Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
10. jan 2010

mami, presne na to myslim, ci nezanechavala ohnivu ciaru za sebou...a este biele saty a ze este jedny mala na prezlecenie...sila

matesl
10. jan 2010

dokonca jej tam moderatorka dala otazku, ze sa povrava, ze si dala skor urobit porod aby stihla ples...kto vie, bez listka sa ani vetrik nepohne... 😎

zucana
10. jan 2010

mala blede saty 😀

matelko1
10. jan 2010

maculik termi nemam dojednany,lebo vcera som bola na tych pasoch a tam som si pytala ineho lekara,ze co a ako a ten mi zase povedal,ze preco by mi mali vyvolavat porod,ze ma budu sledovat a cim dlhsie nosim babatka tak tym je to lepsie.
ale nechapem preco povie jeden lekar tak a druhy tak a ja som potom blba z toho.
brusko mi stale tvrdne,tak neviem.vcera mi povedali,ze je vsetko ok.

zucana
10. jan 2010

Playmate Andrea Heringhová je, zdá sa, superžena, no nie supermatka. Aj napriek tomu, že pred deviatimi dňami prekonala náročný pôrod, chystá sa na Ples v opere. Svoju osemdňovú dcérku Saru Zoe (Boris Kollár trvá na mene Irma Sara, pozn. red.) tak nechá doma, kde sa o ňu postará stará mama. Zdá sa, že ak si Heringhová niečo zaumieni, tak sa toho nevzdá. Podobne ako svojej účasti na najskvostnejšom plese.

Riadny termín pôrodu mala Heringhová stanovený na nedeľu desiateho januára, čo by však mierne kolidovalo s Plesom v opere. Porodila však už v predstihu, čo jej de facto pomohlo k účasti na plese. „Nemohla pripustiť, aby išiel Boris na ples s nejakou inou. Andrea robila všetko pre to, aby ples stihla. Aj napriek tehotenstvu sa držala vo forme. Aj šaty mala vybavené už dávno dopredu,“ prezradil zdroj Nového Času.

Najznámejší slovenský donchuan Boris Kollár nám účasť čerstvej matky po svojom boku potvrdil: „Áno, je to tak, idem s Andreou.“ Brunetka si tak po boku Kollára užije svoj premiérový Ples v opere. Kvôli povinnostiam s dojčením dcérky si ho však určite neužije dosýtosti...

maminnka
10. jan 2010

nuz, priklad si z nej brať nemienim 🙂

matesl
10. jan 2010

zuci, to bolo na nete...? NO COMMENT

zucana
10. jan 2010

no som kukala ako puk...a ze dvoje saty mala pripravene...ja som si totiz z nudy na markize na nete pozrela smotanku z 9.1. a tam na konci relacie ich dali...
no ja mam strach ci vobec z pyzama sa dostanem nie to este do roby 😀

martulanr
10. jan 2010

ja budem rada ked budem moct prejst z izby do kupelne a nie sa trepat na ples
ale urcite nerodila v Nitre 😀

matesl
10. jan 2010

babulky, mavate aj vy niekedy take, ze vas boli len cast brucha ako keby sa to tam natiahlo, vnutorna vrstva alebo svaly, ja neviem, ale obcas ma tak pobolieva...alebo ako keby som sa udrela a viem ze som sa nie...
moze byt ze tym jak sa maly natahuje tie svaly bolia?

martulanr
10. jan 2010

matesl ja to mam velmi často hlavne ked sa babo natahuje je to nepríjemné

raa2
10. jan 2010

maculik svorkicku ti nezavidim, ja by som s tou mojou nevydrzala ani den, Mne dojde mamicka na dva tyzdne, ked sa babatko narodi.

matesl
10. jan 2010

martula, dufam, ze nam nezostane pruh potom, aj to som uz pocula...ale sa normalne bojim, ze mi uz brucho pukne, teraz ma to boli uz asi 2 hodiny...snad sa z toho vyspim. bola som na wc a trochu som sa vic snazila tak som si asi ponapinala to brucho... 😅

hajdylca
10. jan 2010

martula ale veru, rodila v NR...

„Ja mám na starosti tri deti, boli sme na Donovaloch, teraz sme na Štrbskom Plese
,“ prezradil Novému Času milionár, ktorý tvrdí, že jeho priateľka porodila v neplánovanom termíne. „Nevedeli sme, že bude rodiť. Mala mať termín až desiateho januára a bola so svojím synom v Nitre,“ vysvetľoval Kollár dôvod, prečo posledné dni pred pôrodom nedával pozor na svoju priateľku.

„Náhle jej odtiekla plodová voda a musela ísť okamžite do nemocnice. Ani nerodila u svojho lekára, ani vo svojej nemocnici, ale zostala v Nitre. Nebolo to plánované, čiže som ani nemohol byť pri nej,“ vysvetľoval Kollár, ktorý na to, že Andreu v posledných chvíľach pred pôrodom nechal samu, mal šľachetný dôvod: „Samozrejme, musela byť v blízkosti nejakej nemocnice a nie niekde na kopcoch. To znamená, že z bezpečnostného hľadiska sme sa takto rozdelili.“

zucana
10. jan 2010

baby tu v IT jedna dnes porodila sestorcata...4 baby a 2 chalanov...v 27tt...vsetci zatial oki....

maminnka
10. jan 2010

Olif, kde si? Uz mas malinku na izbe? Ako sa vam dari obom?
A s tym pruhom sa netrap, to ma ozaj vela predcasne narodenych deticiek, ako ti tu dievcata pisali, niekedy staci, aby si kychli, alebo sa poriadne ponatahovali a pruh je na svete. To sa jej same coskoro upravi.... drzime palce vam obom, dievcata, a v stredu sa tesime, ako nam napisete uz z domu, sme domaaaaa 🙂

raa2
10. jan 2010

zuci to nemyslis vazne, a ake velke boli? to museli byt malinkate babatka...

maminnka
10. jan 2010

Zuci, drzime im palce, aby boli vsetky zdravucke a krasne rastli...

zucana
10. jan 2010

malilinke od 800 gramov po 1500 gramov...
olif veru mojka ako?napis neboj sme s tebou---

blumka
10. jan 2010

ahojteeee...
nam akurat teraz odisla navsteva, terezka sa poriadne vyblaznila

maculik, este nespavaju uplne sami, myslela som to tak, ze my mame postielku prirazenu uplne k nasej posteli a manzel spi hned vedla malej a potom az ja...ale ked sa narodi Juli, tak pojdu pekne obidvaja do jej detskej izby a budu si spinkat tam, kym si Tete nezvykne sama 😉

janielah
10. jan 2010

mi to pride, ze vymenila babatko za toho promiskuitneho chlapa...ja by som novorodeniatko nemohla tak same nechat... 😒

zucana
10. jan 2010

ani jedna z februaroviek janinka 😉

blumka
10. jan 2010

asi si mysli ze si ho tymto udrzi...ale taky chlap co ma 5 deti a kazde s inou sa nezastavi pri jednej zene

martulanr
10. jan 2010

matesl nic nam nezostane akurat stire ak sa ti robia 😀 prave som pobalila tasky do pôrodnice este žabky a papuce tam hodim a mozme ist

v noci som moc nespala najprv krize ma zacali boliet maly testoval matrac a potom mi 20 minut v kuse klopal na brucho skoro ma porazilo uz som sa bala ci mu nieco nieje

uz sa bojim ist aj na záchod ci náhodou vlozku musim mat nonstop obcas vytecie ale to je len vytok takze v pohodeee

jeej 6 detíí tak rodicia musia mat radost 🙂

zajtra veziem krpca do škôlky uz mam dva dni stres 😒 bojim bojim co bude

zucana
10. jan 2010

by som takeho nechcela ani za nic

garonka
10. jan 2010

ta Kolarova žienka ma ešte jedno dieťa myslím že osemročneho syna 😕

maminnka
10. jan 2010

Martul, preco stresujes? kvoli soferovaniu?

blumka
10. jan 2010

martula, tebe uz svieti 38? boze baby, ved nedavno sme sa tu len zisli a mali sme tam cisla ze 4tt, 5tt..a teraz uz toto 😕 😵

martulanr
10. jan 2010

aj soferovat musim ale to mi nevadi zatial 😀
som zvedava co bude maly robit ked tam zostane dufam ze nebude revat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre