Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
3. feb 2010

ja uz mam v tej postielke aj plachtu, navliecky, perinku, plysaka, vsetko 🙂 akurat tu tasku do porodnice staaale nemam zbalenu 😀 😀

martinaj
3. feb 2010

matesl... 😀 ale prdlajz... mm zaspal pri filme 😠 ale rano som mu pohrozila, ze dnes sa bude musiet posnazit....

ewelyne
3. feb 2010

ahojte bambule 😉 😉

sovy, vtacatka 😉

blahozelam a drzim vsetkym palce... matka, vevon... a este kto???

ja dnes idem zasa do nemocky 🙄 na tie infuzky... chjo...
a zajtra do poradne a v piatok infuzky... no uz nech sa rozpadnem,
lebo je to na nervy a nema byt kto s malym....

baby, upratujete, vyvarate, zehlite, do robty behate -.... no sikulky 😉

maminka, maly akumabujnu predstavu 😀 no srandista 😀

matesl, pocuj a ty co za projekty riesis? comu sa venujes? 🙂 ze ztolkej nudy ta robota bavi 😀
pocuj matesl, ty si tusim pisala, ze mas gesslein, ci kto? ja som z neho jelen... neviem nakliknut vajco na podvozok...

fiha, baby, vy zvladate "vecernu romantiku?" 😀

katina2209
3. feb 2010

dobre ranko babulky,martinaj vsak ty si mala mat vcera romantikus vecer akoze ta bolel podvozok 🙂
Tak ako zajtra marti pojdes s nami na kolacik? 🙂 do cukrosky v tescu?

martinaj
3. feb 2010

ja ?

lenica81
3. feb 2010

martinaj, takze ides tvrdo na nho... 😀

ja som este tiez neodbalila matrac a neobliekla perinku, to urobi mangel... dam mu instrukcie... uz sa na to dokonca i sam pytal...

inak mami, to je len fajn, ked maly ma uz teraz take udrzbarske fanty, aspon z neho nebude chemicky typ... napr. moj tato velmi technicky typ nie je a to je na skodu... moj muz to ma po svokrovi, i ked na toho asi nema nikto, co poznam... ten vymysli a zmajstruje hadam aj stroj casu... 😀

katina2209
3. feb 2010

Supi pisala,ze by mohla trosku poobede neviem okolo ´15,OO-16,OO 🙂
Ja som sa v noci hrozne prehadzovala a dostala som rano krc do nohy a to som este neranajkovala idem si ja nieco s chrumkat 🙂

maminnka
3. feb 2010

babulky, tabulku mame peknuuuu, som v nej posledna (logicky 😀 ), tak uvidime, ci to tak nahodou aj nebude 🙂 Aj ked Alex si tiez uzurpuje tuto vysadu 😀

martinaj
3. feb 2010

kati ja by som sla 😀 aj s malou, tam je tusim aj detsky kutik 🙂

katina2209
3. feb 2010

Maminnka ty si druhorodicka by si mohla aj skor nie? Ja by som uz aj isla ale asi tak skoro nepojdem krcok este drzi a to ma strasili,ze nevydrzim ani do 32 a pozri sa 🙂

katina2209
3. feb 2010

Marti vsak aj ja by som vzala maleho,lebo by som ho nemala kam dat vsak on sa s nou zahra on je taky kludas dufam,ze sa nebude hanbit 🙂 🙂

maminnka
3. feb 2010

Leni, moj svokor aj moj muz su vyslovene technicke typy, tak syn to asi zdedil po nich. V lete vonku cele dni len klince pribijal, upozornujem, ze naozajstne obrovske klince s naozajstnym obrovskym kladivom, ja som sa na to nemohla ani divat a NIKDY sa neudrel po prste ani si nijako neublizil. Potom opravuju auto, vyrabaju nabytok (naozajstny), hracky a pod. V zime je to horsie, vonku sa neda tak "robit", tak nam doma rozobera co sa da 😀 😀

maminnka
3. feb 2010

Kati, ja by som to brala tak o dva tyzdne, to sa mi tak celkom paci, ze v polovicke februara. Uz len to malej vysvetlit 😀 😀 😀 😀 Je uz dost velka, tak aby o 3 tyzdne nemala cez 4 kg.

maminnka
3. feb 2010

vidim, ze tu planujete stretka, ja mam dnes 5 rokovani, to mi musi na stretavanie sa stacit 😖 😖 😖 😖

martinaj
3. feb 2010

kati, ok dohodnute 🙂 tesim sa 😉
a supi byva tiez niekde tu?

katina2209
3. feb 2010

supi byva tiez tu kusok vedla matesl takze by sme sa stretli vsetky 4 🙂 Maminka moj muz vravel ze pojdeme uz tento tyzden no asi mu to nevyjde i ked v noci som mala zase tie falosne kramikove ale to bude uz teraz asi casto ja idem na ultrazvuk v utorok tak vam napisem aky je matko velky uz by som to mala konecne vediet 🙂 ja tiez dufam,ze nebude mat 4 kila 🙂

katina2209
3. feb 2010

Maminka nezavidim ti tie rokovania ako to budes zvladat ked sa mala narodi? 🙂

matesl
3. feb 2010

ewe, ja som skoncila architekturu, takze tak, ale viac robim vsetko mozne, lebo v atelieroch to bola robota len o klikani ciar, tak to som nechcelaa byt ako robot. obcas urobim nejaku takuto malu fusku, ale inak robim v stavebnej firme,a tam kadeco...ale to je fajn, lebo sa dostanem aj na stavbu a vidim ako to je v reali, nie len na papieri 😉

baby - susedy, vy sa dohodnite, vy mate deturence a mne len dajde vediet kedy a kde 😀 ja mozem stale, ked este nemam zavazok. budem sa tesiiiiit

ewe, ja som svoj kocik este nevidela 😅 je u nasich a to je 120 km odtialto...a nemyslim, ze nasi to skusali...ale myslim, ze tam nie je treba ziadny adapter...
a na origos stranke gesslein nie je nejaky obrazok?
kuknem

martinaj
3. feb 2010

matesl 🙂 no ved ides aj ty, nie? to bude sranda 😀 bruchate stretko 😉

matesl
3. feb 2010

ewe, A KTORY mas...ja mam F6, len myslim ze na tie M-kove rady sa sedacka nakliknut neda, to nam aspon na Dunajskej v predajni ujo vravel

maminnka
3. feb 2010

Kati,
snazim sa vsetky tie rokovanie urobit teraz, aby som po porode aspon mesiac mala volno. Potom uz mam nejake riesenie premyslene, ale ten mesiac-dva by som sa chcela venovat len malej.

a z Petrzalky tu nie je nikto? hmm, aj ja by som sla do cukrosky 🙂

katina2209
3. feb 2010

matesl vasi ti kupili kocik? ja potrebujem dva jeden v kocikarni a jeden doma ked budem chciet dat spat maleho na balkon aby som ho nemusela vlacit na štvrte poschodie nemohla by si nam tu navrhnut nejaky vytah 🙂 to by fakt bodlo

maminnka
3. feb 2010

Kati, na stvrte bez vytahu???? fuuuha... tak to ozaj potrebujes dva kociky.

katina2209
3. feb 2010

Maminka vsak pridi ku nam na Dolne Hony 🙂 Radi ta uvidime 🙂 Este ze ste sa dohodli s manzelom ze bude s tebou mesiac dole ten moj bude moct byt so mnou maximalne tyzden si berie dovolenku ale aspon ze to ked ma bude boliet cely clovek nech mi trosku pomoze 🙂

katina2209
3. feb 2010

mesiac doma som chcela napisat 🙂 ale hadam si si maminka domyslela 🙂

martinaj
3. feb 2010

no zienky, idem vyvencit malu do toho snehu 😀
zatial papa 😉

maminnka
3. feb 2010

Kati,
ked sme minuly rok zistili, ze budeme mat babetko, tak sme ozeleli letnu dovolenku, muz bol s malym iba tyzden u svokrovcov. Usetril si 2 tyzdne, presunul na tento rok a sefstvo mu ten mesiac dovolenky vkuse schvalilo, a to ma este tyzden pred tym home office, ked budem v porodnici, aby mal kto maleho vodit do skolky a z nej. Som rada, ze mu tak vedia vyjst v ustrety, je to medzinarodna firma, tam su zvyknuti na "paternity leave", v niektorych krajinach na to maju otcovia narok zo zakona.

matesl
3. feb 2010

jasne ze idem 🙂 a maminnka, kludne sa pridaj, ved asi si mobilna ked behas po stretkach ;) dojdiiiii

kocik sme kupili my, len mam spoluziacku co ma obchod s vecami pre babo a je to v mestre kde som vyrastala, tak tu sme ho vykukali, a ona mi ho tam objednala a dala lepsiu zlavu 😉 a aby nam tu zatial nezavadzal, je u nasich, donesu ho hned jaksa mimco narodi, aj maminka tu potom ostane kym nude treba.
ale kupili nam postielku aj s madracom a deku a kadejake drobnosti este...su zlaty

ewelyne
3. feb 2010

matesl aj ja mam F 6 a co je to ta M kova rada???

zoska
3. feb 2010

leni
aj ja uz mam doma kocik (kuk album) 😉 teda iba vajco mam dom, zvysok je u svokra zatial, aby to tu nezavadzalo... jeu samemu v 3i byte nezavadzia 😀 😝

dala som aj nove brusko do albumu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre