Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
6. aug 2010

@blumka veru, z poharika to nezvladne este, len tak si cumle ten magic pohar, ale nemam pocit, ze by cielene sa napila odtial...a to som aj ten protitecuci dzindzik vybrala odtial....

a co sa robi, ked zena fakt pride o mliecko trebars u pol rocneho dietata, ktore nechce pit mliecko z flase vobec???

matesl
6. aug 2010

@olifcek no to je dost tazke zmobilizovat tolke babatka..kazde uz ma svoj rezim, a to ked neplanujes tyzden do predu, nemusi to vyjst 😅

olifcek
6. aug 2010

@janielah divne, ze i mne je casto malatne, ale nejak moc nechudnem, hech... aleeeee ja to este nevzdaaaam, este to urcite nie je take ako to bolo u Teba, glg

olifcek
6. aug 2010

@janielah a ten poharik na naucenie sa si neskusala? Oliv s nim nemala vobec problem uz na prvy sup..

pijeme stale len mm z prsa, ale skusali sme, ze keby bolo treba, ze ako do nej tekutiny dostanem x;O)

@matesl hej, len som si vravela, ze ma @garonka tie mobily na paradu, ae citam, ze jeden nejde, fnuk x;o(( drzim paste aby sa to rozbehlo @garonka x;o(

olifcek
6. aug 2010

aaa uz to tu trieskaaaa ale obloha nevyzera na burku, hehehe

olifcek
6. aug 2010

snad mm nejde na biku dom x;o((

inak s oliv sa hrame tak, ze Oliv odhodi hracku, ja jej ju podam a dokola...kto vydrzi dlhsie? aaaaaaaaaaa 😀

olifcek
6. aug 2010

kraaasne prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, uzasny vzduch je hneeed

olifcek
6. aug 2010

@garonka ani som si nedala bagetu, som si povedala, ze raz nam to vyjde a dame si spolu x;o)

matesl
6. aug 2010

@janielah ja som ten problem nemala, kedze musel pit z flase ked sa nevedel prisat, ale sa vela zien divilo, ze mi nastastie neodmietol prso potom.
Jani, skus dat do tej striekacky co je z panadolu, tak mu to pomaly vstrekuj do pusi a potom skus tu flasku, ja som takto dostala do maleho nutrilon ked vygrcal vsetko a ja som mala uz prazdne prsia...a nakoniec to vypil
no neviem...skuuusaj

matesl
6. aug 2010

@olifcek a kto vydrzal?

olifcek
6. aug 2010

fuuuha, ze jaka tma zrazu prislaaaaaaa

janielah
6. aug 2010

@matesl jeee, striekacka, lenze ona teraz uz tomu rozumie, ja aj keby som jej "medovy odvar" dala do flase, tak ju apriori tou flasou nastvem a kriciiiiiiiiii, ze prso a hneeeeeeed 😀
ved ked sme boli v porodnici, tak stiahla normalnu velku striekacku na tri razy....jaj jaj ..

olifcek
6. aug 2010

@matesl oliv zavelila, jeeest...

mm zmokol, ale uz je doma, siel bikom, uff

olifcek
6. aug 2010

@janielah jankaaaa, aka je uz krpka velkaaa?

olifcek
6. aug 2010

@svetlankat @garonka @blumka snaaad vyjde stretko bud. tyzden, hm? 😵 😵

janielah
6. aug 2010

@olifcek oli, ma ze 67 cm a vazia cca 7200 g... a furt chce jest, furt .... 😝

janielah
6. aug 2010

@olifcek oli a vy? ako 🙂 rastiete?

olifcek
6. aug 2010

@janielah taaa o malinko sme lahsie 😀

mame cca 64cm a cca 5300g 😉 a staaale jemeeeee

zucana
6. aug 2010

a ked meriate tak po patu alebo aj spicku???

olifcek
6. aug 2010

@zucana pa patu

janielah
6. aug 2010

@zucana zuzi, po patu, vy ste na tom ako s mierami? A ty kolko krat denne kojis? Stale mas dost mliecka?
lenze tvoja mala aj z flase vie pit, to je parada ☹ tisko zavidim...

zoska
6. aug 2010

cafte,
mm kupe malu...zachvilu mi ju donesie a ideme papt, ale uz je nejaka nervna 😒 neviem preco dnes tak zle spala, dufam ze s to neprenesie aj do noci 😖

@janielah mojko , no pokial mala nechce flsu, tak tazko ti radit..ani moja nechce vobec flasu...aventku vobec a este obcas si cucne z MAM-ky , ale tiez nic moc, ja som ale len vodicku skusala ked boli horucavy...

@njonja som rada ze cukina chutila, ja tiez musim uz urobit, tento rok som este nepiekla 😉

blumka
6. aug 2010

@janielah ja som musela prestat kojit zo dna na den pri terezke...cely den nic nejedla lebo som jej nesmela dat moje mlieko kedze som uzivala lieky, vecer prisiel mm a on jej dal flasu, postupne po trosickach od neho tu flasu vzala...na druhy den to bol este boj ale potom si zvykla ze jednoducho prsnik nedostnae...
ale podla mna je toto pre vas co mate mlieko a mozete kojit dost drasticky postup....lepsie je postupne zavadzat prikrmy a vydrzat tych par mesiacov este a potom sa kojite uz len rano a vecer, pripadne v noci....ale ty vies tak si musis sama premysliet co je pre teba a krpku lepsie

blumka
6. aug 2010

@olifcek ty mas ten mixer moulinex s takymi 4 farebnymi nastavcami? bo taky som si dnes kupila 😉

olifcek
6. aug 2010

@blumka yeeeeeeeeeees, fajnyyy je 😵

blumka
6. aug 2010

@olifcek no ja som hlavne chcela aby bol 600 W a plastovy...a to len tento splnal..ale je fajny

olifcek
6. aug 2010

@blumka ale musis drzat tlacitko ked chces, aby mixoval, ze? a mas dve rychlosti tiez?

olifcek
6. aug 2010

@blumka kolko w este su?

blumka
6. aug 2010

@olifcek ale to tlacidlo je na kazdom tak 😉 aspon teda ja mam uz treti a vsetky tak mali
a su este 300 a 450 aj 700

blumka
6. aug 2010

a dufam, ze tento mi uz ostane do bludu... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre