Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
2. júl 2010

ahojteee

my doma dnes neskutočny hic, síce sme spali ale to večerne uspavanie je des, v spalni horuco 26, haja len v bodynku dosť takom voľnom, okno otvorím tak vonku brešu psy 😠

ale aspoň sa trochen vyhajal na aničke pri kupalisku 🙂 a u babky

garonka
2. júl 2010

@laxity vítaj domaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

olifcek
2. júl 2010

@garonka ahoooooooooooooooooooooooj, nechaj tobiho len v plienocke, hm?

selyma
2. júl 2010

pripajam sa vitaaaaaj

garonka
2. júl 2010

@olifcek už sme ho vyzliekli ale haja pokojne tak uvidíme čo za noc bude 😖

olifcek
2. júl 2010

@garonka fakt kupte v baumaxe ventilator....stoji 17 eur 😵

garonka
2. júl 2010

@olifcek a to pomôžeeee? bo my jeden mame a neurobím prievan?

olifcek
2. júl 2010

@garonka jo, ponmoze...daj hoc na 1 vykon, ten naslabsi a tak, aby neslo priamo na malickeho...

garonka
2. júl 2010

@olifcek idem het ho zapnuť lebo sa v spalni uvaríme
pes haja na balkone chladí sa na dlažbe
a mm, že on bude spať takisto vonku reku či je normalny

olifcek
2. júl 2010

@garonka 😀 😀

garonka
2. júl 2010

@olifcek nech si ide na balkon ja mam s Tobim veľku posteľ pre sebaaaa

inač kraťasky od Teba su nam super len sme ich dnes okakali nestihla som ho v tom cvaknuť a aj tričkoooo 😵 😵 😵

lucia411
2. júl 2010

cafte babenky.....to aj u Vás je taky hic ako u nas????my sme dnes mali prosim pekne 35 stupnov....mokra som az neviem kde, s malou nechodim skoro vobec cez den von, lebo to sa neda vydrzat, len skoro rano o tej 9 ideme na spacirku kusok...a to byvame rovno pod strechou...hruuuuuuuuuza 😝 ventilator fici na plne obratky 😅v nedelu letime so Celi na Sk....tesime sa velmi, ale mame ist zase na 3,5 tyzdna, co mne sa ani nechce byt tak dlho doma 😕 ale tak tesime sa na babky, tetky a nase kamosky, a mimochodom od 1 jula sme zacali s prikrami...Celi papkala zemiacik, zjedla 12 malych lyziciek, hned sa chytila, olizovala lyzicku ako macicka, dnes sme mali zase zemiacik a zajtra mrkvicku....babenky zelam Vám krasny slnecny vikendik, ozvem sa z SK, ahojte

olifcek
2. júl 2010

@garonka maly sikulaaaak, hehe...

tesiiiim 😵 😵 my uz mame bodynko od Teba na pranie nachystaneee 😵

garonka
2. júl 2010

@olifcek aj my mame take isteeeeeeeeeee

ete mame tričko a vyšite meno Tobias 😵 😵 😵 😵 😵

olifcek
2. júl 2010

@lucia411 odpocin si u nas na Sk...a hic veru tiez mame....ved i teraz je vonku 24 stupnov....v obyvacke mame 28,4, v spalni 27 x;o(((( takze ventilator v oboch miestnostiach zapnuty

olifcek
2. júl 2010

@garonka 😉

lucia411
2. júl 2010

olifcek dakujem, a vy ako s Oliviou?nestiham Vás docitat, verim, ze je vsetko super a mala bola statocna

zoska
2. júl 2010

no babky, tak mala haja, ja mozem balit 😒
hlavu mi ide rozdrapit, o 19tej mali pustit teplu vodu a nic 😠
nastastie u nas nieje tak horuco, bolo myslim 29stupnov...vnutri mame 23, takze sa da vydrzat...

@olifcek ja keby som ventilator pustila tak nam tu vsetok ten prach a bordel rozviri a zadusime sa 😀 😔 ale mm dnes povysaval, lebo uz to bolo neznesitelne 😨

@mculik super napad s tymi podlozkami, aj my zrealizujeme na chlupe 😉
@garonka pekne fotočky 🙂

tak babky , ja sa asi az stredu ohlasim, tak praje krasny vikend a nech babatka posluchju 🙂

olifcek
2. júl 2010

@lucia411 olivka bola uzasna...az na to, ked uz zufalo prosila o papu a ziadna zo sestriciek sa nezhodla v tom, kedy mozem dat...ale uz je to za nami, nastastie x;o)

@zoska i u nas to s prachom zamavalo, he he...ale co uz....kraaasnu dovcuuuuuuuuuuuuuu

matesl
2. júl 2010

baby, no ja neviem, ale maly bol uz potom vecer super 😅 tak ked to tak pomaha budem mu oci aj 3x denne lizat 😀

lucia411
2. júl 2010

no moja zlatunka, sikovnica bojovncia je to 😉

matesl
2. júl 2010

babulky mate to v mailoch 😉

matesl
2. júl 2010

jo a jak sme sa bavili o tom ze sa nam deti trhaju pri hluku, pisali v casaku, ze od 4-6 mesiaca sa u deti prejavuje "separacny strach"...nebolo to nejak vysvetlene, len ze teda uz dieta do 1 roka ma strach a ze od 8m sa boji cudzich ludi a odvracia sa od nich 😅

loginka
2. júl 2010

cafte kocky,
my mame dnes dohromady 1 rok 🙂 , papame uz masko a uz nam tie polievocky velmi chutia, ovocie az po mesiaci?
@olifcek, ako sa mate? ako to prebiehalo? urcite si to pisala, ale neviem kde to hladat, ako zvladla mala bez papy?

loginka
2. júl 2010

co sa tyka hluku, mna islo porazit ked nasi susedia isli vrtat, my sme akurat krmili, no bolo to hrozne ako sa strhli chudatka, dnes ma poraza zo susedou tiez, lebo maju kolaudaciu a griluju a pri grilovani robili taky smrad, ze spalna bola total napachnuta nejakym sarjatom zapalovacnym, ani som ich nemohla tam dat najskor spat 😠 😠

loginka
2. júl 2010

..zo susedov... 😝

blumka
2. júl 2010

@loginka ako si to pekne napisala ze dohromady rok 😵 gratulujeme 😉

@maculik na FB mozes pri nahravani videa dat kriterium ze chces aby ho videl len niekto...

loginka
2. júl 2010

dik blumi 😉
baby, aj vase deti sa rozculuju ked sa hraju s hrackou? nas maly sa po katsej ci dlhsej chvili tak vytoci a rozreve, ze ho musim brat hned na ruky, uz mu radsej niekedy ani hracku nedam...

maculik
2. júl 2010

@zoska prijemnu dovolenku, oddychnite si 🙂 A veru, s tymi podlozkami je to super, ved nie su az take drahe a da sa ako alternativa pouzit aj ta zo spodu pogumovana plachta, to mi teraz napadlo.

@olifcek diky, zajtra vyskusam 🙂

ja uz mam takmer dobalene, mm bicykluje a pojde balit on zvysne veci, akoze porazi ma, podla mna to nezmestime, ale on hovori, ze hej. On berie este aj 3 debnicky piva a 12 mineralok, ze to usetrime. Ale ok, na letisko to zvezie, ale ked v pondelok doletime a budeme do auta mat nalozit este kocik a maly kufor, tak neviem 😝

@loginka jeeej, tak gratulujem drobcom k polrocku, to leti 😵

ja sa cely den potim, ten hic je neskutocny, aj teraz vecer v izbach. Asi tiez necham maleho v plienke...

no nic, idem papat a dobalit a nakuknem uz asi az zajtra, teda ak budem mat pri oboch cas...

blumka
2. júl 2010

@loginka Juli tiez niekedy...asi nieco konkretne s tou hrackou chcu a nevedia to urobit 😀
mne dnes prisli nasi na predlzeny vikend tak sa tu asi menej ukazem..krasny vikend vsetkym a dobru noc 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre