Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
20. feb 2010

ahojteeeeee my sme doma dnes sme prišli

dala som do albumu naš chrustík fotky tak kukajte 😀

garonka
20. feb 2010

inač vam všetkym ďakujem za gratulacie

a blahoželam aj ďalším narodenym babenkam 🙂

olifcek
20. feb 2010

gari, Oliv je tak isto dlha, no o kilo a 400g lahsia 😀 😀 😀

vitaaaj domaaaaaaaaaaaaa

garonka
20. feb 2010

olif dikyyyyyyyyyyyyyy

jej mame rovnake babenka 😉
v šaci bol rekordman nemali take veľke a dlhe babo 😀

garonka
20. feb 2010

joj a bolia ma bradavky neviem vydržať maly bučik ma doslova hryzie au to tak bolíííííí ☹

olifcek
20. feb 2010

gari, nechaj ho otvorit pusu poriadne, lebo nak priides o bradavky 😔

joj, ale jake pekne plne pery ma...a ten nostek, chi

garonka
20. feb 2010

olif on tak otvara usta ako hroch 🙂

aj prsne chraniče mam ale nič z toho mne to tak nepasuje joj

garonka
20. feb 2010

olif nos ma veľky po mne 😀

puclik77
20. feb 2010

matesl: brusko mi stvrdne cele, uz som mala aj falosne kontrakcie a bola som v nemocnici. vtedy som myslela ze sa to rozbehne a ze ideme rodit, ale bol to len falosny poplach. Po dvoch dnoch sa to ukludnilo a malej sa von vobec nechce. Uz by som to chcela mat za sebou. Ty budes rodit na Kramaroch?

olifcek
20. feb 2010

gari 😀

my sme od 18.00 same a budeme asi az do zajtra do cca 10.0 😔 tato siel do prace

zoska
20. feb 2010

olif , ona lezi na takom ziariacom lehatku a treba ju otacat, aby sa asi zltacka roznomerne odstranovala...asi 😅

gari vitaj 😉 gratulujeem..rodila som v ten isty den, ale uplne neplanovane 😝

no a sestricka mi prave povedala, ze nech sa tolko netrapim, ze mnech si tie prsia masirujem a odstrekujem v sprche rucne ked mi to nejde s odsavackou, a ze staci 5-10min a nie hodiny a ze sa mam vyspat...tak skusime...ale citim ze su plne 😒

inak baby ja uz chcem ist domov...dufam, ze nas zajtra pustia...manzel je tu so mnou od utorka na nadstandarde a uz to zacina byt aj financne n 😖 arocne

zoska
20. feb 2010

olif vraj novorodeniatka pokial sa dobre prisaju a neprehltaju vzduch tak grgat nemusia...ze to az ked su vacsie deticky a popapaju viacej mliecka...nasa zatial na jedno kojenie popapa 30-40ml

ale parkrat sa nam podarilo riadne grgnut, ako chlap 😀

matesl
20. feb 2010

puclik...ano ja idem na kramare, ty tiez?

olifcek
20. feb 2010

zosi a ak nepapaju hltavo 😅

marhulka20
20. feb 2010

Ahojte kočky ja som tu len na skok pridala som pár fotiek aj sem aj na FB tak kto ma má kuk ak chcete 😉
Máme sa super detičky poslúchajú zatiaľ väčšinou spinkavaju naraz papaju tiež skoro vždy po papaní spia do pol hodiny na takú hodinku ako kedy ale zvládame to super sa to dá 🙂 Teraz sme s mangelom na ňe sami odišli sme z FL na pár týždňov aby sme si to vyskúšali sami a ide to super aj si užívame sneh a nie stále len to slnko 🙂 Elinka je zo snehu unesená a ja tiež po takom dlhom čase 😵 Jacqueline chutí papať najviac aj to vidno ma riadne ličiská ona by len jedla a jedla 😀 a aj spáva menej ako Justin a Julissa ale nevadí 🙂 Justinovi zase chutí asi najmenej ten si len trošku dá a nechce 😒 ale priberajú všetci aj keď tí dvaja menej a Jacqueline viac ale som rada 😵

garonka
20. feb 2010

zosi som na teba myslelaaaaaaaaaa
tak mame rovnaky deň narodenín malinkych 🙂
a granado chcela so mnou rodiť ale sa ponahľala i tak rodila o deň neskôr a malinka Nelka je krasna som ju videla mi poslala mms 😵

olifcek
20. feb 2010

marhulka super!

garonka
20. feb 2010

zosi Nelka je kráááááááááásna

a kto tu ešte rodil? marti?

puclik77
20. feb 2010

matesl: ja idem na antolsku.... uf, uz to chcem mat za sebou, mam pocit ze uz mam vsetky tehu nevyhody ktore sa vyskytnu ku koncu tehotenstva. Ty sa ako citis? Termin mame skoro rovnaky 😉

matesl
20. feb 2010

puclik: vecer uz mam take prsty opuchnute, ze ani nezovriem past, udychana som jak lokomotiva a vstavat z gauca je hroza....take tak 😅 a ty?

garonka
20. feb 2010

mates ja mam opuchnute laby ale z vody z 3litrov denne 🙄

alex
20. feb 2010

puclik tak my sa možno na tej antolskej stretneme 😉

zoska
20. feb 2010

gari Tobiasko je zlaty,take velke babo 🙂
nasa je o kilo mensia a zda sa mi to byt taka zabka...som vela krat myslela na Olivku aky to musi byt rozdiel...

no idem si ja skusit oddychnut kym nastane kolotoc krmenia a masirovania

olifcek
20. feb 2010

no ja malej cumel neviem dat, dviha sa jej zaludok z neho, a vypluva ho....zeby i preto, ze u mna je na ine zvyknuta? chjo

olifcek
20. feb 2010

tak predsa to vyslo...len sa snazi fakt sat...nemoze ju to miast? 😕

olifcek
20. feb 2010

dala som jej bradavku.....evidentne chce este papat, nielen soskat 🙂 krasne je to ucenie sa spolu 😵

olifcek
20. feb 2010

kto este z vas pozera jojku?

maculik
20. feb 2010

ahojte,
gari, Tobiasko je naaadherny a teda riadne velky chlap 😵 To aj rovno davas 62 oblecko, ci nie?

U nas vsetci spia, Adelka a manzel uz na noc, maly zaspal po papani, uvidime dokedy. Idem aj ja. Podvecer mal 2 dlhe zachvaty revu po papani, ale uplne strasne, neviem, ci ho nebolelo brusko, no nakoniec si asi po pol hodke silno odgrgol, ale plakal dalej, az potom na mne zaspal. Chuda Adelka nevedela, co mu je, tak som jej vysvetlovala, ze ho boli asi brusko, som mu ho masirovala, tak potom pri dalsom plakani prisla a sama mu zacala ruckou po brusku hladkat. A to iste potom robila s babikou. Sranda, ako ti drobci odkukavaju veci 🙂

olif, a co je na jojke?

olifcek
20. feb 2010

macu kralovstvo ohna 😵

ja kukam tu jojku, malicku mam v lone na kojacom vankusi a vzdy, ked vypluje cumel, tak jedj ho dam...tak sa ale snazi potiahnut z neho mliecko, az ma rucky v past...verim ale, ze hladna nie je...chjo...snad mi chudnut nezacne...

olifcek
20. feb 2010

a uz sme na prsicku opat...chjooo...cumlom ju neosalim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre