Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
6. aug 2010

@svetlankat boze baby co je na tych hrackach take draheeeee..... 😠

olifcek
6. aug 2010

@matesl jo, dufam, ze z toho som taka unavena v poslednej dobe...i vitaminy som zabudla brat a hne som citila, ze nevladzem....ale uz nezabudam na vitaminky 😵

svetlankat
6. aug 2010

@matesl asi len to ze su pre deticky

olifcek
6. aug 2010

teraz mi prisla sms, ze mi dnes dorucia balik od...hehe, stolicka...hlavna vec, ze ju tu uz asi hodku mam 😀 😀 zeby prisla este jedna? 😀 😀

garonka
6. aug 2010

@olifcek aj my idemeeee, už sa chystame, dnu nebude hajať, a vypadnuť musíme bo žaluzie budu robiť tak nemame zavadzať

o druhej pri aide sa stretneme a dam baget i ja bo hladna som,

polku melona som zhrabla, fuj ale mi je ťažko 😅

olifcek
6. aug 2010

@garonka mne Oliv haja asi polhodku...snad sa prebudi tak do polhodky,nech to stihaaaaame

umriem od hladuuuu, hech

garonka
6. aug 2010

@olifcek aj jaaaaaaa 😀

garonka
6. aug 2010

a kto ešte ide? @svetlankat? ide?

zucana
6. aug 2010

nestiham docitat bola som na kozmetike ale @zoska ja som prave rada ze konecne aspon aj ty trochu spinkas 😵
my noc ok ked hrmelo sa budila ....segra je znicena lebo ponocovala a teraz viki od 9tej bola hore a nechcela jej jest ani brokolicu a cakala az na mna do 12.30 na mlieko a teraz spi 😅

svetlankat
6. aug 2010

@garonka mne este miska tiez hajka, a este ani hafan nebol vonku, poslite mi mobil do ip, keby som to stihala ozvem sa vam ze kde ste
@olifcek

olifcek
6. aug 2010

@svetlankat cislo maaas....my asi tiez budeme kusa meskat...nechcem Oliv budit..

olifcek
6. aug 2010

inak ja som dost unavena, tak sorko, az mi palit nebude 😅

olifcek
6. aug 2010

skace mi prave viecko....jak to sklidnit? uz polhodku x;o( je to neprijemne

olifcek
6. aug 2010

@garonka pise...asi jej to nevychadza, chi...@svetlankat x;o)

dame to na 15tu?

zoska
6. aug 2010

taaak uz som doma...
baby ked očakavate že to bude zlé, tak vás zivot milo prekvapí 😉
vsetko vybavené, rychlo a bez ujmy 😀 na socialke som sa odhlasila, mala je do pasu zapisana a ziadost na rodicovsky odovzdana hawk 😝

bola som aj s malo, strazila mi ju mamina a segra kym som behala a chytila nas takaaaa burka 😒 isla som busom z mesta po auto a ked som prisla pred barak tak som zistila ze nemam kluce od bytu a tam bola autosedacka 😝 ale segrin frajer isiel na aute do mesta zobral kluce a doniesol mi ich, tak sme sa nalodili do auta a 5 minut potom ako sme dosli domov prestalo liat a svieti slnko 😅

no a idem to vyuzit a idem s malou zase vonku 😉 este mam kocik v kufri takze to bude funny

noooa dakujem za vsetky komenty na moju adresu 🙂 som rada ze sme tu taka super parta 🙂

olifcek
6. aug 2010

tak my sa ideme obliect a paq do mesta

@garonka @svetlankat ked, tak volajteeeee...tak do hodky sme tam urcite

blumka
6. aug 2010

juli ma dnes nespavy den a ja by som taaaaaaaaaaaak spala...noc bola sice ok ale akasi som unavena asi uz z celeho tyzdna 🙄 a toto teplo mi teda nepridava na energii 😖
a mm mi vravi cez vikend si oddychnes...no.cesta do bardejova, blahozelat po svadbe, ist ku znamym a uz to vidim ako on s kamaratom budu kecat a zeny budu zas len s detmi, potom cesta naspat z bardejova...no neviem akoze tesim sa ale potrebovala by som uz taky normalny vikend ked rano vstanem a mozem chodit v pyzame aj do obeda lebo sa nikde nemusim ponahlat a nikoho balit 😒

zoska
6. aug 2010

@blumka balenie a vybalovanie je na cestovani pre mna to najhorsie fuj, fuj ☹ 😒 🤐

no doma som ostala lebo som malu vzala na ruky ze ju idem obliect vonku, lebo uz mrncala a odkvecla mi na rukach, tak drichme v postielke 😉

stara mama mi poslala jablkove vyzivy domace tak tlacím, mnam a mamina mi poslala francuzske zemiaky, takze dnes bez varenia, jaaj a este k tomu piatok, no dnes je faajn 😀

blumka
6. aug 2010

@zoska tak veru..ale aj cestovanie samotne..sice nejdeme daleko ale aj tak, dve deti z ktorych kazde ma iny rezim,esteze juli sa v aute dokaze hrat a nevyvadza...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
6. aug 2010

@rivatha no uz budu spat menej...
juli tiez spavala cez obed 2-3 a teraz je to 1-2 hodiny...mam pocit ze uz postupne prejde aj na dva spanky..len nech vydrzi do septembra takto ako je,

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
6. aug 2010

@rivatha je to o zvyku 😉 ked sme mali len terezku tak sme cestovali vzdy vtedy ked mala spat, takze to sa dalo, a ja som sedavala v zadu keby jej vypadol cumlik alebo tak..a to dokazala prespat celu cestu na oravu...teraz s juli je to zlozitejsie lebo ona v aute nespi takze ideme azked sa vyspi doma...no ale ta cesta potom tak aj vyzera...terezka pozera dvd a juli sa bavi a ked maju zlu naladu tak len s mm gulame ocami 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
6. aug 2010

@rivatha no to sme mali aj my tak doobeda a poobede to boli take 30min a cez obed tak dlhsie...tie 30 minutovky ostali a ten dlhsi sa skratil...mozno to je len taka pardnova zalezitost a daco im neda spat alebo uz fakt ten spanok tak nepotrebuju a prejdu na dva...terezka spavala horsie ako juli a ked nabehla na dva tak sa jej ba dva predlzili a potom ked uz spala len raz tak aj 3 hodiny vk 😉 use

blumka
6. aug 2010

a v takomto teple sa aj tak neda spat 😒

zoska
6. aug 2010

Ja uspavam tak ,ze vezmem Neli na ruky tak akoby bola v perinke a hojdam s nou- skor simulujem pohyb fitlopty 😅 , alebo s nou pochodujem a popritom s nou natrisam hore- dole, uz je tak naucena a zaspi vzdy...niekedy hned a niekedy jej to trva riadne dlho, a vzdy musi mat cumel, zvykla si nan ked mala 4 mesice, dovtedy vobec nechcela a odvtedy len s cumlom zaspava

v kociku mi zaspava normalne , ale je pravd ze s nou idem von ked je unavena, lebo inak v kociku moc nechce byt...

takze domace uspvanie je skor zataz na moje kolena a chrbat 😝

matesl
6. aug 2010

jak maju baby z KE stretko porad tu nikto nie je 😀

blumka
6. aug 2010

@matesl ja som tu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre