Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
15. jan 2010

ahojteee......ja som pribrala 22 kil ...ale vobec nestresujem .. 😀 😀 😀

maminnka
15. jan 2010

Jani, akoze uplne na rovinu.... nechapem o com im vcera slo, ved vyzeras vyborne... ja som sirsia vsade, na chrbate, stehnach, zadku, prsiach... a nikto mi v poradni nepovedal ani slovo.

janielah
15. jan 2010

moje babulky, dakujem, az mi do placu ide...toto si este raz precitam ked pojdem buduci stvrtok zasa do tej poradne. a veru uz nebudem ako taka trubka pocuvat, ze som neni normalna...uz im nieco poviem...a keby ste videli tu sestricku, ta mala co najmenej hovorit o vahe..akurat ze neni tehotna...krava..

ale aj tak ma vcera dostali.. ☹

blumka
15. jan 2010

jani, koncis tehotenstvo, je normalne ze ku koncu sa nalejes vodou...uvidis ze to pojde z teba rychlo dolu po porode, lebo vacsina je voda...ono sa to priberanie uz neda na konci ovplyvnit...
a nech nekecaju ze taky pripad nemali...hovadina...zeny priberaju aj viac ako tridsat...
nic si z nich nerob, ked su oni nevzdelanci blbi, nik im nepomoze...a ak mozes zmen lekara

blumka
15. jan 2010

jani, ti verim, v prvom momente clovek nevie co povedat na take blbe reci... 😖 😖
a hlavne lekari by mali vediet co maju povedat 😠 😠

maminnka
15. jan 2010

Jani, vies co??? povedz tej sestricke, ze mila pani, ja vsetky tie kila mam za par tyzdnov prec, ale ako tak na vas pozeram, vam tie vase uz ostanu navzdy!!!! Ja sa teda takto vacsinou nespravam, ale co je vela, to je vela....

zucana
15. jan 2010

ja by som jej tiez povedala svoje.neboj sa jani...poveddz jej narovinu ze sa ta to dotklo a nech si uvedomi ze si tehu a clovek !!!

martinaj
15. jan 2010

baby ja mam sunky aj pod lopatkami 😀 a obrovske 😅
momentalne to neriesim...... hlavne ze budem mat doma zdraveho, krasneho anjelika 😵

martulanr
15. jan 2010

jani co chces ved velmi dobre vizeraaas 🙂

blumka
15. jan 2010

a hlavne, doktor nevie ake to je byt tehotny tak nech drzi hubu a sestricka nech sa pozrie na seba

martinaj
15. jan 2010

maminka 😀 😀 😀

matka331
15. jan 2010

maminka 😀 😀 tak janka vrat jej to a dvojnasobne 😉

janielah
15. jan 2010

uz sa ozaj neneham takto zdeptat...ja som si uz myslela, ze som fakt nejaka nenornalna, alebo co...ako keby ma chceli uz do vykladu zavriet a ukazovat ako odstrasujuci pripad...

dakujem vam este raz vsetkym 😵 uz som aj malinkej povedela: ze no vidis babatko moje, tak sme neni nenormalne nakoniec 😵

lenica81
15. jan 2010

ranko baby... teda obed... 😎 ja som nejako blbo spala... zasa na etapy... od pol siestej do pol siedmej som bola hore... a potom som si schrupla... akurat som si dala ranajky... 😉

co sa tyka vahy, jani nesal sa... vyzeras podla mna chutne matersky... ja som pribrala nejakych 10, co je fajn, lebo ja som zacinala na 75... tak aby som nedopadla ako moja mama... ta si to potom so sebou nosila... ale sak uvidime co po prechode... to bude horsie... 😉

inak sa mi snivalo o porode... to bude z toho, ze moj muz sa vcera pytal, ze ci viem uz, ze co a ako... tak som mu to popisovala... bolo to v poho... ako z knizky... 😀

janielah
15. jan 2010

uz som si aj zemlu od radosti natrelaaa 😀

matelko1
15. jan 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
dnes som bola na vysetr.u primara,tam ma moja dr.poslala,ze sa dohodneme na cisaraku,ze to prekonzultujeme.
tak krcok mam pekne uzavrety,tllak dobry utz.drobci maju 2440g a 2420g-super co?..len mam v moci bielkoviny a pritom som vcera bola v poradni a moc bol ok.moze sa to zmenit zo dna na den?alebo ma vplyv aj to,ze rano som vypila pollitra mlieka,ved aj mlieko obsahuje bilelokoviny,nie?...teraz musim ist v pondelok rano na cievkovanie a toho sa bojim.
ja som zatial pribrala 18kg-cakam sice dvojky,tak neviem co je vela.ale poznam baby co pribrali aj oklo 30kg a po porode dali pekne dole.ved zena je naliata vodou,tak.....

martinaj
15. jan 2010

jani len si daj a nehladuj teraz hlavne 🙂
ja uz mam obed za sebou, strasne som nenazrana, ani do 12tej som nevydrzala 😀 idem si s malou lahnut, nech sa mi ma co naviazat 😀
zatial papa 😉

garonka
15. jan 2010

matelko jejda drobci maju krasnu vahu vau vau 😉 😉 😉
bielkoviny v moči som mala i ja minuly mesiac ale tlak som mala 130/80 takže oki, ale vyskytol sa mi vytok tak z toho bielkoviny vyskočili, ty vytok nemaš?
ja pijem acidko aj 3x denne som sa do neho zblaznila 🙂

garonka
15. jan 2010

baby vaše babenka su ako uložene? je to normal keď sa môj celou vahou vyvalí na pravu stranu bruško stvrdne a je kockate? ani som nestihla cvaknuť lebo som len kukala čo tam vystraja 😕

matelko1
15. jan 2010

vytoky mam aj ja.aj ja pijem kazdy boziden acidko a uz roky rokuce,ja ho zboznujem.
tlak mam dobry cele tehu,takze super.nohy mi zacali opuchat ale v tom tt je to normalne.
rodit budem cisarakom,aj primar to potvrdil.
garonka ty ako...

matelko1
15. jan 2010

garonka a aj teba cievkovali?

martulanr
15. jan 2010

dievcence prave mi praskla guma na tehotenskych gatach tak to uz co je 😠 😠 co mi chcela ta guma povedat ???????????

garonka
15. jan 2010

matelko nie nie mňa ešte necievkovali a v pondelok idem za primarom prvykrat tak som zvedava čo mi odporuča či cisarak alebo prirodzeny pôrod lebo na začiatku tehu som mala vysoky tlak a doteraz sa drží ale nerada by som aby tlak vyskočil ☹
nohy mi neopuchaju a ani ruky a prstene pre istotu nenosím
pokiaľ nemaš bielkovinu z tlaku tak je to oki, ja som mala z vytoku len raz a to ma lekarka ukľudnila, že to je v poho no ja som panikarila aj tak.
rodíš na rastislavke?

garonka
15. jan 2010

martu to je znamenie 😅 ja som svoje gate vymenila za väčšie a aj to som 3 potrhala 😀 a dvoje som kupila maleeee čo do nich ani po pôrode nevojdem 😒

matelko1
15. jan 2010

nie ja som zo spisskej novej vsi,tam aj budem rodit.a ako mas drobca otoceneho podla posledneho utz.

lenica81
15. jan 2010

martul... 😀 😀 😀 netrap sa, ja uz som tiez vytriedila nohavicky, ze tieto mozem, tieto teraz nie a tieto uz nikdy... 🙄

ja som mala tiez naposledy zvysene bielkoviny, ale kedze tlak v normale, tak doc povedal, ze je to ok... mam tiez slaby vytok, ale s tym ratam, kedze je v pohode, nic nepali, nezapacha... 😉

garonka
15. jan 2010

matelko dole hlavičkou je len on sa prevaľuje na pravej strane tam ma asi chrbatik lebo brucho som mala kockate normalne som pozerala čo to je 😕 lebo intenzívne kopance citím hore

martulanr
15. jan 2010

idem ja rychlo povysavat nech mam pokoj vecer este pridem ked neporodim 😀

blumka
15. jan 2010

martul gate ti chceli povedat ze uz mas prasknut aj ty 😉 😅
ja som sa chvilu pohrala s Terezkou, umyla som riady a brucho jak skala 😒 tak idem lezat, kym Tete spinka

ewelyne
15. jan 2010

ahojteeeee babaceeeee
tak pozeram, ze vsetky pokope 😉

MK ale ukazuje nejake tyzdne naviac, ze ???? Podla tehu knihy , su to ine... teda menej...

olifcek sa neozyva, aj som jej pisala, ale asi sa zabehavaju doma a to nie je sranda...

neviete niekto co Loginka a drobci???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre