Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
1. aug 2010

@rivatha mňam kavaaaaaa ja ju konečne po roku môžem 😀 a chutí mi nescafe frape ľadova kava

včera bolo presne rok ako som letela do nemocky a tyrali ma tam 3 tyždne 😔

matesl
1. aug 2010

@rivatha v 101 drogerie maju pampersky v jednej cene aj aktiv aj premium, ze 391 sk (er neviem 😅 )

garonka
1. aug 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ťaviatko sa schovalo 😀

matesl
1. aug 2010

@blumka jasne blumi, tak ze vidi mamu a tatu...ale nas maly je tak na nasich zvyknuty ze je OK aj bezo mna 😀

matesl
1. aug 2010

ja len trochu mozno odveci ale necitala som vsetko, len odpisujem na temy co som si vsimla ze riesite...asi az vecer odpisem, ideme na kupko do Bojnic 😉

matesl
1. aug 2010

😅 baby a pijete kavu? ja mam taky nizsi tlak a davam si obcas pohar koly, bo z kavy ma boli zaludok 😅
vraj by sa kofein nemal pocas kojenaia lebo moze sposobit epilepsiu...ale asi v primeanom mnozstve je to OK

olifcek
1. aug 2010

huggies su vacsie ci mensie ako pampers? bo huggies asi dvojky vezmem, nie trojky...ci?

blumka
1. aug 2010

no uz som ho bola zobudit.. 😀
@garonka ved ale ty zato nemozes ze on place...keby vedel povedat co mu je, tak by povedal a by si ho utisila ne? ked mavala juli koliky tak ju najlepsie vedel utisit moj otec...a to platilo aj pri TT...asi sa im paci jeho hlboky hlas alebo sa im dobre hojdalo ked ich on vzal na tie svoje ruciska ale bezne som ho "zneuzivala" na ich upokojenie...a nikdy mi nic take nepovedal...ze si neviem decko upokojit..len zo srandy

@rivatha no svokra ma pravdu, ine nerobime nic, nam ine netreba, nam staci ze sme, to uz je ine, pre tie nase deticky...
ja zboznujem, ked sa juli na niekoho usmeje a potom sa mi zabori hlavickou do pleca, co sa hanbi 😵 to je take mile...vtedy mam taky dobry pocit, ze to je moje babo 😵

olifcek
1. aug 2010

@matesl salku denne mooozes 😉
@garonka 😅

blumka
1. aug 2010

@matesl tak to mas fajn, len nech si to udrzi 😉 TT presne to iste...svokru vidi skoro kazdy den ale s nou by neostala aj na noc a mojich rodicov vidi raz za mesiac a absolutne s nimi nema problem byt bez mamy a ocka aj na noc 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
1. aug 2010

@blumka veď to, len moja mamina je zlata ale prekvapila ma, že si neviem maleho utišiť, on tam nechcel spať bojovali sme skoro 4 hodinky kym zaspal ale celu noc sa ma držal no rano bol vysmiaty ako slniečko

to je pekne, že dedko ukolíše vnučku môj zas vezme fľašu borovičky a hotovo

garonka
1. aug 2010

@rivatha jaaaaaaj ja som mala vysoky tlak a pečeňove testy moc zle 😒

išla som do špitalu s tlakom a domov som odchadzala po 3tt s 3 diagnozami a hrozilo mi že sa maly narodiť nemusel a tu kavu som každemu zavidela, ja som v nemocke pila caro to mi chutilo ale teraz radšej normal kavičku chcem 😀

jaja32
1. aug 2010

@olifcek babylove plienky sú skutočne výborné. My sme minulý týždeň kúpili a začínam ich striedať s pampers activ. Sú veľmi podobné pamperskám. Skús aj tie.
@blumka Natálka sa tiež tak hanbí...chutné to je 🙂
@rivatha no, najlepšia je domáca káva 🙂 my sme kúpili na skúšku dolce gusto capucino ice....dnes sme prvý krát pili, fajné to je. Nemala som ľad, tak sme dali kofilovú zmrzku. MM moc kávu nemusí, ale chutila veru
@garonka keď sme boli u mojich rodičov, malá išla každému, ale akonáhle ma nevidela začala sa otáčať za hlasom a vrtieť. Plakala len susede, keď na ňu prehovorila, ale potom už bolo dobre. Tobi má červený náramok na rúčke aby mu neprišlo z očí? Už som sa ťa dávno chcela opýtať

garonka
1. aug 2010

@jaja32 jasne my nosíme naramok aby mu nebolo z očí ale hlavne ho mame kvôli svokre 🙂

jaja32
1. aug 2010

@garonka som si aj tak myslela 🙂

garonka
1. aug 2010

@jaja32 pomaha 😀 😀 😀 aj svokra je už ina trocha 😀

jaja32
1. aug 2010

@garonka to je dôležité 🙂 po našich krstinách večer kamoška pretrela Natálke očká "svätenou vodou"z plienočky, aby nebola zlá...skoro som aj jej oči vytrela... 😀

olifcek
1. aug 2010

baby, kde kupujete tie jantarove nahrdelniky? bych kupila Olivke...a proti comu to bolo vlastne? som zabudla x;o))

@zucana len si uziiivaj a aj za mna ak sa da...
@jaja32 mne prisli moc hrube x;o( sme mali na vymenu par kusov...

jaja32
1. aug 2010

@olifcek tak skús hagies a potom referuje, tie premium sme ešte nemali, len klasik a tie sú tiež tvrdé

zucana
1. aug 2010

dik baby ...
juj ale som sa prezrala uz sa musim zabrzdit kym pride mm lebo som jak basa.... 😔 tak ale kysnute kolace od babky....8 som vcera zjedla 😅
a uz sa neflakam po nociach len cez den 😀
zajtra mam stretko s kamoskou z USA co ju uvidim po 5tich rokoch...ma rocneho synatora akoze vikinkin buduci frajer 😉

zucana
1. aug 2010

@olifcek huggies su podla mna super plienky.....
ja striedam 😉

garonka
1. aug 2010

@olifcek ja myslím, že to lolka spomínala, že kdesi na kupalisku ich videla na ručkach deti, a to kvôli čomu ich davaju?

jaja32
1. aug 2010

@zucana len si daj koláče...doma také od babky mať nebudeš 🙂
nám v podstate vyhovujú zatiaľ všetky plienky...už sme aj tesco mali, tie nie sú naj, ale minuli sme ich

garonka
1. aug 2010

i ja chcem kysnute kolače mňam a take čo robila moja babka mňam ale ta už všetko zabudla tak mam smolu

olifcek
1. aug 2010

@zucana zuzi a huggies su vacsie ako pampers? bo pampers 2 nas uz tlacili moc na sthienkach, trojky su kus volnejsie, no huggies, ak dobre pamatam, boli vacsie, ale neviem, ci aj 3

jaja32
1. aug 2010

@olifcek @garonka jantárový náhrdelník: Znižuje u malých detí bolest,ked sa im prerezávajú zuby. Urýchľuje hojenie rán,ukľudňuje nervy,pomáha pri problémoch s trávením,obličkami,pečeňou a kožou.

olifcek
1. aug 2010

@garonka takze ist na kupko a slohnut nejakemu dietatu? 😀

olifcek
1. aug 2010

@jaja32 dakiiiii

garonka
1. aug 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀 ty podarenaaaa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre