicka 🙂

Peter, blahoželáme k druhému synovi, krásne si to napísal o tom porode, držte sa rodinka 😉

Evita, blahoželám k synovi , teda ten sa ponahlal uz v januari 🙂

vevon- uz urcite nestihnes pocitat co sa tu vsetko popisalo, tvoj manzel nam pekne oznamil vas prirastok do rodiny, a uzivaj si krasne starosti...hhlavne nech ste zdraví 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre