Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

granado
7. feb 2010

Ahojte žienky tak ako? Ja to tu stále nestiham dočítať. Maculik toto som teraz presne mala ja. Prišla som po 6dňoch z nemocky a Matúško sa mi zdal neaký vyrastený a myslím že mu to aj velmi prospelo, je neaky dospelejši. Jani teraz už iba vydržať, domov už iba s maličkou. Ja som vela čítala a počuvala mp3 tak skus. 😉

maculik
7. feb 2010

noo, tak mi akurat manzel volal, ze im zavreli pred nosom a uz ich nechceli pustit, tak bol nastvany, ale ze teda aspon isli tuto kusok do jedneho mestecka, prechadzali sa a tak, no a ze aku pizzu mi ma doniest 🙂 Mnam, uz sa tesim, pizzu som nemala ani nepamätam 😵

kocky, idem dnes maleho prvykrat komplet umyvat - a uz som zabudla ako. to staci nejakou mäkkou handrickou opatrne cele telicko, a tvaricku zvlast ocka a vsetko, ze?

matesl
7. feb 2010

macu,

co tu baby posielali linky babo staci rukou umyvat, nemusis nijakou hubkou, ved on nema byt z coho spinavy 😉

maculik
7. feb 2010

mates, ale ja budem nie vo vanicke, ale len tak na matraci dnes. Preto ze handricku pouzit. Lebo vo vanicke tiez umyvam len rukou, ale to sa chystam az zajtra, este totiz zbieram odvahu 😅

granado
7. feb 2010

garonka ako to z tebou vyzerá? nejdeš rodiť? Moj manžel sa na teba pýtal že či si ešte celá, lebo má aj on tušáka že ideme naraz. No ale mne sa nechce tebe hej? 😀 😀 😀 😀 😀

maculik
7. feb 2010

granado, a preco si vlastne bola v nemocke? Ja som myslela, ze uz rodis, v nedelu totiz este bolo len info, ze si v nemocke, ale nebolo, ze nerodis. A v pond.uz som bola v nemocke ja, tak nemam prehlad (nehrozi, aby som stihla docitat, lebo teda cinili ste sa v pisani riadne 😉

granado
7. feb 2010

ja som bola s nohami mám ich ako slon a potom pri odbere niečo ako garonka ohladne pečene, ale mne sa to už ani nechce riešiť, ja čakám že po porode sa to unormálni 😉 😀 Ja nakoniec nebudem mať vodnárku ale ďalšiu rybku doma 🙂

matesl
7. feb 2010

jaj macu 😅 tak neviem, ale v knizkach myslim pisali ze vatou vyumyvat zahyby, ale to nech poradia skusenejsie 😉

zucana
7. feb 2010

macu ja umyvam ritku pod umyvadlom aj vlasky kazdy 3ti den alebo vatikou s vodou...mozes aj handrickou....a tvaricku a ocka zvlast takou sterilizovanou vodickou.....
no tak v noci asi aj ja dam cumel..
a inak staci ho raz vyvarit a potom uz len umyvat horucou vodou alebo ako?
a baby ja mam v lavom prse vzdy viac mlieka...je to normalne?

maculik
7. feb 2010

zuci, staci. A potom sem-tam len tak preventivne znovu prevarit alebo aspon poliat varenou vodou.
A aj ja mam v jednom prse viac mliecka, aj pri malej som to mala. To je normlane 🙂

garonka
7. feb 2010

mates no ja mam poradňu u ježibaby vo štvrtok a v piatok u primara na CTG a prietoky no jak si zas vysedím 3 hodiny a sestrička bude s tlakomerom mi žrať nervy tak hotovo 🙄

granadooooooo i môj sa pytal či si cela aka nahoda 😀
ty počuvaj ja rodiť ešte nechcem ani za svet aj keď mi bude 45 svietiť 😅 😅 😅
inač pečienku mam v norme a kycham nato napchavam sa ako prasa vkuse jem i take čo som nemohla 😝

matesl
7. feb 2010

garon 😀 😀 😀

ty budes jak slonica, 2 roky nosit? a preco nechces rodit tak fajne sa citis s tym melonom?
😀

garonka
7. feb 2010

mates 😀

mne už drahy doma povedal, že som total hroch a hrošík je maly a dvoch hrochov doma chovať to da zabrať 😀

bruch mi nejak nevadí len sa mi ťažko dycha a bundu už nezapnem vôbec 😅

a ma niekto na janku kontakt aby nam tu zvestoval nove newsky? a supi ako odpisala ti?

zoska
7. feb 2010

ahojte,
raa gratulujem k syncekovi 😉

ja mam dnes asi den blbec, tak nejdem kazit naladu tu ...

janulka, drzim ti palce, nech si coskoro doma aj s pokladikom...a hlavne si nenechaj po hlave skakat...aj ty si len clovek a pacient a mas svoje prava 😉

martulanr
7. feb 2010

zuci ako casto kojis?

ten dudlik skusim dnes v noci teraz krpko spiii staleee

matesl
7. feb 2010

garon neozvala sa, neodpisala dnes vobec 😒

garonka
7. feb 2010

mates asi je moc unavena, no zajtra hadam napíše som na ňu zvedava 😉

a opravila som profil termín mame 16.2 alebo žeby 12.2 😅

zucana
7. feb 2010

ja nechapem...ta moja sa budi kazdych 40 min....dnes spala ze :7.50-9.25, 12-14.30, 17.15-18.00, a potom este dvakrat po pol hodke...zobudila dala som prso trochu najedla a zalahla....po pol hodke hore plac...ruky a prso...neviem co bude tuto noc ale snad bude spat...
☹ dudel zatial vyplula

garonka
7. feb 2010

inač Radke raa veľke gratulujem posielam a veľa mliečka a zdravíčka pre mimi 😵

blumka
7. feb 2010

ja som este negratulovala..tak sa pripajam..raa gratulujem a prajem vela mliecka a spanku pre vas oboch 😉

martulanr
7. feb 2010

zuci moj spinka aj 3 hodky v kuse cez den ☹

martulanr
7. feb 2010

raa gratulujeme a prajeme tiez vela mliecka a spokojne babatkooo 😵

garonka
7. feb 2010

to všetky tehule kukate euroviziu? mňa to nejak nenadchlo 🙄
lozím po nete ako zavislak 😎

blumka
7. feb 2010

ja som tuuuuu
ale aj ja budem kukat euroviziu, ked cert zaspi...dnes akosi veeeelmi vymysla...

maminnka
7. feb 2010

garon, aj ja internetujem, cakam na susiscku, kym dosusi a pojdem browsovt dalej, ale do postele 🙂

garonka
7. feb 2010

blumi lebo je nedeľa 😀
a nehajala poobede?

garonka
7. feb 2010

mami ja som svokre prala veci lebo prerabaju kupeľňu už mesiac a som taka zla nevesta, že jej periem veci na 1000 otačok ake pekne pokrčene 😀

blumka
7. feb 2010

gari, ale spala..a celkom dobre poobede, ale teraz stale vybehuva z postele, uz sa stihla aj potknut a udriet sa do hlavy, no ale vysvetli jej, ze je tma ze sa moze udriet 😒 ...

garonka
7. feb 2010

jaj ta je ale vybita nechce hajať ani za svet ale radšej by bola keby si pri nej ležala nie?
a neplakala?

maminnka
7. feb 2010

garon, to naschval? alebo ako , hehehehe?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre