Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
12. máj 2010

zuci uz kratsie, ale to neva, ponozticky maaame ;)

zuci my tiez mame malo hraciek ale v hlavkach maju aj hrkalku zaroven x;o))) ale mame i samotne hrkalky len, ale to su len 3....a vlastneee, musim oprat par plysakov...dvaja su v kupelni, s ktorymi je kamoska, takze uz je v pohode, ziadne zatata paste pri kupkani, uz si i pasticku cmula a kuka vsade okolo...

jaaaaj, som sa chcela opytat...moja mala normalne ckaaaa...ona si zuzle jazycek a casto vyda taky zvuk..ako ked si niekto zo zuba taha papu, ale nerobi to psrtami, len tahom...zuzlaju si este niekoho babatka jazycek? oliv je pri tom tak zlatunka x;o))

blumka
12. máj 2010

zuci, no ale mozno to deti citia ako sa zije v rodine...
je napr. u nas zaujimave, ze sa obe budia naraz...aj zaspia naraz, kazda sice v inej izbe ale casovo to sedi.

zucana
12. máj 2010

no ja jej nechcem brat vela oblecka lebo vsak nakupim 😅

olifcek
12. máj 2010

zuci 😀 😀

andrea2603
12. máj 2010

ahojte.
to je už na porazenie z toľkého dažďa 😠 .
U Livky ani náznak nejakého pretočenia sa.
Kde je Zoska? Bola už na tom sone pažeráka, teraz v máji ma termín, že?

andrea2603
12. máj 2010

Livka je soplavá 😠 , chrní ako malé prasiatko.

olifcek
12. máj 2010

ahoj di, veru aj u nas prsi....chjo...

livka? ved take pocasie, grrr

garonka
12. máj 2010

ahojteeee

tu v Ke čo za počko? ujo Iľko sa zblaznil alebo čo? ani vonku sa neda ísť, no fajní su tí traja zamrznutí ani teplo nieje 😠

my sme spinkali do pol 12 😀 a teraz sa hrajeme v hrazdičke ale nervačime lebo modry havko zašteka len keď ho pustím a to sa neda stale 😀

olifcek
12. máj 2010

gari no caveeees

garonka
12. máj 2010

helou mojaaaaaaaaaaaaa

kukam ako tvoja šikuľka pasie koničky 😵 😵 😵 😵 kočica to je 😵 😵 😵

doma nuda ja chcem vonkuuuuuuuuuuuuu

blumka
12. máj 2010

aj ja chcem vonkuuuuuuuuuuuuuuu...nam uz sibe z toho pocasia ☹

inak baby, odkial mate kolotoce nad postielku? aj ja chcem

garonka
12. máj 2010

blum i mne šibe a nuda

ja mam kolotoč z www.prvahracka.sk tam je akcia stojí 69,90 € a ujo kurier ho doniesol k nam domov na druhy deň 🙂

garonka
12. máj 2010

nas ten kolotoč uspava ale prvy dojem na neho bol komicky ako tie zvieratka začali sa hybať Tobi sa zľakol 😀

olifcek
12. máj 2010

blumi tu usetris
https://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/xycr/kol...

alebo chces obyc? x;o) my sme mali s plys. macikmi, no pretiahli sme to a uz neslo opravit, a tak mame novy, plastovy s farebnymi macikmi, a veru, olivke sa viac paci..a macikov ma ako hracky priviazane k postielke x;o)

napriklad
https://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/0d5h/kol...

maculik
12. máj 2010

Ahojte 🙂
drobci buvaju, svokra tiez oddychuje, tak idem na chvilu medzi vas 🙂
citat som nedocitavala, ale pozrela som aspon nove fotky, drobci su zlatucki, ako krasne pasu, spinkaju, hraju sa, papaju a podobne.

zuci, veru neber vela oblecka, ja som nabrala a uplne zbytocne, po prve dostala som plnu tasku veci od kamaratky pre Petka a po druhe, bola som na nakup v Tescu a musela som odtial utekat, co tam mali tolko krasnych veci (hlavne pre Adelku), ale aj tak som stihla dost nakupit a teraz neviem, ako sa pobalim naspat. Ale manzel ide 12.6.na volby a naspat berie moje auto, tak prinajhorsom necham nieco tu 😅

alex, tie biele bodky zmiznu. Adelka ich mala po celych hornych daseinkach, uz neviem presne dokedy, ale lekarka aj zubar mi povedali, ze to su len nejake tukove bodky ci co, ze nic zle.

a musim sa pochvalit, Petikovi sa posunul cas zaspavania cca o hodku, zaspava teraz medzi pol8-8, +- nejaka pol hodka, takze uz nie o pol10, ako predtym. Skusala som ho uz nedavat spat cca 1-2h predtym a pomaha to.
A tiez sa naucil sam zaspavat, ked vidim, ze je umrncany a unaveny a nahodou nezaspal na prsku, tak ho dam na brusko, on si trosku pomrmle, postazuje sa a o chvilu spi. SOm rada, lebo toto som u Adelky nepoznala, ona zaspat vedela jedine na prsku az do asi 8mes. A vecer hadam aj do 11mes.

Ale cmula si palec, skusala som ho vytiahnut, to spustil krik a znovu si ho nasiel, cumel nechce, tak neviem, co s tym. Len pri zaspavani, cez den nie.

olifcek
12. máj 2010

gari daki za mile slova na olivku x;o)

garonka
12. máj 2010

macu i my tak zaspavame už asi tretí tyždeň pekne zaspavame okolo ôsmej alebo deviatej 🙂
no a palec? sa podarí i nam dať do pusy ak sme sami v hrazdičke 😀

olifcek
12. máj 2010

ja bych palec neriesila x;o) hlavne, ze je babo spokojne x;o))

nam tu pod oknami kosia travu...byvame na 2hom...zatial stare okna cize akoby u nas v obyvke boli....snad mi oliv nezobudia, lebo zase sa bude hrat s bradavkami len z unavy...

andrea2603
12. máj 2010

macu 🙂 , to máš fajn, že ti Peťko sám zaspí. Ja som to zatiaľ nezažila 😖 a to mám už tretie bábo.

olifcek
12. máj 2010

adi nestras, hej? x;o)

blumka
12. máj 2010

idem pokukat tie kolotoce...
ja by som asi tiez palec neriesila, macu, aspon niecim sa vie ukludnit...ja by som brala aj palec, ked uz cumel nechce 😀
a tu sa premavaju nejake auta, asi na stavbu vozia..jemine ale robia hluk

blumka
12. máj 2010

gari, to nejaky drahy, ne? co je zo zlata? 😀
olif a ty mas taky co aj hra ci sa to len kruti, ci to kazdy hra, ci jako?

andrea2603
12. máj 2010

olif, to je tvrdá realita! alebo teda ja som neschopná mamička, že to neviem moje detičky naučiť?

blumka
12. máj 2010

ja by som povedala, ze kazde dieta je ine 😉 a take nieco sa asi naucit neda, bud to dieta riesi same a zaspi alebo chce mamu a bez nej nezaspi 😉

maculik
12. máj 2010

no ved zase si aj ja hovorim, aspon ho nemusim hladat, ked si ho z pusy vytiahne, ma ho hned na ruke 😉
a uz je hore, tak sa lucim zatial. a nech sa to pocasie umudri, uz mam toho dost ☹

olifcek
12. máj 2010

adi iste niesi neschopna. ja oliv proste nedostanem hajat mimo mna a to uz sme doma spolu 4 mesiace...i teraz haja, ale jasne, ze na vankusiku , ktory je na mne...zaspavala s prsom...a vecer spat nepojde, kym si s nou nelahnem, s tym,ze o 23.00 sa zacne este hrat, rehunat a pod. x;o)))

gari ja mam jednoduchy, kazdy hra melodiu, ja musim stale natahovat, potom mas take, co su na baterky, a nenatahujes, potom take, co hraju viac melodii, na betrky a take, ktore aj premietaju na stenu cosi...nam sa ale viac osvedcil s plastovymi macikmi, nez s plysovymi, asi kvoli farebnosti....

martinaj
12. máj 2010

caute kocky 🙂 ja mam od dnes do soboty len jedno dieta 😀
takze upratujem a zehlim 😝

blumka
12. máj 2010

olif, vies co hladaj? taku hracku co ma diery a prevlieka sa cez to snurka..akoby dieta silo..vies co myslim? pisem jak hotentot ale vies co myslim, ne? 😀

olifcek
12. máj 2010

blum a na co to ma sluzit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre