Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
1. apr 2010

caute 🙂
vonku sme boli tri hodiny 😝 a nebola som sama, segra sla so mnou 😉

mates aj my sme inkompatibilní, akesi rovnake babatka mame 😅 a espumisan na kyselinu?? hmmm mne dr. nic neporadila 😠
asi skusim 😉
za kolko si kupila tie avent vlozky do podprdy? ja som dnes videla 6ks balenie za 3,90

loginka
1. apr 2010

olif mala je zlatucka, ja odpadavam, ked sa mali tak krasne smeju, je to super 🙂
no dnes poobede sme papali lepsie, klop klop, boli sme na vybere stehov a ani nemukol zlatusik 🙂
hadam sa to upravi
inak celkom srandovne sme sa s malym spolu sprchovali, kazali nam to kvoli rane, ja som si dala stolicku do vane a jeho som si polozila nakolena, velmi sa mu to pacilo 🙂
ozaj ako casto kupete? pouzivate nejaky sprch. gel?

zucana
1. apr 2010

mala je dnes nejaka opistena potvoracka jedna...ale najedla sa a prdkla si s kakanicou a uz je lepsie....vyslo slnko tak som vyslala svokru na kratku prechadzku nech ju este vyuzijem ked idu na 5 dni na dom na sardiniu....ked bude vika vacsia konecne ho vyuzijem aj ja s nou a to na mesiac tam pojdem aspon 😉

zucana
1. apr 2010

ozaj babce mojej malej je uz vnicka mala....prosim pekne ona sa odkopava nohami a ked sa vystrie, co robi velmi casto aj nasucho tak je cez celu vanicku
a novinka...odvcera ked ju polozim vyvysenu na vankus v obyvke na gauci tak sa hadze dopredu na sedenie a ked jej poviem nono tak sa mi najust zosunie cela dole normalne nohami si pomaha...ja z nej asi odpadnem 😀

zoska
1. apr 2010

logi ja pouzivan baby wash od multi mam 😉

zuciii vezmi ma na sardiniu, tam este niekedy chcem ist na dovcu, a este santorini je moj sen 🙂
a uplne najviac by som chcela ist na seychely....no ale to nehrozí 😀 😝

zucana
1. apr 2010

zosi oki 😉 ja som tam inak tiez este nebola a to je tam ten dom cely rok k dispozicii.....najprv sme boli v lete na sicilii, potom na svadobnej ceste a potom som bola tehotna takze som nemohla a tento rok je este mala mala a spoje nie su najlepsie takze buduci rok....
santorini je aj moj sen a seychely som si vynahradila Polyneziou 😵 to bol nas svadobny dar ...od vsetkych hosti....sme si vybrali svad.cestu lebo asi by som sa tam nikdy v zivote nedostala 😎

blumka
1. apr 2010

aj mna vezmite na sardiniuuuuu 😀 ja tak rada cestujem, mne to je vlastne jedno, len nech to je nieco nove 😉

blumka
1. apr 2010

joj, aky fajny den dnes..prisla moja kamoska, co jej ideme na svadbu o tyzden a sme boli 2 hodky s detmi vonku. baby 4 dni volna pred nami, chlapi budu doma, tak ich zneuzime 😀

zucana
1. apr 2010

zogranizujeme modry konik na sardinii 😉 😀

zucana
1. apr 2010

blumi neprovokuj taku matesl nemame kazda takeho muza ako ty 😉 😎
ale tak aj ten moj sa snad posnazi...aj ked ma tu nohu a teraz si lebedi na terapiach 😠

zucana
1. apr 2010

juj jak som sa zasa vytocila!!!!
moj mm dal mojmu uzasnemu debilnemu svagrovi nase auto lebo ze ide lyzovat a potrebuje nase velke auto dzipove so zimnymi gumami (pre svoju priatelku a jej dieta) ....akoze sila

laxity
1. apr 2010

zuci...akože fakt sila, to by som sa vytočila aj ja 😠 , keby tak pomáhali v domácnosti ako sú aktívni v iných veciach 😀

prajem dobrú noc, pokojnú noc, moja mala už ide spinkať, tak idem s ňou som nejaká hotová...to asi z tej svokry 😀 😀 😀

matesl
1. apr 2010

baby tak nakoniec ten moj bol kocikovat, dosli na papu a ze ide zas ale to dosla kamoska a ta chcela kocikovat tak sme si obaja pospali 😅 😅 😅 zlata je, ze pride aj castejsie...dobre mi padlo, zdriemla som aj ked boli moji chlapi von, aj ked bol najmladsi s kamoskou 🙂

laxity
1. apr 2010

ako sa dáva prosím vás zábal na prso? 😕

matesl
1. apr 2010

zosi, to fakt, no to teda mame rovnake...

k to,u espumisanu, vraj sa moze 3x denne ale mam dat 2x vraj to pomaha peristaltike crievok, a rychlejsie sa obsah zaludka posunie a nevracia sa spat. ak to do tyzdna nezaberie mam dojst. vyskusaj, vraj z tej kyseliny su nervozne tie deti, zatial negrckal

ja som tie tampony kupila za 11 eur, ale asi mam moc mlieka pretekaju mi 😖

matesl
1. apr 2010

laxi namoc si v tom vine nejaky maly uteracik a prikladaj... 😉

olifcek
1. apr 2010

al plienku, ta je setrna 😉

olifcek
1. apr 2010

po toto zajtra idemeeeee

http://deti.bazos.sk/inzerat/3464521/Detska-hra...

zuci akoze....hrozny svagor, fakt....

matesl zlata kamoska veru x;o))) no a k tym tamponom..no co, si mliekarnicka ;)

zucana
1. apr 2010

cafte tak sme spat z vecere....samoska ze vika revala....svokra ze s nou aj behala a nadhadzovala a nic....ze ju isto boli brusko....pri mne neplakala a ani doma potom je to vychcanica (len sa akoze hadala s muzom)...ja som len teraz mala trosken srajdu tak snad nebude mat aj vika ;)
a ja nemam problem pozicat (ved nech si robi machra kde chce a kedy chce) ale on mojho muza normalne ledva pozdravi a to je jeho brat (malu videl raz a ide este aj za krstneho zo slusnosti, nikdy nam nepomohol s nicim) ale ked nieco potrebuje tak hen vie sa hned ozvat...proste sila 😠

laxity
2. apr 2010

dobré ránko baby 😉

tak ako dnes? my sme mali ako vždy noc super 🙂

olif...pekná hrázdička, na tom sa bude pekne hrať...moja práve na tom leží a mm pri nej a ja raňajkujééém 🙂

pekné sviatky babule prajem 🙂

olifcek
2. apr 2010

zuci Ty a zrejme i Tvoj mm ste rovnako dobrosrdecni...svagor to asi dobre vie...

laxity no ja len dufam, ze ju to bude zaujimat. s lustrom keca i s kolotocom nad postielkou, tak verim, ze i s tymto bude 😉 v postielke vydrzi mozno len 10minut, ale som vdacna i za to, tolko i s lustrom pokeca 😵 ke sme spolu pred zrkadlom, tak sa rehuna a vyplazuje jazycek, ked ma chce veelmi potesit, pretoze som ju ho ucila par tyzdnov vyplazovat 😀 😀

nastastie ta hrazdicka stoji maaalinko, takze az na nu bude kaslat, prezijem...len i kvoli vyvoju dufam, ze sa bude s nou hrat 😉

i Tebe krasne sviatky

baby, budete i udene a cviklu papat? i zemiakovy salat?

laxity
2. apr 2010

olif...určite, že ju to bude zaujímať, keď pekne vníma kolotoč, luster, tak aj hrázdička...moja to ešte tak nevníma. A v postielke vydrží sama tak 2 minúty pri kolotoči ☹ . A taký parádny kolotoč má, aj so svetielkami a s hudbou 🙂 . Ale ráno o štvrtej keď som ju prebaľovala, tak sa tak zarehnila to som počula prvý krát...som sa veľmi tešila 🙂 . Ja údené asi papať nebudem, ale cviklu som jedla.

...pekne si ju naučila 😀

olifcek
2. apr 2010

laxi no, niekto bude odnaucat od cumliika, ja od vyplazovania jazyycka, he he

olifcek
2. apr 2010

oliv si zuzle spodnu peru, joj...jak ju od tohto odnaucit? snad to nema odomna, ked ma vidi papat, ze sa i toto snazi napodobnovat a,ze jej to vyslo tak, ze si spodnu peru zuzlem....

olifcek
2. apr 2010

myslite, ze keby sme boli v meste a potrebovali malu nakojit, ze by som mohla niekde na lavicke? ide mi o to, aby Oliv nedostala prievan do ociciek...chystame sa zajtra do mesta na kratku prechadzku, ak by teda teplo bolo...dnes je 12 stupnov, tak to nie...resp. od akej teploty uz budete babatka vonku kojit?

janielah
2. apr 2010

Ahojte babky 🙂

Tak ja uz mam novy pocitac, tak uz si sem postupne davam Siminkyne fotky vsetky, aby som v tom urobila poriadok a aj sem pridala nieco konecne 🙂
My sme spinkali ako vzdy, vsetci traja dobre 🙂 Malu som dala spinkat dnes doobeda zasa na balkon, lebo je taka zima...mozno poobede s nou vybehnem, neviem..
Co nove u vas dievcata?

andrea2603
2. apr 2010

ahojte. ja dnes len na skok som tu. Balím, lebo odchádzame k svokre a vrátime sa až pondelok večer. Pekné sviatky prajem všetkým 🙂 .

garonka
2. apr 2010

ahojky 🙂

ako sviatkujete? ja pracovne 😀 triedila som maleho veci no super mame už len polovicu tak len dokupovať treba, babo rastie rychlo a body nosíme už 68 😅 ale fajne lebo 62 sme vynosili pekne 🙂

Olif krasna foto 😵 😵 😵 😵

janka i my dobre hajame som zvedava dokedy, teraz mi Tobi spinka na posteli od 11tej, no v postieľke nebude ani za svet 😠

laxity
2. apr 2010

olif...no pofukuje vetrík, tak ja by som to asi neriskovala, ale možno sa nemôže nič stať 😕

ja som tiež dala malú pred pol hoďkou na balkón, von sa mi moc nechcelo s ňou v takom počasí a pritom včera bolo ako nádherne 😒

zoska
2. apr 2010

ahojte,
aky je dnes uprsany den ☹ asi to aj na malu vplyva, lebo spinka vela...uvidime co bude zase v noci...naprv spala 5 hodin, ale potom uz kazde 2 bola hore a kedze kym urobim nutritin, nakojim, odgrgneme a zase zaspime je 1,5 hodiny tak som strasne rozbita 😒

vyriadila som aspon wc a kupelku, treba mi utriet prach, prezliect periny, umyt dlazky, zehlit, ale nemam uz silu
je tu dost neporiadok...ked mam cas len povysvam...ale taky vacsi poriadok som robila naposledy tyzden pred porodom a to je uz dost davno 😒

inak zelam vam pekne sviatky 🙂
ani nevnimam ze je velka noc, ani vyzdobu tento rok nemam, ani som nepiekla...
svokor donesie zajtra kolaciky a v nedelu ideme k nasim na obed...

mates, tak ja dnes ten espumisan kupim, snad pomoze....nadranom sa mi nechcelo s malou bojovat a tak som do nej natlacila len 3ml nutritonu a vysledok...trikrat grckala 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre