Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
15. feb 2010

mna si tam ani nemali nechat, iba keby mi stupol tlak a ten som mala dobry 🙂

alex
15. feb 2010

kati, išla by som mile rada, ale malému sa nechce. Dnes na poradni lekár sklamal, že pôrod ešte nehrozí.

katina2209
15. feb 2010

Nevadi Alex ja som mala prveho den pred terminom tak si este pockaj ,aby si mohla zapisovat do tabulky a moj muzik vam napisal volaco? Lebo mi hovoril ze ano tak dufam,ze nesklamal 🙂

katina2209
15. feb 2010

Mati tak ty ides tiez presne na termin? Alebo si Veroniku prenasala?

martinaj
15. feb 2010

ano pisal 🙂
kati mne po tyzdni prenasania vyvolavali.....

janielah
15. feb 2010

Ahooooj Babulky mojeeee 🙂 !!!

Tak sme doma, prepustili nas vcera po obede.

Tak, poviem Vam, porod - ta najtazsia vec na svete... 😝 ale mame to za sebou, tak hadam to uz bude kazdy den len lepsie a lepsie. Mala je nadherna, je to to najkrajsie a najlepsie, co ma mohlo v zivote stretnut 🙂 Neviem prestat sa na nu divat, stale ju len pusinkujem 🙂

Ani neviem, co u Vas nove, kto to uz ma tiez za sebou, a kto este nie. Dajte mi prosim aspon kratke suhrnne info 😉 co je tu nove, a tak.

Ja som v den porodu - rovno na porodnici spoznala este aj Supi, ju akurat prepustali domov, tak sa prisla aspon so mnou zoznamit. Inak som sa nestretla so ziadnou z nas, i ked si myslim, ze s Lolkou sme sa museli nejak tesne minat..ale ona bola tusim na nadstandarte, co ja nie...tak neviem.

Babky, som zvedava, co je noveeeeeeeee 😉

alex
15. feb 2010

Ahoj Jani, tak super, že si už doma. Daj podrobnejšie info čo pôrod.
A videla som aj foto malinkej, juj aká je peknučká 😵

ewelyne
15. feb 2010

😉 ahojte 😉

blumi, supis, ze domenky, mi este nevieme... ja cakam na USG, mala je ok.
blumi to je ako nejaka americka komedia blba miestami 😀

hajdylca, petuskaxfun ja tomu nemozem uverit.... ze taky boli vulgarny... to naozaj??? ved sa da zistit podla datumu, kto mal sluzbu a napisat na nemocnicu a UPDNZS nejaky otvoreny list o postupoch a o tom ako DODRZIAVALI eticky kodex zdravotneho pracovnika... ja si len idem zistit meno tej pani co mi sahala na usta a napisem im pekny list... 😀 ked bude cas, lebo oni si neuvedomia, kym nebudu chodit staznosti...
a hlavne o tom, preco VSETKYM VSADE zakazuju vydavat HLASOVE ZVUKY pri porode, sme ludia, kazdy iny a kazdy inak preziva, niekto nepotrebuje takto ventilovat, ale co chcu davat KUSATKA, al. NAHUBKY????
ved my rodime par krat za zivot, oni kazdy den odrodia x ludi- ved by mali chapat a mali by byt zvyknuty...
najviac ma zarazaju ZENY- ved su zeny.... a NECHCU al. NEVEDIA CHAPAT,.... al. zabudli ako oni rodili...

katina, vitajte domka...

a baby, prajem krasne porody a urcite majte niekoho pri sebe... pomaha to a on komunikuje za vas a je vam podporou... mna by bez matky asi slahlo...
a bola sranda vidiet, ako kto v krizovych situaciach na ktore by mali byt pripraveny zvlada stres... fakt len par ludi-zdravotnikov.... 😉

maminka, volne izby, stale som sama, veci pre babo si mozes doniest, ale tu su v pohode erarne...
mast mam svoju, tu davaju len tu rybaciu... pupcek sa neriesi a neosetruje, az doma... kupe sa kazdy druhy den... plienky a obrusky potrebujes pre babo...

😵 baby, prave fotili malu a aj osttne deticky, budu v stvrtkovej prilohe Pravdy BA 😵

drzte sa. papa zatim

ewelyne
15. feb 2010

jani vitaaaaaj. mala je kraaaasna... 😵

katina2209
15. feb 2010

Ahoj Jani a kedy si porodila? Ja som tiez dnes prisla domov a bola som na nadstandarte a inak ako kojis ja sa snazim no jednu bradavku mi maly uz uplne rozhryzol tak pouzivam bepanten 🙂

ciefulik
15. feb 2010

ewe, som čítala o tej tvojej skúsenosti s "mlčaním pri pôrode" - ja že kde to preboha takto 😲 a ty si na Antolskej????

alex
15. feb 2010

ewe, no inak dúfam, že na mňa budú pri pôrode milší, lebo ma šľahne.

ewelyne
15. feb 2010

alex, neboj, oni su tu mili, ja len tu jednu lekarku a tu zensku... ostatne vies... ide o to, ze kazdej hovoria byt ticho... co je chore... a nepochopim, ale snazia sa inak fakt...
klasicky porod ako ked mas, nie je problem, len
to bola nestandardna situacia a hlavne plna adrenalinu a stresova... pre nich, preto nevedeli reagovat mozno ako by mali, ale ta pani tam prisla pocas porodu a odisla- ta s rukou... a my sme tam dosli ako velka voda,
to sa neda takto, ale fakt su tu vsetci mili a ochotni a vsetko ti povedia, vysvetlia, nenadavaju... sestricky na sestonedeli aj novorodeneckom super... vizity super- pozera ta len jeden lekar, a nie milion... ostatny su daleko...no ako fajn pristup. aj sa mi dnes podarilo posunut ocko, lebo ockuju uz na treti den, tak sme si dali termin za 4 tyzdne
😵

ewelyne
15. feb 2010

staraju sa, vysvetlia, pytaju stale... no super...
na kramaroch nas mali na haku, iba novorodenecke boli fajjn

alex
15. feb 2010

no tak to si ma celkom potešila. Som zvedavá na moje dojmy z pôrodu... 😅

zoska
15. feb 2010

Jani ahoooj 🙂
tak si sa dockala 😀
Mala je zlatunka...ja malokedy hovorim ze podoba sa na mamu alebo otca, lebo to neviem odhadnut absolutne, ale pri Simone si trufam povedat ze je na Teba 😉

tu mas prehlad babatiek:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zoska
15. feb 2010

ozi alex,
hajdy ma Branka, nie Boriska...v tabulke je chybicka 🙂

alex
15. feb 2010

uff baby, mňa tak kríže rozboleli...

alex
15. feb 2010

zosi heeeej, no idem rýchlo opraviť 😅

alex
15. feb 2010

opravené 🙂

zoska
15. feb 2010

alex kríže? hmm niekomu sa tak prejavuju kontrakcie 😉 tak davaj pozor ci to nebude intervalova bolest 😕

zoska
15. feb 2010

alex sikulka 🙂

inak myslim ze aj jja uz ma babo...dlho sa neukazala a mala termin na zaciatku februara ak sa nemylim...
inak orchidka sa tiez neukazala peknu chvilu 😕 a vlastne tam mame v tabulke vela kociek, co sa vytratili 😨

ozaj janka...
garonka ma zajtra cisarsky 😉

alex
15. feb 2010

zosi asi poslíčkovia, že by už aj u mňa 😅 No už to prechádza a tneboj, ja sa budem sledovať, keby sa to opakovalo.

alex
15. feb 2010

zosi no viem, je tam dosť kočiek čo sa dlho neozvali, tak ale uvidíme, hádam dajú vedieť.

hribikana
15. feb 2010

ahojte maminky,
blahozelam k uz narodenym babatkam a drzim palce k porodom, ktore nas este cakaju ... ja zacinam mat z toho strach ☹ ale prezila som raz, hadam prezijem aj druhy krat 🙂
chcela som sa opytat na ten bepanten na bradavky - je potrebne ho pred kojenim zmyvat? Nikde som si nevsimla, zeby sa o tom pisalo, dakujem za odpoved ... my tuto masticku pouzivame aj na zapareniny na ritku a je superova
pekny den

zoska
15. feb 2010

no bolo by to asi prekvapko keby to na teba prislo, kedze ti dr. povedal, ze to na porod nevyzera 😅

zoska
15. feb 2010

hribikana
ja som na pribalovom letaku nasla info, ze zmyvat netreba 😉

hribikana
15. feb 2010

zoska - vdaka, ja som pribalovy letak citala asi pred rokom a pol, ked som bepanthen kupovala 🙂 teraz sa mi uz nechcelo, asi to tam dopisali 😀

alex
15. feb 2010

zosi no tak to by bolo 😅 😀

zucana
15. feb 2010

😉 zosi presne simone sa podoba na janku
ahoj jani tak ako ?vitaj spat....ako prebehol porod?ako sa mate? malinka je krasna...kati a vy ako?
my uz mame 3900 gramov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre