Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
1. apr 2010

dobre ranko...
Juli dnes spala vynimocne dobre...od desiatej do druhej, potom do pol siestej a potom este do osmej, kebyze ma terezka o pol osmej nezobudi tak spinkam s nou...
zosi, isto to bude ok s klbikmi 😉
zuci, aka mala zlata, ze vam dopriala 😉

olifcek
1. apr 2010

zuci, ze wooow...vidis, dobrym ludom osud dopraje 🙂

zosi jj, rastie drobcek a ja s nou, chii...uz som jak hroch...dakujem, ze si si kukla fotky...

profilovka? asi admini, predpokladam, ze im vadilo, ze sme tam traja! grrrrrrrrrrrrrrr

zosi, nevypomsti, ved uz sa skoro nikde klbiky neriesia balenim, len u nas...jo, i ja som pisala, ze sa annag v tomto super vyznaaa, aj mi link na vyhlasku nasla, kde sa pise o vsetkyvh typoch vysetrenia 😉
zosi, fajne vysoka a tenucka si, ze wow...a malinka vyzera taaak spokojne 😵

blumi snad uz len lepsie bude 😉

my sme spinkali na rovnom, nedala som olivku na klinovy, no zobudila som sa, ked 2x zakaslala a zabehlo jej...sopliky mame kusok, tak som ju dala na klinovy....az neskor, ked sme sa trapili s tym, ze sa olivke nostek stale bori do prsa, ked lezime, som prisla na to, ze ved lahnem na klinovy i ja, to bude lepsie a bolo...hned sa fajne prisala, nostek mala volny a hajali sme...len posl. dve noci sa mi zobudi s placom, nie skutocnym, ale takym, akoze ublizujuu mi, dam prso, pomojkam a je bre, hehe

olifcek
1. apr 2010

jooj, robi sa mi kutik...grrrrr

blumka
1. apr 2010

uz viem co som chcela...
logi, napis o svojom probleme s malickym annag, mozno ide o strajk kojenia...aj to sa stava...ale je to prechodne, vyriesi sa to. tak dufam, ze to u vas rychlo prejde, cokolvek to je

olif, aka pekna foto...ja tie pravidla adminov nechapem...ved je jedno ci sme tam dve ci ja sama ci si tam dam nohu ci ruku..boze, robia z toho kovbojku 😖

martinaj
1. apr 2010

ahojte maminy 😀 tak my sme mali dnes zlu noc, asi od polnoci do pol stvrtej bol vkuse hore a potom len driemkal do rana......
teraz chrni na mne v babysatke 🙂

andrea2603
1. apr 2010

zoska, Livka sa zobudí vždy okolo 4.30 a 1/2-1hodinku vykecáva so mnou a potom ešte zaspí tak do 6.30-7.00. No čo už s ňou narobím, hlavne že leží a neplače.

olif ja mám 2 kútiky 😠

katina2209
1. apr 2010

ahojky babulky, tak nas matko vydrzal v noci 6 hodin bez papania spravil rekord nakojila som ho 20,30 a potom 2,30 ale zaspal asi o 22,00 a zobudil sa o 8,00 a teraz zaspinkal na chvilku...
Matesl dakujem tak mam jeden dudlik 1 zatial mi to staci ak by som potrebovala dam ti vediet 🙂
zuci tak vidis nakoniec vam to vyrocie vyslo 😉
baby aj ja mam kutik a este som sa popalila zehlickou na prste a cele sa mi to zapalilo a aby to nestacilo tak mam asi zapal nervu cela prava noha ma taha od clenku az k zadku ach jaj...
ale dnes je pekne poobede okolo druhej pojdem von nepridate sa? 😉

katina2209
1. apr 2010

olifcek vidis aka si kocka a ze skrina minule si napisala tebe asi sibka 😀 a olivka je krasna...
a zuci mala ake supris saty ma take matkovi asi neobleciem.... mozno este niekedy v zivote do tretice 😀 ale uz som asi stara na to 😒

maculik
1. apr 2010

ahojte,
tak Adelka ostala aj dnes doma, v noci mala zase trochu teplotu, aj ked vecer uz bola v pohode, dokonca aj zjedla trochu polievky a kukuricu (tu zboznuje). Potom celu noc nechcela ani vodu, ani mlieko, rano vypila mlieko a zjedla trochu jogurtu, a potom mi vzala papriku, odhryzla si jeden kusok a ani to nestihla prehltnut a uz aj vyvracala vsetko, co rano zjedla ☹ Odvtedy nechce nic, len trochu caju pila, idem jej dat kusok piskoty a asi kupim vyzivy, to jej pojde hladko cez hrdlo, asi ho ma podrazdene od kaslu a preto vracala. Ale teplotu uz od 1 v noci nema, uvidime okolo obeda.
Skoda, lebo dnes maju v skolke velkonocnu party, hladanie vajicok a pod., mohla mat zabavu, no ale nebudeme ju tam predsa davat len kvoli tomu...

Petko vecer zase pekne buval, najprv necelu hodku a potom asi od 21,45 do ani neviem ci 2 alebo kedy, a potom sa az okolo pol5 zobudil. No super. Ale odvtedy uz zase papa kazdu chvilu 🙂

a dnes mame presne 2mesiace 😵

maculik
1. apr 2010

zuci, tak super, ze aspon chvilku ste mali pre seba, ked uz vam ta vecera nevysla. Ale neva, ved aj doma sa da pekne oslavit, aj ked zase dobre padne trosku vypadnut medzi ludi..

olif, mala je krasna, a aka je uz velka 😵

maculik
1. apr 2010

zoska, tak fotka na tom ruzovom vankusi je super, Nelka aka je tam zlatucka 😵

matesl
1. apr 2010

ahojte,

Matka tak ja som tuto noc tiez mala desnu...kazde 2 hodky hore, ale spapal malinko, zaspali sme pri tom, za chvilu precitol, zas chcel...a takto dokola celu noc. spala som asi ľx po hodine co som zaspala s flaskou v ruke. ked som sa prebrala uz son ani nevedela ci treba prebalit ci co...zacarovany kruh...az doteraz. dala som mu v noci kusok z prsa ked ckal...tak potom zas grckal...a neviem ho teraz nijak napasovat na nejaky cas, lebo zje malo bo je unaveny...a potom je zas hned hore ze hlad...no neviem.
muz slubil, ze dojde domov skoro popoludni, ze ho vezme von aby som sa vyspala...ale v noci sa mu nechcelo vstavat...asi zas ho to nadsenie co mi slubil pomoc preslo 😒 myslim tym vstat k malemu v noci aby som v klude len odsala a lahla a nie ze vsetko kym spravim...prebalim, nakrmim a odsajem a poumyvam...tak som 1,5 hod hore zakazdym, dnes to splyvalo... ☹ ☹ ☹

matesl
1. apr 2010

inak olivcek mne annag neodpisala co som jej posielala dotaz na tie moje bradavky...ale neviem ci jej to dioslo, bo som isla dat novu spravu a len som adresata napisala, asi treba kliknut na nu a tak jej poslat spravu, nie?

katina2209
1. apr 2010

matysek chod si lahnut ked si taka vycerpana maly Risko teraz spinka ak ano vyuzi to a lahni si, budes velmi vycerpana a ani mliecku to neprospieva my sme mali celkom dobru noc Matko spal s prestavkami v noci bol len dva razy hore...

zoska
1. apr 2010

mates toto poznam, ja som tiez 1,5 hodiny hore odkedy robim nutriton..ale mala dnes spala 3 a 4 hodiny...
od tej piatej bola hore, ale od 7 mej spi 😕
no akurat sa zobudila 😀

matesl
1. apr 2010

tak teraz odpadol na mna, az som kukala ci dycha...ako keby ste ho vypli gombikom...asi bol uz dost unaveny 😅

matesl
1. apr 2010

zosi a grckate? ci uz nie

kati, musim sa najest uz nevidim od hladu, poobede budem spat, muz dojde o 13 dom a vezme ho, tak to vydrzim a potom v klude pospim. len teraz keby sa mi ho podarilo zlozit bez zobudenia 😒 aj na wc mi treba

zoska
1. apr 2010

inak byba, balite niektory na siroko?
mala sa strasne poti v tom, ma vlhke body medzi nozkami...bojim sa aby nemala zapareniny, dokelu 🙄

inak dnes je krasne sa tesim na poobednu prechadzku 🙂
ale zase sama ☹

zoska
1. apr 2010

byba= baby 😀

matesl
1. apr 2010

a niekto tu mal vcera narodkyyyyy...zeby blumkaaaaa 😎 seeecko najlepsieee

matesl
1. apr 2010

a uz je hore...ehmmmm

zoska
1. apr 2010

mates, vcera sa dvarazy vygrcala, ale veeela..bez nutritonutolko negrcala 😕
ale v noci a dnes zatial ok, ale to grganie... odgrgne si, este ju chvilu ponosim, potom ju zlozim...zacne sa mrvit, natahovat rucky nozky ako maca...ked to uz trva dlho tak ju zdvihnem a grgne si zase, niekedy aj polhodinu po prvom grgnuti...
takze v noci stresujem...aj ked grgne hned tak ju este 15 minut drzim na pleci a potom este pocuvam zvuky z postielky

matesl
1. apr 2010

zosi presne a teraz ked si grcne tak sa mu to taha jak sopel..take je to huste, a tazsie sa mu odgrgava...a aj vidim ako si obcas grgne tak zblnkavo a potom to hlce spat. a spusti plac a trepe nohami a rukami...jaaaj, kedy to uz bude dobreeeee???
aj ja ho pocuvam stale, dnes som ho mala dokonca v posteli pri sebe, inak by asi vobec nespal ☹
a ak musis balit, kup tie ortopedicke nohavicky na to, to mozes dat aj na dupky, v tom by sa ti nemala tak potit. daju sa kupit uz od 300 sk...aj v lekarnaCH ich mavaju...a tam je uz taka penova vlozka, nemusis davat plienku a postolky...je to asi jednoduchsie

zucana
1. apr 2010

cafte tak sme spali od pol jednej do 5 pak o 6tej asi potrebovala doplnit 3 sluky a pak o 7mej opat a potpm do 10.45 😉
blumi secko naj a aj petkovi k 2 mesiacikom!
a my ideme dnes vecer na veceru a teraz idem na stretk s kamoskou a pak svokra bere malu von 😀 lebo vsetci su na velku noc prec.....sme samucki ☹

supi
1. apr 2010

Ahojte idem vas pozdravit 😉 uz som tu dlho nebola ☹

nasa ema sa uz rehoce, vydava rozne zvuky... uz je s nou sranda 😀
balit na siroko uz nebalime, chvalabohu... a to grckanie z refluxu uz sa vyrazne zlepsilo. V noci nam spi celkom pekne akurat vecer mame place teda skor revy, to vzdy uplne zcervenie potom omodra ale ked si odplace svoj cas tak akoby utalo a napapa sa a zaspi...

Akurat teraz bojujeme s papanim rucicky, stale si ju zuzle, aj ked ma rukavicky, tak davam cumel 😖 ale aj ten vacsinou vypluje

Neviete mi prosim poradit ci mozem brat vitaminy- tabletky Bioscalin proti padaniu vlasov? Uz je to celkom neunosne a nechcem zostat plesata. Annag mi nejak neodpisuje

blumka
1. apr 2010

joj baby diky ale ja som mala narodky uz davno... 😀 😀

blumka
1. apr 2010

jo a olif, poznam jedno babo co uz v 2.mesiacoch malo prvy zub..takze to je veeeeelmi indivindi 😉

supi
1. apr 2010

A vcera som bola u Dr. na kontrole, uz mam 2x kramy a take silne ze hruza... a konecne mi predpisal antikoncepciu Azaliu, neberiete ju niektora? Som zvedava co to bude zac...

zucana
1. apr 2010

blumi neva uzi si 😀

blumka
1. apr 2010

😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre