Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
10. feb 2010

no už by si mala viac oddychovať.

maminnka
10. feb 2010

Kati, paraaada, rychlovka ako sa patri 🙂 Martinko ma krasne miery, take akurat!

zoska
10. feb 2010

ahojkoš 😉
waw, waw...kolko newsiek za tu chvilu...
Janulkaaaaa- gratulujem moc, moc, moc 😵 Krpka Simonka je kus zeny 🙂
Katina- blahozelam...super rychly porod, hmmm aj ja sceeem 🙂

na dakoho som este zabudla... 😕

zoska
10. feb 2010

jaaj lienka...gratulka aj tebe 🙂

maminnka
10. feb 2010

matesl, mne sa mala niekedy zda taka tazka dole, ze mam pocit, ze si ju musim pridrziavat... 😕

alex
10. feb 2010

juj baby aj ja už by som chcela... aj keď mám strach, ako to budem zvládať, aký bude malý, či nebudem nervózna zo všetkého... ale neskutočne sa na neho teším.

maminnka
10. feb 2010

Alex, paradne sa staras o tu tabulku... diky!

alex
10. feb 2010

maminnka baví ma to a teším sa z každého prírastku. Len asi nebudeme mať info od všetkých kočiek. Niektoré sa už dlllllho neozvali.

lenica81
10. feb 2010

ja pomaly idem do hajan...

inak, ked katina bola vcera ze na 3 otvorena, tak podla mna nestihla tu epi... ale pri tej rychlovke to ani nepotrebovala si myslim... 😉

ewelyne
10. feb 2010

babyyyyyyyyyyy cateeeeeeeeeeee

jani, Krpka blahozelame 😉 a Krpka aky valibuk 🙂 drzte sa 😉
lienka, katina... blahozelame tiez, vela mliecka... drzte sa 🙂
ake rychlovky... tesime na info...

myslim, ze uz asu aj joanna ma mimi, ved mala planovany CS.

baby hadam ma nebudete predbiehat, co? 😉
pomaly v poradi 😀

matesl a ty teraz vo finale zarezavas v praci?

zoska, ty mas upratovaciu maniu? 😉 sikula

gari, ty mi musis furt len chute narobit... langose, puding... joooj a ja tu nestastna leniva sedim ako sa mi ten puding robit nechce,´...
a nemusite sa bat jest coko puding po porode... vsetko s mierou... take huhu a bubu, ze polievku kde je hrasok a kukurica nie... a hento a toto nie...vsetko s mierou... 😉
len nie puding kazdy vecer 😀

maminka, som si dnes spomenula, ako si vcera pisala, ako ta vytacaju tie hlasky, tak aj mna...
ja som dnes na taku blbu otazku hodila blbu odpoved 😀 hehehe
stretla som jednu babu- akoze kamoskina kamoska a ona ze a toto a hento... a ja ze co? ved ja uz som po porode 😀 a mala s tatom doma.... a ona, ze ake brucho mam... a ja ze normalka, ved to mi ostalo poporodne 😀 no koza....
a potom volala kamoske, ze kedy som rodila... a ze bola nasrata... 😀 hehehehehhh a ja ze na blbe otazky, blbe odpovede... no dnes som bola hnusna na par ludi....
😀

aj v nemocke, objednali ma na hemat. na osmu nalcno na odbery, a pred deviatou som tam sedela este...
hladna,tak som si rozbalila desiatu a otvorila si zobak, ze to ma mohli objednat na deviatu rovno 😝
hned som bola v poradi... a same stare babky a znamy a tak, tak som bola drza...

nase mile dieta, zasa "osalilo" ucitelku v skolke, ze uz ma doma sestricku.... 😀 no tak ucitelka kukala ako puk,
ked som sa tam dnes dogulala ako pinquin s brusiskom 😀
a dnes sa fotili a rano robil taky bordel... ze on take tricko nechce, a on chce ine a ine nohavice... a ine topanky... no horsi ako ja... a co to bude s babou... potom chcel styling vlasov ako tato....

maminnka
10. feb 2010

ozaj, zienky, ja memam internet v mobile a ani na nikoho cislo, komu mozem dam vediet, ked sa nam princezna narodi?

alex
10. feb 2010

ewe no ty si expert 😀 že už po pôrode...

Mňa keď sa niekto pýta, že kedy, ta poviem, kedy sa malému uráči.

maminnka
10. feb 2010

Ewe,
hehehe, ze styling vlasov ako tato 😀 😀 😀

a dobre si povedala tej zienke, zjavne este nerodila, ked ti to zozrala, ze to ti ostalo po porode 😀 😀

matesl
10. feb 2010

mami, my co pracujeme az do porodu, mozno aj naraz pojdeme, ale poslala som ti cislo, ked tak posuniem dalej 😀

matesl
10. feb 2010

mami a myslis ze to sa nam zda take tazke z toho dlheho sedenia v praci? 😒

maminnka
10. feb 2010

matesl, berieme NB aj do porodky? 😀 😀 😀 😀

matesl
10. feb 2010

no ja si stale robim srandu, teda aj kolegovci, ze mi tam sefino pristavy taky voz co byva vybaveny vsetkym, ze ja tam budem mat kopirku, tlaciaren a tak 😀

ozaj baby a tie kontrakcie su take ako kramove bolesti, alebo proste mozu byt aj ine?

maminnka
10. feb 2010

matesl, mne zasa jeden klient hovoril, ked sme zistili, ze jeho zena ma termin par dni po mne, ze najblizsie spolocne rokovanie dame v porodnici...

mozu to byt aj ine bolesti, ja som mala napriklad uplne ine, brusko ma nebolelo, len krize.

ewelyne
10. feb 2010

matesl, urcite z tolkeho sedenia ta to boli, ja niekedy ani za NTB sediet nevladzem... inak tiez mam este nejake konzultacie, ale uz sa mi normalne boja zavolat a objednat sa... ze ma nechcu otravovat 😀
a cez vikend ked neporodim, mam este kurz 😀 neviem ci vydrzim sediet dva dni 😀
ale ine to je, ja nechodim ako vy kazdy den do prace... a vobec nemam taku tazku robotu ako vy... len konicka 😀
ale od marca uz oficilane na zivnost 🙂 tak sa tesim.

maminnka
10. feb 2010

matesl, neviem, ci zo sedenia... mna to boli iba prvych par krokov, potom uz v pohode, chodim ako srnka... akurat to brusko uz mam fakt velmi velmi nizko, doslova sa uz prepadlo...

ewelyne
10. feb 2010

mne tiez tak neobvykle zacali kontrakcie.... az v porodnici, pol hodku pred maleho narodenim...
ja som tam sla, len kvoli tomu, ze mi prdla voda...
takze ja som uplne neznala co sa tyka poslickov a tak....

inak baby, preco prepichuju tu vodu v porodnici? ona sama nepraskne? alebo sa babo nemoze narodit v prude vody? alebo to len urychliia... ci ako?

ewelyne
10. feb 2010

maminka, tak sa mozno stretneme 😉
inak ides si niekoho zazmluvnit? mna sa vsade pytaju, aky lekar ma bude rodit... a ja ze neviem este,
a vsetci sa cuduju, ze este nemam konkretneho.. 😕 😕

alex
10. feb 2010

juj kočky, to by bolo super, keby sme sa na tej Antolskej stretli 😉

maminnka
10. feb 2010

Ewe, uz som zazmluvnila, toho isteho, co pri prvom porode. Zaplatila som lekara, epi a 10 tis. ostalo v nemocnici a to som este ani neporodila. Ked nahodou nadstandardny porodny box a izbu (ak by ma tolke stastie postihlo, ze by sa mi usla izba), tak tam necham pomaly 20 tis. za porod, strasneeeee!

Ewe, ale ty to mas uz za 4 dni, ja az za 12.

preco prepichuju vodu? vidis? to ma nikdy nenapadlo sa nad tym zamysliet...

ewelyne
10. feb 2010

alex a ty si vcera necitala co som pisala? 😀
ten moj scifi sen? 😀

maminka, a kolko tam stoji nadstandard na jeden den? neviem najst cennik na nete...uz mi asi prepina ci co..
lekar stoji kolko?

ewelyne
10. feb 2010

vidis maminka, rozmyslala som, ci to je uz rutina, ci si tym urychluju pracu, ci to ma ozaj nejaky vyznam pre dieta a rodicku.... 😉

maminnka
10. feb 2010

Ewe,
uplne laicky ked sa na to pozriem, , ak by sla naraz von voda aj babo, niektore deticky su este pokryte vrstvou toho mazu, mohlo by sa aj dost smykat... mozno sa niekto, kto tomu rozumie, zasmeje, ale to ma napadlo ako prve.

cennik:

Pôrod v nadštandardnom pôrodnom boxe: 82,98 €
Nadštandardná 2-posteľová izba: 33,19 € na noc – celá izba 66,39 €
Prítomnosť otca pri pôrode: 16,60 €
Epidurálna anestézia: 82,98 €
Výber pôrodníka: 232,36 €

alex
10. feb 2010

jáááj ewe, hej, som sa narehotala, keď som to čítala. 😀

Maminka no ja chcem tiež nadštandardný pôrodný box, tak to by asi nebolo moc dobré, ak by sme rodili naraz... by sme sa tam o neho pobili 😅 😀

alex
10. feb 2010

maminnka nestojí epi 106 Eur?

maminnka
10. feb 2010

akurat ta epiduralka je uz drahsia: 106 EUR

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre