Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

nedockava4
26. okt 2009

kocik hlboky, sportovy, Romer autosedacka, taska na prebalovanie, nanozniky, plastenka, adaptery na autosedacku za 900 Eur...
...aj ja som chcela povodne 4-kolesovu, ale 3-kolesova bola praktickejsia...
jani...dost casto takto chodime, preco?...potrebujes nieco priniest z KE?

janielah
26. okt 2009

nedock. uz nie, ale min tyzden som si jeden kocar tam nasla a sme sa smialy s tou babou, lebo ona ze - vsak urob si vylet....
no lenze ja som tam ani nikdy nebola a to uz si mozem potom po pripocitani nakladou na cestu hladat nieco tu...
takze tak 🙂

zucana
26. okt 2009

nedockava inak dobra palka...mne sa zda vela dat tych 700 eur co ideme dat....

nedockava4
26. okt 2009

jani...a aky kociarik sa ti pacil?

nedockava4
26. okt 2009

zucana...je to palka, ale pacil sa mi, tak sme ho kupili...a navyse, manzel ked ho videl, tak povedal, ze super, berieme...a to som si myslela, ze bude protestovat kvoli tej cene...no nic, usetrila som na postielke 🙂

martulanr
26. okt 2009

😀 potom pozor na moc male kolieska v snehu 😀

nedockava krasnučky kociar aj postielka je parádna teda cela izbička je superskaaa taku by som brala ale uz mame zariadeneeee 😀

este chcem kupit fusak zn.Eisbarchen a potom mozem rodiť 😀

nedockava4
26. okt 2009

martulanr...dakujem...povodny plan na postielku aj kociarik bol iny, ale toto mne aj manzelovi padlo do oka, tak sme to ihned brali 🙂

janielah
26. okt 2009

´moja, uz ani neviem aky tam bol, ja uz som ich tolko pokukala...uz mam z toho misung...pacil sa mi peg perego, chicco a dnes idem kuknut jane nomad...
chvilami uz rezignujem, ze za rozmnu cenu nic nenajdeme...lebo novy nechceme, zda sa mi to zbytocne a ale zasa niektore co predavaju, tak chcu strasne peniaze za nijaku kvalitu....

uz som sa manzela pytala, ci naozaj kocik potrebujeme ... 😕

lolka
26. okt 2009

maculik, k doki pojdem autickom, takze preprava bude rychla 😵
nedockava, krasny kocik ste vybrali, cez vikend som ho obzerala.....len ta cena .... 😒 nerozmyslali ste nad Polskom ? tam udajne stoji Teutonia cca 11.000,- sk. 😕 vecer som kuknut na nete, ci najdeme viac infosiek o tom ...

mne sa celkom pozdaval X-lander v trojkombinacii, stoji 720,- eur a uz to sa mi zda dost, ale to by som este dala.

nedockava4
26. okt 2009

jani...a vies, ze rozmyslas ako ja?...ja som tiez manzelovi povedala, ze uz kocik nechcem...ale ta Teutonia je fakt dobra...velmi lahka manipulacia...sama si to viem poskladat, nalozit do auta...
...ja som zase chcela novy kocik, no keby mi Teutoniu niekto predal za 10 000, tak nevaham...co uz...asi to tak malo byt
lolka...vazne?...no, idem mrknut...a nevies, kde?...aj X-lander som si skusala co sa manipulacie tyka...a bol omnoho tazsi...

martulanr
26. okt 2009

to ste mali vidiet aky kociar vybral moj muz mal asi 20 kg ale brzdovy system ako formula tak som sa rehotala ze ferari medzi kočíkmi tak som ho poslala hned vyvetrat sa ci si mysli ze ja budem 20kg v rukach vlacit a to nemalo ani autosedacku ani nic len hlboky 😀

zucana
26. okt 2009

nedockava ved ked na to mate tak neni o com.... 😉
moj muzik o kociku moc ani pocut nechce ledva isiel do obchodu tento pozriet ....ze to ja mam vybrat...aj ostatne....takze tak som na tom ja s jeho radenim....

zucana
26. okt 2009

ja som nic neskusala lebo som sa bala ze je to pre mna teraz tazke a chrbat ma boli....ale teta mi to predviedla....

nedockava4
26. okt 2009

zucana...no, tu ani nejde o peniaze...myslim si, ze kazda z nas by bola rada, keby nasla 3-kombinaciu za 10 000Sk 🙂

maculik
26. okt 2009

no tak my sme mali, co sa tyka kocika, stastie, lebo sme natrafili tu v Nem na zlavu, bol zlacneny Quinny, taky aky sme chceli, zo skoro 600 na 350, sice len hlboky a sportak, ale autosedacku sme mali zadarmo od znameho, a Maxicosi, ktora na Quinny ide nacvaknut. Takze sme krasne usetrili, a oproti SK ani nehovorim, lebo tam su dost predrazene, ked vas tak citam 😒

lolka
26. okt 2009

nedockava, vazne je taky tazky ? ked som sa na neho pytala, povedala predavacka, ze ma 10 kg. ale je pravda, ze som ho neskladala ani nezdvihala 😕

zuci, aj moj muzik mi povedal, ze on do kocikov kecat nebude, lebo sa v tom nevyzna a mam si ja vybrat aky chcem. takze keby som aj vybrala "nakupny vozik" z pred Tesca, bol by v pohode 😀

zucana
26. okt 2009

nedockava tak mne nejde lebo mi kocik kupuje kamoska...ale poznam baby co nemaju na kocik....tak preto ta poznamka...to nieze v zlom...ale kto si to moze dovolit preco by si nekupil aky sa mu paci nie??? 😝
ja by som tiez za 10 000 brala ten co som si vybrala...ale bohuzial je to tazke 😎
a ja na tvojom mieste by som si uz ani nepozerala ze ci naozaj ta cena v polsku na vas kocik je taka...ved mi ma slahlo ked ho uz mate kupeny hm? 😔

zucana
26. okt 2009

inak ja mam hlavu z fusakov....
neviem ani za svet aky...do causalplay vanicky a potom do sportoveho...
ten eisbarchen ide aj aj???

nedockava4
26. okt 2009

lolka...musis si ho vyskusat...
zucana...to mas pravdu...uz nebudem pozerat...mam ho doma, tak nech sa nerozculujem....
...a co sa fusakov tyka...hm...prave si ich pozeram 🙂

maculik
26. okt 2009

zuci, ale ved do sportoveho zatial kupovat nemusis, kedze do leta bude v hlbokom a sportak az tak v auguste cca vytiahnes, to este nebude potrebovat fusak, tak kupis az bud.rok.
Ja mam do sportaku tento - cerveny http://www.fusaky.cz/index.php?kat=23

janielah
26. okt 2009

lolka smejem sa 😀 ale asi by si vsimol, ze mate iny vozik ako ostatni, ci?

ja som chcela aj manzela do vyberu zapojit, nech ma pocit, ze aj on do toho moze hovorit a ved predsa sa on vo vacsej miere (teda aspon slubuje) nakocikuje...mi hovori, ze malinku vzdy vezme von, nech si ja oddychnem... tak nech ma aj on taky, aky sa mu bude pacit 😉

lolka
26. okt 2009

nedockava, ked uz kocik mas, tak radsej nepozeraj ci by ta to niekde vyslo lacnejsie, lebo ta to len bude stvat 😖

zuci, kamosky chvalili tento: ide do vanicky aj do sportaku
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

zucana
26. okt 2009

maculik ja len preto ze aby som nemusela 2 kupovat ze jeden co aj ja....lebo pri tom eisbarchen je napisany do sportovej casti...ale je pdobny ako ten co poslala lolka...

maculik
26. okt 2009

zuci, no ved lolka poslala odkaz na ten isty, co ja 😉 Tiez je vhodny do vanicky, aj ked ja som mala iny, svagrina mi pozicala po jej detoch taky s ovcou kozusinou.

oki, idem papat, dobru chut 🙂

katina2209
26. okt 2009

ahojte babulky akurát som vás dočítala, martula gratulujem k druhému synčekovi a kočík máš krásny ja by som tiež taký prijala a to si kupovala na inzerát ak sa môžem opýtať kde?
lolka ja idem tiež na ten glukozovy test vo štvrtok na mickieviczovú a ty kam? sestrička mi povedala,že tam mám prísť 7,30-10,00 tam budem no musím vziať nejaké časáky so sebou dúfam,že to tam vydržím na lačno,jani to je smola s tým kočíkom,ešte že ti vrátili peniažky ,ja som chcela tiež ojazdený no neviem skúsim ešte pozrieť na mimibazáre tam majú pekné aj nové...

lolka
26. okt 2009

macu, dobru chut 😉
ja uz som po obede, mala som spenat s vajickom a zemiakmi, mnam 😝

jani, no, to by si sice vsimol, ale keby som s tym bola ja spokojna, tak by to neriesil 😀 jemu je jedno ci je modry alebo cerveny, 4-kolieskovy alebo 8-kolieskovy.... jasne, ze bude chodit "vencit" malu, mame dost kamosov co budu mat deti ako my +- par mesiacov, tak uz si chlapi dohaduju prechadzky 😀

lolka
26. okt 2009

kati, ja idem v piatok na 7.00 do Prosanusu, tam mam aj svoju doki.

baby, nemate take tlaky na spodok panvy resp. na susku ? ja mam pocit, ako keby som tam mala modrinu alebo to bolo napuchnute-prekrvene 😒 nie je to bolest, len je to neprijemne. nemoze byt mala nizko ulozena ? 😕

alex
26. okt 2009

lolka ak by si sa rozhodla pre ten x-lander, tak nekupuj tu v BA. V Hlohovci ho majú v akcii a výjde ťa aj s fusakom a taškou na 600 EUR. A dovoz je zdarma.

martulanr
26. okt 2009

kati tak kazdy den som sondovala bazos.sk aj mimibazar 😀

lolka
26. okt 2009

alex, diki, urcite kuknem aj ine obchody ako v BA. a chceme ist aj do Madarska,tak uvidim ake maju tam ceny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre