Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
5. aug 2010

@olifcek snaha bola 😎

olifcek
5. aug 2010

@svetlankat a ta sa cenniiiiiiiiiiiiiii

@garonka de si?

garonka
5. aug 2010

@olifcek jaj moje zlate ja tu len objednavam z jednej stranky všetko čo mi pride pod ruku 😀

garonka
5. aug 2010

vy ste mi ušliiiiiiiiiiiiiiiiii

maminnka
5. aug 2010

@garonka z akej stranky?

maminnka
5. aug 2010

@blumka ja teraz citam toho predskolaka 🙂

garonka
5. aug 2010

@maminnka http://www.detske-oblecenie.eu/

maju Detex vyrobky ta firma je v KE, skvele bavlnene veci 😵

garonka
5. aug 2010

idem po susedu, nech postraži Tobiho lebo naš tato na hava zabudol joj

a chudak havo mi tu poskakuje a pyta sa von

matesl
5. aug 2010

ahojte

tak ja som dnes skusila malemu dat trochu mrkvicky, celkom smakovala 😀 snad sa zajtra vykaka 😅
a na vecer som kupila kasu, co i Zoska dava, ta chutila tiez, zjedol cca 20ml a dopapal sa mlieckom...tak uvidime ci bude lepsia noc ked mal sytejsiu veceru 😀

olifcek
5. aug 2010

preco davate kasu? nie je to zbytocne skoro? 😒

svetlankat
5. aug 2010

@garonka kde v ke? je ten obchod?

maminnka
5. aug 2010

@garonka diky za tip, idem pokukat 🙂 ale budem ma musiet krotit, prave som urobila objednavku Do Nextu za 300 evri 🤐

maminnka
5. aug 2010

@matesl my sme dnes skusili brokolicu, ale bleeee 😀 mrkva a pastrnak u nas zatial vedu 🙂

svetlankat
5. aug 2010

dobru baby idem hajat

olifcek
5. aug 2010

jaj som sa nepochvalila. Sme dnes boli vecer vonku cez 2 hodky a dali i veceru v kolibe, jutre dam foto

olifcek
5. aug 2010

no oliv uz haja, tak idem i ja, itak uz len z mobilu cez hodku sem kukam . Bru nocku

garonka
5. aug 2010

som tu havo vycikany, ja spokojna a mm môže prísť domov nad ranom 😝

garonka
5. aug 2010

@svetlankat oni len firmu maju tu na rastislavke myslím to je hlavny sklad, jedna znama ma obchod a od nich nakupuje, ale ak som niečo chcela veľa veci mi od nich objednala 🙂

http://www.detex.sk/

mame od nich bodynka, plienky no super veci

garonka
5. aug 2010

@matesl i ja mam doma kašičku, skusim raz dať len tak či bude našmu spachtoškovi chutiť ak nie zjem ja, šak čo chudnuť schudnem niekedy inokedy 😅

garonka
5. aug 2010

no a všetky hajate tak idem aj ja 😀

zucana
5. aug 2010

baby dik za tu ohradku ja este pozrem v iT a ked nebude tak kupim tutu 😉
ja nestiham docitavat ale boli sme pri dunaji s kamoskami v eurovea 😵

dorotka2
5. aug 2010

@zucana a tu, co je na poslednej fotoja poznam, ted z videnia, ona je zo senca, no uz si nepamatamako sa vola. Svet je maly 😀

blumka
6. aug 2010

dobre ranko..
@jaja32 dakujem citala som o husenici 😉
ja som vyspata dobre a neviem ako mm s Juli 😀 ale Juli sa tvari ze ok
ja na stretko dnes nestiham, zajtra ideme do Bardejova na vikend, tak musim dat do poriadku byt a pobalit veci..nerada sa vraciam z vikendu do bordelu 😉

svetlankat
6. aug 2010

dobre ranko, my noc ok. Babenky ani ja asi dnes nestiham, tiez ideme dnes na tri dni prec, a presne ako
@blumka chcem kus poupratovat a pobalit. Ale este vam dam vediet.
@garonka tam mozu nakupovat len zivnostnici? Asi ano vsak? Maju skvele ceny

zoska
6. aug 2010

cafte, my noc zasa tak kadejako, ale aspon rno od štej do 6tej spala vkuse 😅
@mtesl som zvedava ako Riško? Neli vcera uz bola unavena, tak iba zopar lyziciek a potom rev, tak zaspla pri kojeni potom hned...

@olifcek ja davam kasu uz skoro tyzden.... malej nic nieje, kaka prdka sama a hlavne sa nebudi kazdych 20minut ako predtym....proste uz som to fyzicky nezvladala, ze bola hore kazdych 20minut v noci, niekedy som k nej vstavala viac ako 10krat, triasli sa mi ruky nohy, nevladala som....rozhodla som sa pre kasu a zafungovalo to, mala sice nespi tak super ako ked bola mensia, ale uz vstavam 3-5 krat za noc, cize o dost menej....a viem ze bola hladna, lebo sa nedala utisit inak ako prsom , ale niezeby pocuckala, ale ona tahala vzdy akoby 2 dni nejedla....

viem ze kasa a skore prikrkmy, cajiky, vod a podobne tu moc nefrčia, ale uz som bola zufala a teraz som spokojnejsia...
nechcem sa tu vlastne obhajovat, len mam pocit ze sa tu kvoli tomu na mna hladi cez prsty 😒 ja chcem tiez pre svoje dieta len to najlepsie a ked ju vezmem na ruky a zatoci sa mi hlavy a podlomia kolena tak to asi nem dobre 😉

dnes je koncne piatooook 🙂 mm pride skor a cez vikend rano sa vyspim, lebo si vezme malu, huraaa, zasa nacerpam energiu na cely tyzden 😅

@blumka blumi pekny víkend! 😉 Do Bardejova by som chcela niekedy ist na vylet, mamina tam bola na lieceni a vraj je tam krasne....len je to strasne daleko..tak asi ked mala podrastie

zoska
6. aug 2010

juuj kukajte, táto kočka je najlepsia slovenska karatistka, ma medaile z MS aj ME, a to zlaté! Bola nam aj na svadbe, lebo bola náhodou v MT a s mm je kamoska a teraz cakaju babo 😵
no kukajte, 5.ty mesiac a brusko ziadne 😀

http://www.pluska.sk/sport/sport-bulvar/kde-je-...

blumka
6. aug 2010

@zoska neboj, nik na teba nehladi cez prsty 😉 bezlepkova kasa ak nezatazuje nelke zaludok nie je v 5. mesiaci ziadny problem a uz vobec nie nieco za co by ta mal niekto odcudzovat 😉 sama vies co prezivas a ak vam to pomaha tak preco nie, na to tie kase su 😉 akurat ze nie vzdy zaberu tak ako maju 😉 tak sa s tym netrap...najdolezitejsie pre nelku je pohodova mamina 😉

zoska
6. aug 2010

@blumka 😉 tak, tak... diky 🙂
ja mam dnes nejaku dobru naladu a to len preto ze je piatok...kolko malo mi stastiu stačí 😀

olifcek
6. aug 2010

@zoska ja som len bola zvedavaaaaa, urcite sa na nikoho odtialto nedivam cez prsty, pretoze plati pravidlo spokojna mamicka=spokojne babatko a naopak 😵 😵

blumka
6. aug 2010

@zoska ze? ja sa tiez vytesujem... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre