Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
29. jan 2010

olif ale my uz nechceme mat takee peknee ciselka aleja by som uz brala takeho anielika ako mas ty doma 😉 no ved uz len tyzden .....
zoska nie este v nedelu ide kupit ..tak som zvedava ako todopadne duufam ze nevyverie tkayy co sa mi nebude pacit lebomaasi trafiii.....

maculik
29. jan 2010

noo, ze ten krcok je uz tak makky a skrateny, ze tam uz nie je ziadny hlien alebo co. Neviem rpesne, lebo mi to hovorila po anglicky a tym terminom az tak nerozumiem. A ze mozno odchadzala postupne len ako taky hlienik alebo vytok a ten zvysok, co by odisiel ako zatka, tak ze ten ani nemusi vyjst.

adka, tak to mate riadne tazke, kazdemu sa paci ine 😀

katina2209
29. jan 2010

Andy tak ty to mas s tymi menami tazke som zvedava kto nakoniec vyhra 🙂

katina2209
29. jan 2010

Andy aj vy sa tesite na vysvedcko?

andrea2603
29. jan 2010

no dúfam, že vyhrám ja 😵

katina2209
29. jan 2010

Tak ja sa idem pripravit von do zimy potom sa este neskor ozvem,lebo ideme nakoniec k babicke na kolacik a polievocku 🙂

andrea2603
29. jan 2010

katina, mal by mať tam 1 a 2, ale na šiestaka celkom fajn.

matka331
29. jan 2010

andrea ale to by st sa uz mali dohodnut nad menom.....l

garonka
29. jan 2010

ahojte poslušne hlasim že som stale kinder vajíčko 😀

kati ja som pribrala už 12kg a včera sa sestrička zatvarila akoby som pribrala 50kg keď som mala 9g dokopy tak máálo a keď 12kg tak preboha to su nenormalni tí ľudia ale mne je ok

a mali sme rušnu noc boli sme s havom na pohotovosti pre zvieratka cvakli sme 50 € lebo doktorka sme vytiahli z postele a rano sme snim zas šli na odbery krvi a rengen tam sme cvakli 100 € fasa škoda, že psy nemaju zdravotne poistenie 😀
ale čo mu je dozvieme sa o pol 4 to cvakneme zas nejake eurače a o šiestej na pichačku antibiotikum tam zas poletia eurače bože

zoska
29. jan 2010

Matka takze v nedelu je ten den 🙂 no snad vyberie dobry aj pekny... drzim palce

kati no akeho šikovníčka mas doma 😵
aj andy, siestak chlpec a jednotky a dvojky, to je super 😉 ..a s tými menami to máte pestré 😀

manžo mi volá že už ide domov a že ma pozýva na obed 🙂
tak sa idem dat do poriadku....dnes som sa este ani neucesala 😅 ...ale zato som napísla 10 stran z práce...jupiiik

papa

zucana
29. jan 2010

baby caute no vas docitat...nestiham...uz nam odpadol pupcek...
no a opat sme mali nocnu....mala proste od jedenastej do tretej je iba na prse a nechce spat....zaspali sme o tretej v posteli a zobudila som sa o 7dmej ...normalne sme zaspali obe...a potom dame hodku papat a spali sme do jedenastej...teraz hodka a pol a spi...cez den je proste hore 1-2 hodky a 3 hodky spi...len to vnoci sa mi nezda...niie je to vela ze je takto dlho vnoci hore vkuse? 😕
samoska ze sme spali v inej izbe lebo muz by sa nevyspal....
davam foto s babinkou 😉
a dnes sa chystam na hodku do mesta...muzik bude s malou...som tyzden nebola vonku....

garonka
29. jan 2010

zuci ty akoby si mamine z oka vypadla fíha to je ale podoba 😉
uži si troška čerstveho vzduchu pomôže to
a ake mate počasie? slnečno? 😕

andrea2603
29. jan 2010

zuci, jej to veľa nie je , že je toľko v noci hore, cez deň dospí. 😉

selyma
29. jan 2010

macu, poriadne cislo, ja sa vytesujem zo svojej 38, ale to vase je krajsie. A matka za tebou.
Ja som znova spala, ako zarezana, neznasam, ked mi treba ist v noci na zachod a treba sa mi s plnym mechurom otocit o krizoch ani nehovorim. Zuci, mala je krasna. Ake pekne deticky sa nam rodia v tejto teme, ze?
Ja idem do poradne po troch tyzdnoch az buduci piatok, dufam, ze do vtedy neporodim. A to este idem k svojej gyn. Ja to mam nejake cudne.

selyma
29. jan 2010

inak zuci, tie ruzove dupacky s miskou mame aj my doma a chystam sa jej to obliect ked pojdeme z nemocky, je to take teplejsie

zucana
29. jan 2010

sely sranda...lebo tieto su kupovane v IT...a zapinaju sa vzadu co mi moc nevyhovuje ale periem...ja totiz len taketo teple davam doma....pod to bodynko s kratkymi rukavmi a ponozky...ked bude teplejsie tak dam aj iba bavlnene veci...teraz by som uz vedela co kupovat 😉 iba tie teple dupky a bodynka 😀
inak je tu slnecno ale zima....
no baby vy mate ine cisla...ale aj ja som mala 39tt 😉
no a podobame sa s maminou aj so segrou vsetky tri

selyma
29. jan 2010

zuci, tak to mam potom lepsie, tie moje sa rozopinaju v predu na nozkach aj na brusku. Ale inak je to rovnake

garonka
29. jan 2010

sely aj ja idem ešte k svojej na gyndu pre vysledky toho steru lebo ježibaba mi ich brala včera keďže minuly štvrtok sa flakala, a som sa čudovala načo sa k nej mam trepať keď chodím už do nemocky na vyšetrenia a CTG 😕

suzon78
29. jan 2010

Ahojte 🙂

zuci, gratulujem k zahojenému pupčeku, ešte je troška červený, či už je úplne zahojený, na puček sa dáva len lieh, že?

mati, ty ešte ležkaj a čajíkuj, aby si bola čím skôr fit 😉

gariiii pozerám, že dáka nová babenka je tu a to si ty...máš aktuálnu fotočku? Ja som pribrala 15 kg, ale zdá sa mi, že to mám len na brušku, trošišku aj stehná nabrali, no a hlavne čo ma štve mám tvár takú spuchnutú, dúfam, že to je len voda...ty máš na tejto novej foto, takú úzučkú tváričku, že ani nevidno, že si tehu 😉

loginka
29. jan 2010

caute kocky!!!!
hlasim sa, uz sme od stredy doma pustili nas hned na 4 den domov, s cim som sice neratala, ale je to super, v nemocnici by to bolo podstatne tazsie
bol to nadherny pocit odviezt si ich konecne domov 🙂 🙂 🙂
mam tu maminu, manzel ma volno takze to krasne stihame (teraz 🙂) drobci su zlati, maly je placlivejsi, akurat som bola trosku zmatena ako budeme papat, ale prikladame sa kazdy raz, takze uz ani pomaly nestiham a nemam co odsavat, tak hadam maju dost, ale stane sa, ze nechcu zakazdym z prsnika, tak ich zatial dokrmujem odstrikanym

tehulky drzim moc palce, je nieco nove?

garonka
29. jan 2010

suzi no šupla som sem tuto foto ale dam normalnejšiu lebo tvarim sa na nej ako matka predstavena 😀

tvar mam normalnu ale riť ako kufor, lebo furt leňoším, bruško ako sudok a stehna ani nehovorím a to som pekne priberala do bruška ale ako vidím nalievam sa vodou, hoci ruky nepuchnu a ani nohy klop klop

kedy ideš na monitor?

garonka
29. jan 2010

logi martu už porodila Lukaška 😵 😵 😵

jejda už ste domka no to je super sprava 😵
neboj zabehnete sa do systemu raz dva ale je to užasny pocit mať pokladíky doma že?

suzon78
29. jan 2010

gari dobrú máš tu foto náhodou 😉 dúfam, že po pôrode to čím skôr zhodíme, teším sa na kočíkovanie 🙂
ja by som sa aj teraz išla prejsť, keď už môžem, ale je toľko snehu, že sa bojím, aby sa mi nešmiklo a je aj dosť chladno..na monitor idem v pondelok aj do poradne, pýtala som sa v utorok primára ako to vidí, či ani náhodou to nebude pred termínom, tak sa smial, že nehrozí, že to vidí skôr na prenášanie, tak fasa..

ahojky logiiii 🙂 , mali ste krásnu váhu a ste zdravučkí, tak aj preto Vás pustili tak skoro domkov, čo je supéééér, to u nás normálne maminy chodia tak po 5 dňoch 😉 keď sa Ti bude dať tak pridaj foto ako rastiete budeme sa tešiť 😉

matesl
29. jan 2010

caute baby,

tak som po popradni...krcok pre zmenu drziiiii ale vraj uz mi zacalo klesat brusko, takze pomaly uz ze to aj moze dojst ale ze nepredpoklada sa ze velmi pred terminom....no mozno aj vyjde ta vestba ze 14.2. 😀 myslim, ze sa to vtedy ewelyn snivalo

a aj sa mi vcera nezdalo, ze ani kyselinu nemam vecer taku, som ani gastrotuss nestihla vyskusat, mi vcera nebolo treba 😀

maculik
29. jan 2010

ahojte, tak som si trosku zdriemla, o chvilu dojde mala z jasli, tak sa podjem venovat.

zuci, to nie je dlho hore, neboj, jej sa to napravi ten rezim. Asi sa chcela mojkat a dudkat, ona este bude chvilu buvat, ako sa jej bude chciet, ale postupne sa napravi. A ozaj, pije ti aj z flasticky tvoje mliecko, ci len kojis? a aku mas mladu maminu, fiha, vyzera len ako Tvoja starsia sestra 😕 🙂 a ta podoba, no nezapriete sa 🙂

a gari ma fotooo, tak konecne uz nie je anonymna 😀

logi, vitaj doma a nech sa vam dari. Super, ze mas taku pomoc teraz na zaciatku, kym si spravite rezim. A pridas nejake aktualne foto? Nech sa aj Tvojimi drobcekmi mozeme pokochat zatial 😉

garonka
29. jan 2010

mates super spravy tak aspoň nemusiš ležať nie? tak využí schody, sex 😀 do 14.2 stíhaš 😀

garonka
29. jan 2010

macu aspoň vidno že nebudem celebrita 😀

suzon78
29. jan 2010

jáááj matesl, ako ti závidím, aj ja chcem už bruško dole..tá záha je strašnááá už ma to nebaví, či je deň, či je noc, stále páli 😒

zucana
29. jan 2010

jeej logi super...mali aki krasny a jake super ze kojis a odsavas pri dvojkach uzas klobuk dole...
maculik ja iba kojim...neodsavam....tak snad jej to staci...a ked nie ved place ...mamina ma mala v 19tke takze ma teraz 48 rokov a vyzera mlado aj ked teda mala zlozity zivotik ten zatim....
gari ze na zaver tu maties ludi s foto 😀

matesl
29. jan 2010

garon, ja blba na ten sex som sa nepytala, vidis? asi mu napisem sms...ale asi este tyzden dam malemu, som v 37, tak este kusok nech vydrzi
vecer vas docitam co je nove, nejake babo...len strucne napiste, ci nic 🙂

kati bola som na tu epi...trvalo to kratko, dali precitat poucenie na 3 strany, vyplnit dotaznik s chorobami a potom este chvilku mi o tom ta lekarka porospravala, popripade ak som mala otazky, ze nech sa pytam...a dali mi papier na zaplatenie a do tehu knizky...a lekar potom este musi 3 tt pred porodom spravit krvny obraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre