Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
18. jan 2010

ja tiez rozmyslam nad baby satkou 😉

lenica81
18. jan 2010

blumi, tak to je dost blbe... ja sa zatial drzim... ale uz ani velmi nemozem sa napraskat, lebo mi tlaci maly na zaludok... 😖

lenica81
18. jan 2010

mne ten nosic pride taky normalnejsi... 😕 vidis, skusim pozriet... ale to v podstate az od troch mesiacov, myslim... ale checknem...

blumka
18. jan 2010

co je zas tomu konu? 😠

lenica81
18. jan 2010

padol... 🙄 ale uz je spat...

lenica81
18. jan 2010

a zasa... je spat... 🙄

martulanr
18. jan 2010

ahojtee maleho som rano zaniesla do skôlky a ja som sa vybrala do mesta cesty otrasnee ale uz sa to pusta nesiel mi kôn ☹

matelko1
18. jan 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
rano som bola na tom cievkovani.nieje to nic prijemne,ale da sa to vydrzat.su aj horsie bolesti.

lenica81
18. jan 2010

matelko a preco si sa bola cievkovat, nejaky problem... 😕 som akurat asi to necitala...

kon dnes spadol uz 3x... 😠

zucana
18. jan 2010

cafte baby ja som bola zmerat tlak a ukazkovy 115/70.len mam zas ruzovy vytok (resp.vytok s trosinkoi krvi) tak neviem ci mam volat pre istotu lekarovi....a tie kramove bolesti uplne dolu su niekedy na nevydrzanie...

matelko1
18. jan 2010

lebo mi nasli bielkovinu v moci,ale vraj je to normalne v takom tt,

lenica81
18. jan 2010

zuci, asi to uz na teba kazdu chvilu dojde... 😅

matelko, jaj... a ja som mala zvysene bielkoviny, ale kedze tlak ok, tak nic vraj nemusim... len nezabudat pit... 😉

zucana
18. jan 2010

matelko caka dvojky tak mozno pro jistotu....
doktor mi neberie ale on zavola...snad 😅
inak vy o snehu a my tu mame 10 stupnov a slnko...skoro som v paperke od tepla odpadla ....

martulanr
18. jan 2010

zuci ze slnko to je čooo 😀

matka331
18. jan 2010

ahojte baby .tak ja som bola na poradni ma zobrala aj dnes....vsetko v poriadku este stale som zatvorenaaa...ale malicka stale je kp...bola som aj na internom ...tak tam sa ma sesticka pytala ze precoidem rodit sekciou a ja nanu pozeraam ze estte an ja neviem ako to bude aleze malicka je kp a ona no tak to pojdete sekciou a moja doky mi nic nepovedala....tak duufam ze mi povedia v stredu ked pojdem na poradnu do nemocnici ....a na intrenom robil taky starsii doktor a som si musela vyzliect aj podpiru bolo to velmi nepijemneee...ble

sisiska
18. jan 2010

dobre ranko, tak ja som si dnes prispala trosku, asi po tom vcerajsom cudnom dni

olif, dik za info, ja len dufam, ze este nejaky cas mala vydrzi a ze ta hnacka nebola predzvestou porodu...uvidim, ako bude dnes

baby, chcem sa este spytat na pohyby, ja mam z toho uz niekedy naozaj strach, lebo rano malu niekedy nemozem prebrat, a ked kopne, tak len tak raz, dva razy alebo sa len trosku pomrvi a to je vsetko...pocitate tie pohyby, ci ich je 10 za hodinu?

zucana
18. jan 2010

siska ja nepocitam...ale rano ju mam tiez problem niekedy prebudit...staci mi vsak len ked sa trosku pohne ved on spinka...potom sa preberie vzdy okolo tej 10-11....nelseduj sa az tak....iba keby sa ti ani nemihla ....

martulanr
18. jan 2010

matka mozno sa este otociii

lenica81
18. jan 2010

sisi, nie 10x za hodinu... za den... a hlavne by sa mala hybat ku koncu dna... ked si ty v klude... 😉

inak co sa tyka tej velkej potreby... tak ja niektory den nejdem ani raz a potom dalsi aj 3x... ale uz som si zvykla... 😅

mati, neboj... inak vraj dievcata zvyknu aj normalne rodit kp... ale zalezi podla mna na panve... nech ta zbytocne netrapia... chalanov nerodia, kvoli panskej vybave, aby neboli nejako znehodnoteni 😀

sisiska
18. jan 2010

matka, aj ja mam malu stale kp...tiez ma to znervoznuje, hlavne sa bojim toho prepadnutia pupocnika...mne dr. povedal, ze po 36 tt je uz mensia pravdepodobnost, ze sa otoci...

martulanr
18. jan 2010

sisiska neboj to je normalne hlavne ze pohyby mas a hnacka moze byt predzvestou pôrodu treba co najviac miesta pre babo 😉

zucana
18. jan 2010

baby co sa tyka otocenia zavisi kolko ma mala miesta...ked je mensia moze sa otocit ked vacsia tak tazsie...

martulanr
18. jan 2010

ale ved baby su sikovnejsie sa otocime vsade nie? 🙂 hlavne na to moc nemyslite

zucana
18. jan 2010

martula a ty furt nic?
ty nemavas tie kramove bolesti dole?

sisiska
18. jan 2010

zuci, co to mas za znacku kocika?

zucana
18. jan 2010

casualplay vintage 2 reverse

martulanr
18. jan 2010

zuci nemas tvrde brucho? ja uz vacsinu dna a tlaky ale nic plodovka hadam nie len husty hlienovy vytok uz som rozmyslala ze v lekarni kupim nejake palicky na zistenie ci je to plodovka len neviem ako sa to vola zasa budem ako debil v lekárni

martulanr
18. jan 2010

zuci teraz ked sa postavim od pc prejdem par metrov ako dôchodca s palicou a tlaky mam dole ale nic zo mna netece iba ten hlien ziadne kontrakcie pravidelne nemam

matka331
18. jan 2010

leni ale ked sa neotocii takja budem trvat na sekcii.....
sisinka ja si mysliim ze ked sa neotocila do teraz ze sa uz neotociiii....
a sestricka mi este dnes hovori ze akee mam velke brusko ze pred tyzdnom tam bola jedna kocka co cakaa dvojicky a ze mala ovela mensie brusko ako ja 🙂

blumka
18. jan 2010

ahojte kocky, mne je dnes nejako divne ☹
ale som aj nevyspata, tak mozno z toho...
sisika, skus sa napit niecoho studeneho, vtedy deticky v brusku reaguju. A mozno ma uz malinke malo miesta tak sa uz neotaca tak vrtko ako kedysi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre